Minecraft na Craftuj.cz: Warland Update - crowfunding kampaň

Minecraft na Craftuj.cz: Warland Update

Minecraftový server, založený roku 2011, se rozhodl posunout úroveň CZ/SK herní scény - na Startovači!

Hry & Apps
Minecraft na Craftuj.cz: Warland Update

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Minecraftový projekt Craftuj.cz byl založen roku 2011, jako jeden z prvních českých serverů. Se svým soustředěním na komunitu hráčů a vlastní rozumnou politikou si vydobyl své místo v srdci mnoha crafterů. Craftuj Tým vás nyní žádá o pomoc při velké plánované aktualizaci našeho PvP serveru Warland.

 

UPDATE!

Děkujeme za příspěvky, již jsme začali s vývojem nové verze pluginu. Exkluzivní náhled si můžete prohlédnout na tomto odkazu

UPDATE 2: ODMĚNY! Děkujeme všem Startérům, že nám tento projekt pomohli uskutečnit. Své odměny si vyzvedněte zde: http://www.craftuj.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=13624 

cim_se.jpg

Tým Craftuj.cz má naprosto specifickou ideu: spravovat herní prostředí s podporou komunity, která tvoří jeho nedílnou součást. Na našem projektu se nachází jedno z nejvíce aktivních minecraftových fór a názory hráčů jsou vyslýchány a prodiskutovávány. Naši crafteři se také mohou zapojit do psaní vlastních tématických článků přímo na náš web, či přispívat na Wiki. Wiki obsahuje mimo jiné i popis našich vlastních pluginů programovaných na míru. Mezi ty patří například CraftujClasses - komplexní RPG systém, podporující PvP specializaci hráčů. Jako jediný z CZ/SK serverů se pravidelně účastníme drtivé většiny českých Mineconů, CraftConů a ostatních akcí - to souvisí také s tím, že jsme tu tuto tradici prakticky založili.

Jsme bezproblémově funkční server s historií a víme jak na to. Odmítáme však naší mikrostransakční strukturu hnát do nebeských výšin na úkor herní nevyváženosti - proto jsme se nyní vyskytli před situací, u které bychom vás rádi požádali o pomoc.

nas_cil.jpg

Jedná se o finančně náročný update našeho hlavního serveru: PvP realm Warland

 • Přesun Warlandu na nejlepší hosting v ČR
 • Hybridní úprava našeho webového systému na požadavky nového typu hostingu
 • Rozšíření vlastního pluginu CraftujClasses o hráči žádaná povolání, jako je například Necromancer, a další RPG prvky - úprava jízdy na koni, non-PVP specializace.. v plánu toho máme opravdu hodně a v minulosti se nám již potvrdilo, že to na CZ/SK minecraft scéně není nemožné. Zkrátka sky-high využití možností Minecraftu.
 • Navýšení herních slotů na 200+

Tuto rozsáhlou aktualizaci máme již promyšlenou, připravenou a není to nic, co bychom nezvládli. Chceš se však stát jedním z pilířů naší komunity a podpořit nás finančním příspěvkem, nebo o Craftuj slyšíš nově a tento projekt tě zaujal? Připravili jsme seznamy ultimátních odměn, které si můžeš prohlídnout v pravém menu Startovače! Spolu tuto laťku českého minecraft gamingu dokážeme posunout.

financovani.jpg

Webové úpravy, programování pluginů, samotný přesun a platby hostingu jsme vždy dělali pouze na profesionální úrovni. Jsme však mladý admin tým, od dvaceti let výše, a na podobnou investici nemáme dostatečný kapitál. Rozdělili jsme tedy finanční plán do několika bodů:

 1. 8.000,- Kč - Přesun realmů (Tento nejpodstatnější krok obsahuje přesun realmu Warland na nový, extrémně kvalitní hosting, přesun ostatních realmů (IndustrialCraft2, Survival a Breakpoint) na dosavadní hosting Warlandu a hlavně: poplatek za zrušení starého serveru a přeprogramování dosavadního systému webu. Je zde rezerva 1000 - 2000,- na první měsíc hostingu.)
 2. 10.000,- Kč - +Rozšíření pluginu CraftujClasses na plně komplexní MMORPG systém (nová povolání, nové herní mechaniky a spousta dalších aktualizací!)
 3. 13.000,- Kč - +Navýšení slotů, investice do reklam a cen do soutěží a in-game eventů.
 4. Vybereme víc? Finance získané na startovači budou využity k platbám hostingů a menších updatů do budoucna.

Všechny tyto finanční prostředky budou použity výhradně pro běh serveru Craftuj.cz!

Stále jste se nerozhodli?

 • Na Craftuj.cz se nachází přes 160 000 registrovaných postav
 • Na herním fóru je 100 000 uživatelských příspěvků
 • Stabilní Craftuj tým s přátelskou strukturou vám vyjde vstříc při jakémkoliv problému
 • Pravidelné serverové zálohy a více než 5ti-letá zkušenost v oboru správy herních serverů administrátorů bb_trashe a Zorka zajišťují herní jistoty
 • Warland je nejkvalitnější Factions PvP realm v ČR a svými modifikacemi se blíží na světovou úroveň
 • Na našem projektu se můžete zúčastnit tématických eventů (Halloween, Vánoce.. i klasické eventy pořádáné gamemastery)
 • Každý hráč se může aktivně zapojit - ať už správou wiki, článků, či kandidovat na pozici helpera a pomáhat ostatním

 

vyberte_si.jpg

Děkujeme za přečtení našeho nápadu a pokud jste ještě na Craftuj.cz nebyli, určitě zvažte návštěvu. Založte vlastní guildu s kamarády a dobyjte si kus nehostinné země Warlandu pro sebe :)

Pokud máte otázky ohledně projektu, můžete se na nás obrátit na fóru, či použít email admin@craftuj.cz.

A nakonec ještě trailer jedno z videí projektu LatexCraft, se kterými široce spolupracujeme v rámci růstu komunity. Staví i u nás, tak se přijď podívat!

Děkujeme!

Co si o tomto projektu myslíte?