mini.jpg

Minecraft na Craftuj.cz: Warland Update Hry & Apps

Minecraftový server, založený roku 2011, se rozhodl posunout úroveň CZ/SK herní scény - na Startovači!

startovac_uvodni2.jpg

Minecraftový projekt Craftuj.cz byl založen roku 2011, jako jeden z prvních českých serverů. Se svým soustředěním na komunitu hráčů a vlastní rozumnou politikou si vydobyl své místo v srdci mnoha crafterů. Craftuj Tým vás nyní žádá o pomoc při velké plánované aktualizaci našeho PvP serveru Warland.

 

UPDATE!

Děkujeme za příspěvky, již jsme začali s vývojem nové verze pluginu. Exkluzivní náhled si můžete prohlédnout na tomto odkazu

UPDATE 2: ODMĚNY! Děkujeme všem Startérům, že nám tento projekt pomohli uskutečnit. Své odměny si vyzvedněte zde: http://www.craftuj.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=13624 

cim_se.jpg

Tým Craftuj.cz má naprosto specifickou ideu: spravovat herní prostředí s podporou komunity, která tvoří jeho nedílnou součást. Na našem projektu se nachází jedno z nejvíce aktivních minecraftových fór a názory hráčů jsou vyslýchány a prodiskutovávány. Naši crafteři se také mohou zapojit do psaní vlastních tématických článků přímo na náš web, či přispívat na Wiki. Wiki obsahuje mimo jiné i popis našich vlastních pluginů programovaných na míru. Mezi ty patří například CraftujClasses - komplexní RPG systém, podporující PvP specializaci hráčů. Jako jediný z CZ/SK serverů se pravidelně účastníme drtivé většiny českých Mineconů, CraftConů a ostatních akcí - to souvisí také s tím, že jsme tu tuto tradici prakticky založili.

Jsme bezproblémově funkční server s historií a víme jak na to. Odmítáme však naší mikrostransakční strukturu hnát do nebeských výšin na úkor herní nevyváženosti - proto jsme se nyní vyskytli před situací, u které bychom vás rádi požádali o pomoc.

nas_cil.jpg

Jedná se o finančně náročný update našeho hlavního serveru: PvP realm Warland

 • Přesun Warlandu na nejlepší hosting v ČR
 • Hybridní úprava našeho webového systému na požadavky nového typu hostingu
 • Rozšíření vlastního pluginu CraftujClasses o hráči žádaná povolání, jako je například Necromancer, a další RPG prvky - úprava jízdy na koni, non-PVP specializace.. v plánu toho máme opravdu hodně a v minulosti se nám již potvrdilo, že to na CZ/SK minecraft scéně není nemožné. Zkrátka sky-high využití možností Minecraftu.
 • Navýšení herních slotů na 200+

Tuto rozsáhlou aktualizaci máme již promyšlenou, připravenou a není to nic, co bychom nezvládli. Chceš se však stát jedním z pilířů naší komunity a podpořit nás finančním příspěvkem, nebo o Craftuj slyšíš nově a tento projekt tě zaujal? Připravili jsme seznamy ultimátních odměn, které si můžeš prohlídnout v pravém menu Startovače! Spolu tuto laťku českého minecraft gamingu dokážeme posunout.

financovani.jpg

Webové úpravy, programování pluginů, samotný přesun a platby hostingu jsme vždy dělali pouze na profesionální úrovni. Jsme však mladý admin tým, od dvaceti let výše, a na podobnou investici nemáme dostatečný kapitál. Rozdělili jsme tedy finanční plán do několika bodů:

 1. 8.000,- Kč - Přesun realmů (Tento nejpodstatnější krok obsahuje přesun realmu Warland na nový, extrémně kvalitní hosting, přesun ostatních realmů (IndustrialCraft2, Survival a Breakpoint) na dosavadní hosting Warlandu a hlavně: poplatek za zrušení starého serveru a přeprogramování dosavadního systému webu. Je zde rezerva 1000 - 2000,- na první měsíc hostingu.)
 2. 10.000,- Kč - +Rozšíření pluginu CraftujClasses na plně komplexní MMORPG systém (nová povolání, nové herní mechaniky a spousta dalších aktualizací!)
 3. 13.000,- Kč - +Navýšení slotů, investice do reklam a cen do soutěží a in-game eventů.
 4. Vybereme víc? Finance získané na startovači budou využity k platbám hostingů a menších updatů do budoucna.

Všechny tyto finanční prostředky budou použity výhradně pro běh serveru Craftuj.cz!

Stále jste se nerozhodli?

