Milan Koláček na La Solitaire 2017 - crowfunding kampaň

Novinky - Milan Koláček na La Solitaire 2017

Podpořme Milana Koláčka v sezóně 2017 mimo jiné v extrémním solo závodu - regatě La Solitaire URGO Le Figaro, a to od 4. do 22. června 2017

Ostatní
Velké díky Vám všem za příspěvky, za podporu, za sdílení, mailování i za to, že nám prostě fandíte :) Poděkování Vám všem Obrázek

I díky Vám všem může Milan bojovat v aktuálně probíhajícím závodě.

Dnes odstartoval Milan Koláček do dalšího závodu třídy Figaro. Závodu se účastní 40 sólových jachtařů. Na startu si Milan vedl famózně a návětrnou bóji otáčel na druhém místě. 

V dalších hodinách pokračoval ve vynikajícím výkonu. Po 30 mílích od startu otáčel před La Rochelle na skvělém třetím místě, když se mu za zády podařilo udržet i třetího z Vendée Globe Jeremie Beyoua. 
Nyní má celé startovní pole před sebou velmi dlouhou stoupačku až k bretaňskému Lorientu. Severozápadní vítr vane nyní rychlostí kolem 20 uzlů, ale během noci bude slábnout a stáčet se k severu. 
 

Na stoupačce se Milanovi tolik nedaří. Momentálně je na 19. místě. V profesionální třídě Figaro je však jakékoli umístění v první polovině startovního pole velkým úspěchem. Navíc je ve hře trofej pro nejlepšího nováčka. A o tu Milan také hraje. 
 
Polohu lodí najdete zde.

676dfd8e-48aa-4bbf-9623-1d279383164a.jpg

Díky moc a držte nám palce i nadále!!!

A zde máte fotogalerii ze závodu.

Posledních pár dní Finále kampaně na startovači Obrázek

Ahoj a obrovské díky Vám všem startérům, kteří podpořili Milana.

Díky Vám se již sešlo přes 500 000 Kč a za to Vám všem moc a moc díky.

Máme ještě jednu prosbu. Kampaň končí v pondělí 24.4. v 10 hodin. Pokud byste tedy věděli ve Vašem emailovém adresáři o někom, kdo by mohl také jako Vy fandit Milanově české stopě ve světovém top solo offshore jachtingu, pošlete mu prosím ještě odkaz na tuto kampaň na startovači. 

Nasdílejte ještě toto finále kampaně Vašim přátelům na sociálních sítích, třebas ještě na poslední chvíli využijí možnost podpořit Milana tak, jak jste podpořili Vy.

Ještě je k tomu příležitost a dokonce ještě zítra ve čtvrtek 20.4.2017 to naposledy jde stihnout i bankovním převodem. V pátek by to banky již do pondělních 10 hodin nemusely stihnout a taková platba by se vracela zpět.

Takže ještě jednou prosíme o pomoc, sdílejte a posílejte emaily.

Díky, díky a díky Vám všem !!!

 

 

Včera odpoledne byl odstartován další závod sezóny Milan v závodě SOLO CONCARNEAU Obrázek

Ahoj všem startérům a fanouškům! Milan opět naplno bojuje v další regatě letošní sezóny i díky Vám všem.

Více informací o regatě je možné přečíst zde http://soloconcarneau.blogspot.cz/

Online sledování průběhu závodu zde http://yb.tl/solo2017

Jak je zřejmé ze startovní listiny, konkurence je veliká. Závodu se účastní i třetí a pátý muž posledního Vendee Globe 2016/2017 - Jérémie Beyou s číslem 98 a Yann Elies s číslem 26.

chrome_2017-04-07_09-35-03.png

Pokud jste ještě neměli příležitost se blíže podívat na průběh posledního Vendee Globe, doporučujeme dokument na iVysilani České televize zde  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10184989915-lodni-sporty/217471291389001-vendee-globe-2016-17

Takže, prosíme, držte palce a podporujte Milana i nadále, k vysněné celé sadě plachet zde ze startovače chybí už jen něco málo přes 2000 lidí, kteří pošlou SMS. Máme na to ještě dva týdny najít je.

Děkujeme moc a moc!!!