Startovač - financování projektů

STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE - crowfunding kampaň

STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE

Svými silami jsme natočili desku a rádi bychom ji vydali na CD se vší parádou. Pomůžete nám?

Hudba
STRONG COFFEE vydává novou desku MIRROR IMAGE

Před více než rokem jsme začali psát nový materiál a rozhodli jsme se, že chceme vydat novou desku. Během krátké chvíle jsme měli jedenáct nových věcí a koncept desky byl narýsovaný.

tele.jpg

Proč nám tedy vydání desky trvá tak dlouho?

Kvůli omezeným možnostem (hlavně těm finančním), a také to byla trochu zvědavost a výzva, jsme desku natáčeli sami. A když natáčíte ve své zkušebně, máte pouze pár mikrofonů, starší osobní noťas, téměř nulové zkušenosti a hlavně nemusíte platit studiový čas, tudíž nemáte stanovený deadline, věci pak trvají o dost déle. K tomu připočtěte občasná technická úskalí, časté přetáčení partů, vyhledávání informací, experimentování s rozličnými postupy a rok uteče jako voda. 

Přes všechny překážky se nám podařilo natočit desku, ze které máme ohromnou radost. Má svěží zvuk, daleko vyzrálější texty a spoustu zajímavých momentů. Je to zachycený rok našeho snažení, objevování, experimentování, pokusů a omylů, úžasných náhod a naší energie. Byla to skvělá zkušenost a zábava (občas však i frustrace). Chceš zkusit zapojit kytaru přes analogový syntetizátor? Chceš natočit part na skleničku s vínem? Chceš řvát nebo šeptat? Chceš prohnat baskytaru efekty a změnit zvuk k nepoznání? Byli jsme otevření všemu a díky tomu věříme, že jsme natočili něco neopakovatelného. 

Deska MIRROR IMAGE je naším odrazem. Zrcadlí naše plusy i mínusy, naše osobnosti, prožitky, nálady, naši energii.

mirror.jpg

Proč vás žádáme o pomoc?

V tuhle chvíli desku mixujeme, připravujme na konečný mastering a ladíme vizuál. Desku MIRROR IMAGE bychom rádi vydali na CD s bookletem obsahující texty a fotografie. Bylo by úžasné desku držet fyzicky v ruce, mít možnost prolistovat si texty, zhmotnit naší roční práci. Budeme proto moc a moc vděční, když nás podpoříš jakoukoliv částkou. Vybrané peníze nám pak pomůžou zaplatit náklady na vylisování a tisk. Pomoz nám střípek po střípku složit celé zrcadlo desky MIRROR IMAGE

DSC_0323ct5Y.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?