 • Na Craftuj.cz se nachází přes 160 000 registrovaných postav
 • Na herním fóru je 100 000 uživatelských příspěvků
 • Stabilní Craftuj tým s přátelskou strukturou vám vyjde vstříc při jakémkoliv problému
 • Pravidelné serverové zálohy a více než 5ti-letá zkušenost v oboru správy herních serverů administrátorů bb_trashe a Zorka zajišťují herní jistoty
 • Warland je nejkvalitnější Factions PvP realm v ČR a svými modifikacemi se blíží na světovou úroveň
 • Na našem projektu se můžete zúčastnit tématických eventů (Halloween, Vánoce.. i klasické eventy pořádáné gamemastery)
 • Každý hráč se může aktivně zapojit - ať už správou wiki, článků, či kandidovat na pozici helpera a pomáhat ostatním

 

vyberte_si.jpg

Děkujeme za přečtení našeho nápadu a pokud jste ještě na Craftuj.cz nebyli, určitě zvažte návštěvu. Založte vlastní guildu s kamarády a dobyjte si kus nehostinné země Warlandu pro sebe :)

Pokud máte otázky ohledně projektu, můžete se na nás obrátit na fóru, či použít email admin@craftuj.cz.

A nakonec ještě trailer jedno z videí projektu LatexCraft, se kterými široce spolupracujeme v rámci růstu komunity. Staví i u nás, tak se přijď podívat!

Děkujeme!

Vybráno20 188 Kč(252 %)

252 %
8 000 Kčpožadováno
37startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMartin "Zork" Hlusička

Odměny

49 KčBacker

Komunitní titul "Backer" na herním fóru Craftuj. Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

99 KčKnight

Komunitní titul "Knight" - ingame titul + barva nicku na fóru. (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!) Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

199 KčCommander

Komunitní titul "Commander" - ingame titul + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!). 5 Diablocků a hlavy všech helperů a GM z Craftuj týmu (in-game předměty)! Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

349 KčMarshal

Komunitní titul "Marshal" - ingame titul + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!). 32 Diablocků, 5 monster spawnerů a hlavy všech helperů a GM a ADMINŮ z Craftuj týmu (cenné in-game předměty)! Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

499 KčVanquisher

Komunitní titul "Vanquisher" - ingame titul + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!) ▬ 2 stacky Diablocků, 12 monster spawnerů, hlavy všech helperů a GM a ADMINŮ z Craftuj týmu (cenné in-game předměty)! ▬ Epická, klasicky nezískatelná, diamantová sekera "THE GRIEVOUS FURY" (Sharpness VI, Fire Aspect III, Smite VI)! ▬ Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

799 KčConqueror

Komunitní titul "Conqueror" - ingame titul + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!) ▬ 5 stacků Diablocků, 24 monster spawnerů, hlavy všech helperů a GM a ADMINŮ z Craftuj týmu (cenné in-game předměty)! ▬ Exkluzivní, normálně nezískatelný diamantový set PHARAOH'S WRATH (Protection V + Fire Protection V + Thorns IV)! ▬ Epický, normálně nezískatelný diamantový meč "THE CURSE OF INNISTRAD" (Sharpness VI, Fire Aspect III)! ▬ Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

999 KčBattlemaster

Komunitní titul "Battlemaster" - ingame titul + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!) ▬ 10 stacků Diablocků, 24 monster spawnerů, hlavy všech helperů a GM a ADMINŮ z Craftuj týmu! ▬ Exkluzivní, normálně nezískatelný diamantový set PHARAOH'S WRATH (Protection V + Fire Protection V + Thorns IV)! ▬ Epický, normálně nezískatelný diamantový meč "THE CURSE OF INNISTRAD" (Sharpness VI, Fire Aspect III)! ▬ Diamantový krumpáč "MINING FRENZY" (Eff VI + Unbreaking V, Fortune IV) ▬ Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 499 KčWarlord

Komunitní titul "Warlord" - ingame titul + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!) ▬ 20 stacků Diablocků, 30 monster spawnerů, hlavy všech helperů, GM a ADMINŮ z Craftuj týmu + jednoho hráče dle vlastního výběru! ▬ 3x Exkluzivní, normálně nezískatelný diamantový set PHARAOH'S WRATH ▬ 3x Epický, normálně nezískatelný diamantový meč "THE CURSE OF INNISTRAD"! ▬ 3x Diamantový krumpáč "MINING FRENZY" ▬ PERMANENTNÍ IN-GAME POWERBOOST +5 ▬ IN-GAME NICK NAPSANÝ FONTEM ITALIC ▬ Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 999 KčExalted

Komunitní titul "Exalted" - ingame titul NA VŠECH HERNÍCH SERVERECH CRAFTUJ.CZ + barva nicku na fóru (Tento titul také zahrnuje veškeré výsady VIP hráčů!) ▬ 20 stacků Diablocků, 30 monster spawnerů, hlavy všech helperů, GM a ADMINŮ z Craftuj týmu + jednoho hráče dle vlastního výběru! ▬ 5x Exkluzivní, normálně nezískatelný diamantový set PHARAOH'S WRATH ▬ 5x Epický, normálně nezískatelný diamantový meč "THE CURSE OF INNISTRAD"! ▬ 5x Diamantový krumpáč "MINING FRENZY" ▬ PERMANENTNÍ IN-GAME POWERBOOST +10 ▬ IN-GAME NICK NAPSANÝ FONTEM ITALIC ▬ Zařazení do děkovného listu na webu Craftuj.cz.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná