Mistrovství ČR v autostopu | crowdfunding kampaň

Novinky - Mistrovství ČR v autostopu

2. ročník Mistrovství ČR v autostopu na trase Praha - Atény - Praha startuje 15. 6. 2015. Pomozte nám a sledujte 12 posádek vybavených GPS lokátory!

Ostatní

  • Splněno 3 800 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 120 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Pavel Zíka - stopař, zakladatel MČR v autostopu - obrázek
  • projekt od Pavel Zíka - stopař, zakladatel MČR v autostopu
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

300 Kč

Pohled z Atén s podpisy přítomných posádek

Dostanete hezkou pohlednici s podpisy všech, kteří se budou právě nacházet na obrátce v Aténách.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Pohled z Atén + tričko soutěže

K pohledu přidáme i triko soutěže s mapou Evropy a trasou závodu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Pohled + triko + čepice + fotokniha s podpisy

Za tuto velkou pomoc přidáme k pohledu, triku a čepici i fotoknihu o závodě, kde budou popsány zážitky všech závodníků, jejich fotky a fotky z přípravy a ukončení akce. Uvedeme vás či vaši firmu mezi podporovatele na webu závodu.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
10 000 Kč

Pozvání na start a závěrečnou párty!

Jako významný startovač dostanete 2 trika závodu + čepici, 2 pohlednice přímo z cesty, samozřejmě i fotoknihu. Uvedeme vás na webu soutěže a v případě zájmu můžete poslat nějaký drobný dárek i některému z řidičů. Předání bude zdokumentováno a objeví se i v knize o závodě. Rádi vás uvítáme i na startu závodu a hlavně na závěrečné party při předávání cen.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
20 000 Kč

Co třeba adoptovat některou z posádek?

Vedle triček a čepice závodu, vedle 2 pohledů z cesty a fotoknihy bude vaše jméno či logo firmy uvedeno na všech tištěných materiálech vč. fotoknihy jako sponzor akce. Budete se moci zúčastnit startu závodu a závěrečné party. Navíc můžete některou z posádek adoptovat. Co to znamená? Stejně jako v ZOO bude u posádky uvedeno, že jste ji adoptovali. Můžete posádce dát logo své firmy a závodníci se s ním vyfotí na zajímavých místech. Samozřejmě dostanete od "své" posádky několik pohledů z cesty a dárek, který vám přivezou ve svém baťohu až z Athén.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
50 000 Kč

Hlavní sponzor s logem na tričkách a čepicích!

Budete naším hlavním partnerem akce, který může umístit své logo na tričkách a čepicích, které budou mít povinně závodníci po celou dobu závodu na sobě a to i v českých médiích po dojezdu. Logo bude uvedeno i na titulní straně webu závodu a na všech letácích a vizitkách jednotlivých posádek.
Dále máte jisté setkání s posádkami po dojezdu do Prahy a můžete poslat do závodu svoji posádku. Samozřejmě dostanete od každé dvojice pohled z cesty, dvě trika, čepici a fotoknihu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit