Mirek Olšák >> DEBUTOVÉ ALBUM << | crowdfunding kampaň

Mirek Olšák >> DEBUTOVÉ ALBUM <<

Jsem muzikant, co dělá český písničky a má spoustu novinek, které by rád vypustil do světa. Pomůžete mi vydat moje první album?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj!

Jmenuju se Mirek a zpívám si nejspíš úplně od narození, nebo alespoň co si dokážu vzpomenout. K tomu jsem v sedmi letech přidal hru na kytaru a v patnácti dal s klukama dohromady první kapelu. Zatím můj nejdůležitější počin bylo natočení klipu k songu Holka z Plakátů, který je zároveň mým nejsledovanějším videem na YT. Předcházelo mu "home made" video Království žen a také spontánní kreslený klip, který vznikl bez jakýchkoliv příprav. Za pár chvil nebylo co řešit :)

Se spoustou věcí mi pomáhají i členové mojí skupiny Radek a Robert. Pod jiným názvem vystupujeme již několik let na akcích všeho druhu. Máme za sebou velké množství zážitků a zkušeností. Na kluky se můžu ve všem spolehnout a dohromady pracujeme jako správný tým.

Za ty roky společného hraní jsem nasbíral spoustu nápadů, které jsem jednoho začal postupně realizovat a zveřejňovat. Skládám kousky melodií různě dohromady, vymýšlím aranže, píšu texty. Ve zkušebně trávím velkou část svého času, ale jednoduše bez toho nemůžu být. Myslím si, že mám připravený fakt skvělý písničky.

Vždycky mi bylo sympatické, když má posluchač svého oblíbeného interpreta, dospívá nebo stárne s jeho hudbou a má s ní spojena různá životní období. Rád bych se pro vás stal také takovým interpretem. Pomůžete mi s tím?

Album bych rád natočil v profi nahrávacím studiu, abych dodal písničkám patřičnou kvalitu. Sledujte mou hudební cestu prostřednictvím sociálních sítí, hudebních portálů a buďte její součástí.

Instagram -> http://instagram.com/mirekolsak/

Facebook -> https://www.facebook.com/mirekolsakmusic/

Youtube -> https://www.youtube.com/channel/UCpgCndO3TJ9-PEmMXrf5Idg/videos

Brzy pustím ven svoji tvorbu i koncertní cestou a rád vás budu všechny potkávat. Děkuji za Váš čas a za případný finanční příspěvěk :)

Mirek

fotopro.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 000 Kč (10 %)
  • 10 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

mirekolsak - obrázek
  • projekt od mirekolsak
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Digitální album

Pokud se požadovaná částka podaří nasbírat, plánuju vydání alba na jaro příštího roku. Můžete se těšit na minimálně 12 moderně laděných melodických skladeb. Za vaši podporu touto částkou, vám album pár dní před oficiálním vydání zašlu elektronickou cestou ve formátu MP3 nebo WAV.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Fyzické album

Album s osobním věnováním dostanete fyzicky, pár dní před oficiálním vydání.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Vstupenky na křest

Křest bude probíhat v mém rodném městě Holešově (u Zlína) a vám budou poslány 2 lístky na tuto akci + album s věnováním. K pokřtění desky bych rád pozval některého ze svých oblíbených interpretů. Je teda docela možný, že bude Robbie Williams zaneprázdněnej a já budu nucen oslovit někoho jiného... i takový je život!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Poděkování na bookletu

Vaše jméno nebo název firmy bude na věky věků zapsáno na tomto albu v sekci poděkování. Dále obdržíte 2 lístky na křest, i samotné album s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Online koncert

Dáme online přenos z naší zkušebny na cca 2 hoďky, pokecáme a zahrajeme vám. Také budete zapsáni na bookletu, zašlu vám 2 lístky na křest a album s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Role v klipu

V dalším klipu, ať už bude kdykoli a na cokoli, Vám dám možnost si tam zahrát. Také budete zapsáni na bookletu, zašlu vám 2 lístky na křest a album s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
7 000 Kč

Soukromé vystoupení

Na cca 2 hodiny za váma dojedu a akusticky vám zahraju na zahradě, na dvorku nebo v obýváku. Zapíšu vás na booklet a dovezu vám 2 lístky na křest i s albem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
14 000 Kč

Vystoupení celé kapely

Přijedeme a zahrajeme vám celovečerní vystoupení na vhodně zvoleném místě. V této odměně je pro vás dále poděkování na bookletu, 2 lístky na křest a fyzické album s poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

Oficiální sponzor

Nabízím vám být mít oficiálním sponzorem. Vaše logo nacpu všude kam budu moct a budu vám stále dělat relamu. Představy obou stran probereme. Samozřejmostí je poděkování na bookletu, lístky na křest i album.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit