STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE - crowfunding kampaň

STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE

Svými silami jsme natočili desku a rádi bychom ji vydali na CD se vší parádou. Pomůžete nám?

Hudba
STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Před více než rokem jsme začali psát nový materiál a rozhodli jsme se, že chceme vydat novou desku. Během krátké chvíle jsme měli jedenáct nových věcí a koncept desky byl narýsovaný.

tele.jpg

Proč nám tedy vydání desky trvá tak dlouho?

Kvůli omezeným možnostem (hlavně těm finančním), a také to byla trochu zvědavost a výzva, jsme desku natáčeli sami. A když natáčíte ve své zkušebně, máte pouze pár mikrofonů, starší osobní noťas, téměř nulové zkušenosti a hlavně nemusíte platit studiový čas, tudíž nemáte stanovený deadline, věci pak trvají o dost déle. K tomu připočtěte občasná technická úskalí, časté přetáčení partů, vyhledávání informací, experimentování s rozličnými postupy a rok uteče jako voda. 

Přes všechny překážky se nám podařilo natočit desku, ze které máme ohromnou radost. Má svěží zvuk, daleko vyzrálější texty a spoustu zajímavých momentů. Je to zachycený rok našeho snažení, objevování, experimentování, pokusů a omylů, úžasných náhod a naší energie. Byla to skvělá zkušenost a zábava (občas však i frustrace). Chceš zkusit zapojit kytaru přes analogový syntetizátor? Chceš natočit part na skleničku s vínem? Chceš řvát nebo šeptat? Chceš prohnat baskytaru efekty a změnit zvuk k nepoznání? Byli jsme otevření všemu a díky tomu věříme, že jsme natočili něco neopakovatelného. 

Deska MIRROR IMAGE je naším odrazem. Zrcadlí naše plusy i mínusy, naše osobnosti, prožitky, nálady, naši energii.

mirror.jpg

Proč vás žádáme o pomoc?

V tuhle chvíli desku mixujeme, připravujme na konečný mastering a ladíme vizuál. Desku MIRROR IMAGE bychom rádi vydali na CD s bookletem obsahující texty a fotografie. Bylo by úžasné desku držet fyzicky v ruce, mít možnost prolistovat si texty, zhmotnit naší roční práci. Budeme proto moc a moc vděční, když nás podpoříš jakoukoliv částkou. Vybrané peníze nám pak pomůžou zaplatit náklady na vylisování a tisk. Pomoz nám střípek po střípku složit celé zrcadlo desky MIRROR IMAGE

DSC_0323ct5Y.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?