Mise nový domov - bydlení pro Tomáše - crowfunding kampaň

Mise nový domov - bydlení pro Tomáše

Pomozte nám uskutečnit největší rekonstrukci v dějinách Mise nový domov pro učitele Tomáše, který vychoval osm dětí, z toho čtyři z dětského domova.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

KDO JSME A CO DĚLÁME? 

Jsme tvůrci pořadu Mise nový domov, kterým není jedno osud druhých. Pomáháme lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci, často na okraji bídy. S naším stavebním týmem jim během pár dní měníme bydlení, ale někdy i životy.

NÁŠ AKTUÁLNÍ PŘÍBĚH

Tomáš, o kterém jsme se dozvěděli díky jeho přátelům, patří k těm, kteří naši pomoc nejen potřebují, ale zároveň si ji zaslouží. Se svou ženou totiž vychoval 4 vlastní děti a další 4 si adoptovali. Po jejím odchodu zůstal na všechno sám. Bez prostředků a v domě, který hrozí zhroucením. V roce 2013 ho poničily povodně a z učitelského platu se ho už nikdy nepodařilo opravit. Rozhodli jsme se pomoci. Rádi bychom dům opravili tak, aby v něm početná rodina mohla trávit krásné chvíle a nechceme šetřit ani na materiálu, ani na kvalitě. Dům je ale obrovský a s chatrnými stavebními základy. 

BUDE TO TEDY NEJVĚTŠÍ REKONSTRUKCE DOMU V HISTORII NAŠEHO POŘADU!

A s tím bychom potřebovali pomoci.

 

Tak tohle je Tomáš, sympaťák, co říkáte? 

A tohle je Tomáš

A tohle je původně hasičárna, ve které bydlí se svými dětmi. 

Dům je v otřesném stavu: vlhký a shnilý.

dům je vlhký a shnilý

Zdi i omítka se rozpadají...

zdi i omítka se rozpadají

Peníze chybí i na pořádný nábytek...

peníze nejsou ani na pořádný nábytek

A tak i při pravidelném úklidu vypadá interiér tak nějak --- provizorně. 

Jedno z Tomášových dětí- - nejmladší syn Mikuláš.

 

Naše hrníčky, trička, mikiny a další věci s naším logem se dosud nedaly koupit. Teď je můžete získat jako symbol toho, že jste pomohli naší MISI a stali se součástí Tomášova příběhu. Tento díl totiž bude jedinečný. Doslova v přímém přenosu budete moci sledovat, jak se vaše příspěvky mění v bydlení pro Tomáše a jeho děti. A celý díl pak uvidíte na obrazovce TV Nova.

19.9.2019 - MÁME PRO VÁS NOVÉ ODMĚNY! 

SNÍDANĚ VE SNÍDANI S NOVOU

Jen ten nejrychlejší z vás si může koupit tuhle odměnu, kterou nabízíme jen jednou jedinkrát: Když muž se ženou snídáááá...Moderátoři Gábina Partyšová a Pavel Svoboda si dávají spolu Snídani poměrně často. A vy můžete být u toho. Nejen, že budete součástí natáčení oblíbeného televizního pořadu, ale Gábina s Pavlem (nebo jen jeden z nich, dle Vašeho výběru) Vás pak pozvou na soukromou snídani v naší televizní restauraci.

 

 

ŠŇŮRKA S LOGEM MND

Neustále se vám ztrácejí? Klíče, karty do práce, flashky? S naší oranžovou šňůrkou je budete mít stále na očích. Ta vám navíc bude připomínat, jak dobrý skutek jste udělali pro Tomáše a jeho děti.

 

KULICH S LOGEM MND

Blíží se zima. S naší čepicí Vám ale nebude, protože Vás bude hřát pocit, že jste podpořili naší kampaň pro učitele Tomáše. A navíc, v davu Vás vždycky poznáme a pokud se potkáme na ulici, přijdeme Vám podat ruku a osobně poděkovat.

 

 

 

 

A JAKÉ ODMĚNY SI TEDY MŮŽETE POŘÍDÍT?

