Miloš míří na CD - crowfunding kampaň

Miloš míří na CD

28.1.2018 jsme na youtube zveřejnili skladbičku reflektující prezidentské volby. Nyní chceme vydat na CD rozšířenou kantátu i s hudebními nástroji.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V lednu to byla malá skladbička pro vokální soubor Pražská cukrárna, který se šířil virálně.

Po několika měsících bylo jasno, že nemůže zůstat jen u minutové vokální legrácky. Že to musí být větší a závažnější! Soubor jsme rozšířili o instrumentální sextet (flétny, saxofony, housle, kontrabas) a letos v létě nahráli osmiminutovou kantátu stejného jména - tedy Miloš je...

V čem je kantáta odlišná od vokální verze?

Především je regulérní kantátou a je velmi rozšířena. Obsahuje instrumentální mezihry, sólové výstupy zpracovávající nejznámější citáty pana prezidenta a také zcela nové sborové části. Uslyšíte tedy jak to "staré" z ledna v novém (a rozšířeném) hávu, tak něco zcela nové! Uslyšíte naše sličné zpěvačky zpívat sóla na kontroverzní výroky MZ, ale i mnoho dalšího.

Jedna sborová část je o soupeři MZ z první prezidentské volby...

 

Dostanu také ještě něco jiného než tuto kantátu?

Samozřejmě! Na CD jsme znova nahráli původní verzi z ledna a také speciální "karaoke verzi", kde jsou hlavní motivy kantáty hrány čistě instrumentálně. Máte tedy jedinečnou možnost si zazpívat hlavní témata s CD a nebýt rušeni našimi (i když krásnými) vokály.

Návrh obalu CD

Bude CD někde oficiálně ke koupi?

CD nebude v normální distribuci a nebude k dostání mimo tuto kampaň. Tento projekt jsme si všichni užili a natočili ho zdarma. Vylisování CD však něco stojí a může sloužit jako srandovní dárek, možnost sdělit své pocit jiným, případně někoho urazit. To vše, pokud i vy přispějete na tento projekt, můžeme zrealizovat a obohatit českou rozhádanou politickou sféru o další třaskavý artefakt. Kdo ví... třeba se to objeví i na Parlamentních listech!

Co si o tomto projektu myslíte?