Sportovní revoluce začíná v ČR - crowfunding kampaň

Sportovní revoluce začíná v ČR

Dostaňte s námi děti od PC a konzolí. Pojďte s námi proti proudu a podpořte začínající partu nadšenců vyrábějící sportovní deskové a karetní hry.

Hry & Apps
Sportovní revoluce začíná v ČR

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Je deset hodin večer a Tonda s Pepou stále hrají fotbal. Obrazovkou osvícené tváře mladých fanoušků vypadají unaveně, moc toho spolu nenamluví. Kola na stole, brambůrky v žaludku. Inu, tradiční sobota u kámoše.

Tak takhle ne.

Odstartujte s námi sportovní revoluci a pomozte nám dostat děti od počítačů a konzolí. Víme, jak na to, ale je před námi dlouhá cesta. Pojďte s námi.

Jsme bývalí amatérští spoluhráči (kategorie dřeváci). Vymysleli jsme několik sportovních deskových a karetních her. Některé jsou v prodeji, další v podobě prototypu, jiné v plenkách. Pomocí projektu bychom rádi získali prostředky na jejich vývoj, výrobu a uvedení do prodeje. Jestliže se podaří získat více peněz, rádi bychom navíc uspořádali první ročník herního dne MIDU Games Day – turnaj ve Fotbalovém světě, který bude pro všechny účastníky, především děti, zdarma.

Taky pamatujete, když jste na půdě objevili starou deskovku po dědečkovi? Vůni a zašlé barvy nelze zapomenout stejně jako společné chvíle s kamarády u ní. Ty chvíle jsou k nezaplacení. Navzdory moderním trendům chceme tyto okamžiky dopřát i dnešním dětem. Zpět ke kořenům. Proto se v srpnu 2018 zrodila originální myšlenka a vytvořili jsme se deskovou hru Fotbalový svět. Od té doby se nám v hlavách urodilo několik dalších nápadů, které dozrály v další neotřelé deskové a karetní hry.

Tím, že za námi nestojí žádná investiční společnost ani velký donátor, dotujeme si vše od nápadu, vývoje, výroby prototypů, testování, realizace až po další režie sami. Úspory se tenčí, ale naše nadšení přetrvává. A proto vás žádáme o podporu.

Takže – připravte se. 3, 2, 1... Sportovní revoluce začíná!

Kotel

KOTEL!

Spoj fanoušky s vedením klubu a ovládni svůj stadion! Svižná karetní hra pro 3—7 hráčů. Určena všem milovníkům napětí, taktiky a zábavy.

Stadion praská ve švech. Hymny, choreo a chorály, ohlušující zpěv a křik fanoušků k fotbalu neodmyslitelně patří. Nejsilnější atmosféru ale zažiješ jedině v kotli. Staň se jeho šéfem! Přemož ostatní kotelníky v zábavné karetní hře Kotel!

Quadruple

QUADRUPLE

Double? Treble? Quadruple! Získej 4 trofeje v jedné sezóně. Čtyři různé hry v jedné. Karetní bitva o 4 trofeje pro 2—4 hráče představuje skvělou zábavu pro děti i dospělé.

Když tým získá v sezóně dvě trofeje, má tzv. double. Když tři, tak získá treble. Ale co když tým uspěje ve 4 různých soutěžích během jedné sezóny? Tak drží tzv. Quadruple (kvadrupl). Prokaž svůj důvtip, paměť, rychlost i taktiku a získej ho taky!

SoccerFace

SOCCERFACE

Neprozraď své úmysly a jaké karty máš v ruce. Nastav ostatním hráčům svůj SoccerFace! Karetní hra pro 2–8 hráčů, ve které rozhoduje štěstí i to, jak umíš obelstít soupeře.

Vyber si tým a taktiku a vyzývej soupeře k utkání. Vylepšuj si svůj klub o nový stadion, trenéry, zaměstnance, hvězdné hráče i maskota! Vyhrávat se silnou obranou lze stejně jako prohrávat se silným útokem. Objev tu správnou strategii a nastav náhodě a všem protihráčům svou skutečnou tvář. Objev svůj SoccerFace!

Fotbalový svět

FOTBALOVÝ SVĚT

Česká desková stolní hra pro 2–4 hráče nejen pro všechny fandy nejpopulárnějšího sportu na světě!

Nasaď elitní hráče a proměňuj šance na reálném hřišti. Umíš lépe přímáky nebo skóruješ z rohu? Proměníš chladnokrevně penaltu nebo ji snáz vychytáš soupeři? Znáš odpovědi, nebo tipuješ? Originální česká hra, kde platí zlaté pravidlo „kdo dá víc gólů, vyhrál“.

Hokejový svět

HOKEJOVÝ SVĚT

Desková stolní hra pro 2–4 hráče určená nejen všem fanouškům hokeje.

Nasaď své nejlepší hráče a proměňuj šance na reálném hřišti. Vstřelíš branku golfákem nebo příklepem? Proměníš chladnokrevně samostatný nájezd nebo snáz vychytáš soupeře? Znáš odpovědi, nebo tipuješ? Originální česká hra, kde platí zlaté pravidlo jako v reálném hokeji
– kdo dá víc gólů, vyhrál!

Prémiová edice FS+HS

PRÉMIOVÁ EDICE FS+HS

Jedinečná prémiová edice 2v1. Hry Fotbalový svět a Hokejový svět v jediné krabici!

Desková stolní hra pro 2–4 hráče určená všem fanouškům fotbalu a hokeje. Vybav se znalostmi i štěstím na cestě k cíli jako v reálném fotbale a hokeji: kdo dá více gólů, vyhrál!

 

Co si o tomto projektu myslíte?