PODĚKOVÁNÍ NA FACEBOOKU

Nehmotná, ale pro náš účel velmi efektivní cena. Chcete pomoci dobré věci a dát o tom vědět vašim přátelům? Nepřijde vás to draho. Zhruba jako jedna vstupenka do kina. Za 200 Kč Vás označíme v postu na našich stránkách na Facebooku.

POZDRAV Z NATÁČENÍ

Dosud nebyla k dostání! Fotka s našimi moderátory i s jejich podpisy. Terezka i Pepíno si rádi namůžou zápěstí, jen abyste podpořili Tomáše a jeho děti.

 

PŘÍVEŠEK VE TVARU DOMEČKU S LOGEM MND

Terezka na konci každého dílu rodině dává klíče k novému domovu.

Ozdobte ty své symbolem našeho pořadu.

TERMOHRNEK S LOGEM MND

Udrží vaši kávu i čaj v teple. Potěší doma, v práci i na stavbě. Je jisté, že vás jeho koupě zahřeje.

BATOH S LOGEM MND

Všude dobře, doma nejlíp. Vyražte na cesty s novým batůžkem, díky kterému pomůžete dobré věci.

DÁMSKÉ / PÁNSKÉ TRIČKO S LOGEM MND

Chcete, aby každý na první pohled věděl, že jste pomohli dobré věci? Kupte si a hrdě noste tričko s logem Mise nový domov. To totiž můžete zakoupit právě v této kampani!

MIKINA S LOGEM MND

Oblíbený kousek outfitu našich moderátorů může zahřát i vás. A to především u srdce.

VIP PROJEKCE NOVÉHO DÍLU

Chcete být první, kdo náš nový díl uvidí? Chcete se sejít s tvůrci pořadu v kinosále TV Nova?  Neváhejte! Počet míst na premiéru je omezený! PS: Papírové kapesníčky dodáme :)

SADA NÁŘADÍ S LOGEM MND

Pravá chlapská odměna! Pro všechny muže, kteří chtějí Pepínovi šlapat na paty.

NACHYSTALI JSME VÁM I NĚKOLIK ZÁŽITKOVÝCH ODMĚN:

TELEFONÁT OD TEREZY / PEPÍNA

Čágo belo, šílenci!!! Chcete někoho šokovat originálním telefonátem od našich moderátorů? Možná mu dojdou slova, ale rozhodně na tenhle zážitek nikdy nezapomene. Tereza i Pepíno jsou připraveni provolat dlouhé minuty.

JEDEN DEN SE ŠTÁBEM

Splňte si svůj sen a ochutnejte jeden den televizního natáčení vlastními smysly. Pozor! Jen pro milovníky adrenalinu. Štábní kultura zahrnuje stres, překážky, práci bez zastávky, ale spoustu zážitků a legraci.

NOC V AIRSTREAMU

Airstream je náš nadpozemský karavan. Strávit v něm noc je zážitek, který se už nemusí opakovat. Příběh na dobrou noc vám přijde vyprávět Terezka nebo Pepíno. Doporučujeme neponocovat, ráno se totiž můžete podívat na natáčení. Zahřeje vás nejen ranní káva, ale i pocit, že jste přispěli na dobrou věc.

PEPÍNO VAŠÍM DVORNÍM FOTOGRAFEM

Víte o tom, že je Pepíno nejen skvělý stavbyvedoucí, ale i úžasný fotograf? Chcete mu stát modelem? Exkluzivní fotky může získat jen jeden z vás. Neváhejte!

DEKOROVÁNÍ DOMU S TEREZOU

Každá věc má v domě své místo, každá rodina je jiná. Jak vypadají poslední minuty natáčení pořadu Mise nový domov po boku Terezky si můžete vyzkoušet právě vy. Neváhejte! 

 

Tak a to je od nás pro teď vše. V průběhu kampaně vás budeme informovat o dění na natáčení a jak nám jde rekonstrukce. Všechno budete vědět z první ruky. Kdybyste měli dotazy, neváhejte se na nás obrátit - ať už tady, nebo na našem Facebooku.

Předem děkujeme za vaši podporu a účast v kampani!

Tým Mise nový domov

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?