Mirek Olšák >> DEBUTOVÉ ALBUM << - crowfunding kampaň

Mirek Olšák >> DEBUTOVÉ ALBUM <<

Jsem muzikant, co dělá český písničky a má spoustu novinek, které by rád vypustil do světa. Pomůžete mi vydat moje první album?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj!

Jmenuju se Mirek a zpívám si nejspíš úplně od narození, nebo alespoň co si dokážu vzpomenout. K tomu jsem v sedmi letech přidal hru na kytaru a v patnácti dal s klukama dohromady první kapelu. Zatím můj nejdůležitější počin bylo natočení klipu k songu Holka z Plakátů, který je zároveň mým nejsledovanějším videem na YT. Předcházelo mu "home made" video Království žen a také spontánní kreslený klip, který vznikl bez jakýchkoliv příprav. Za pár chvil nebylo co řešit :)

Se spoustou věcí mi pomáhají i členové mojí skupiny Radek a Robert. Pod jiným názvem vystupujeme již několik let na akcích všeho druhu. Máme za sebou velké množství zážitků a zkušeností. Na kluky se můžu ve všem spolehnout a dohromady pracujeme jako správný tým.

Za ty roky společného hraní jsem nasbíral spoustu nápadů, které jsem jednoho začal postupně realizovat a zveřejňovat. Skládám kousky melodií různě dohromady, vymýšlím aranže, píšu texty. Ve zkušebně trávím velkou část svého času, ale jednoduše bez toho nemůžu být. Myslím si, že mám připravený fakt skvělý písničky.

Vždycky mi bylo sympatické, když má posluchač svého oblíbeného interpreta, dospívá nebo stárne s jeho hudbou a má s ní spojena různá životní období. Rád bych se pro vás stal také takovým interpretem. Pomůžete mi s tím?

Album bych rád natočil v profi nahrávacím studiu, abych dodal písničkám patřičnou kvalitu. Sledujte mou hudební cestu prostřednictvím sociálních sítí, hudebních portálů a buďte její součástí.

Instagram -> http://instagram.com/mirekolsak/

Facebook -> https://www.facebook.com/mirekolsakmusic/

Youtube -> https://www.youtube.com/channel/UCpgCndO3TJ9-PEmMXrf5Idg/videos

Brzy pustím ven svoji tvorbu i koncertní cestou a rád vás budu všechny potkávat. Děkuji za Váš čas a za případný finanční příspěvěk :)

Mirek

fotopro.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?