Michal vydává CD - crowfunding kampaň

Michal vydává CD

Pomozte mi vydat mé první instrumentální CD , a tím přispět na nahrání dalšího CD

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jmenuji se Michal, je mi 23 let a miluji hudbu!

 

S nějakým hraním jsem začal když mi bylo zhruba sedmnáct let, ale to jen tak zlehka. Když mě to ovšem v devatenácti letech chytlo více a už jsme měli s kapelou za sebou nějakou tu soutěž  (ProRock, okresní přebory,Skutečná Liga). Tak jsem vycítil, že to má nějaký smysl a vnitřně mě to obohacuje, ta tvorba. Rozhodl jsem se tomu tedy věnovat více času, i když jsem před dvěma lety neuměl pořádně na žádný nástroj, tak jsem se toho nezřekl a pilně cvičil,studoval a snažil se jakkoli i když malými krůčky přiblížit k nahrání svých autorských skladeb (instrumentálních). Teď je to tady a vy máte jedinečnou možnost si zakoupit mé první CD a podpořit mě tak v dalším snažení (nahrávání,vybavení).

Před rokem jsem se rozhodl zkusit dráhu hudebního skladatele, ta ovšem zkolabovala na nedostatku zakázek, které by mě uživili. Nicméně jsem nezoufal a makal na sobě dál. V květnu roku 2013 jsem se rozhodl pár svých skladeb poslat na JAMU v Brně, kde si mě přizvali a nabídli externí studium v kroužku pro skladatele a dirigenty, tomu se ovšem už teď nemohu věnovat, protože mám tří směnný pracovní provoz a brání mi se tam dostavovat nějak pravidelněji (hodina je jednou za 14 dní ). V říjnu roku 2013 se mi podařilo dostat svoji hudbu do amerického celovečerního filmu Waiting For Butterflies,   což mě ještě více nakoplo. Takže pokud se někomu poštěstí dostat se k tomuhle filmu ( prodává se online na webu), tak moje hudba zní v barové scéně (na níže uvedených webových stránkách ji najdete pod názven Rock A DUR).

Co na nyní nabízeném CD najdete?

Jedenáct hodnotných autorských skladeb (mnou zkomponovaných)

Na chuť si zde přijdou posluchači vážné hudby (scénická hudba), klavírních sonát, country, kytarových balad, rockové kytary.  

Veškerou moji tvorbu můžete sledovat zde : www.soundcloud.com/michal-petr-1 

                     Facebook Nick : https://www.facebook.com/pages/JOS-P/250050611790509?ref=hl

Proč přispět?

Přispěním pomůžete uskutečnit to, že se vůbec CD vypálí a půjde do oběhu.

Pokud po žádné odměně netoužíte, ale stejně byste rádi tento projekt podpořili libovolnou částkou, jednoduše klikněte na tlačítko "Podpořte projekt" hned v prvním boxu pod cílovou částkou.

Náklady na nahrání CD pro vaši představu.

20 000,- kvalitní zvuková karta + nahrávací program, stereofoní mikrofony 20 000,- , 5000,- nové struny (případné drobné opravy nástroje,kabeláže,efektů); a další spousta výdajů za výrobu CD a následné vypalení a potisknutí. + (9 % vybrané částky) a poplatky s tím spojené.

Když se dosáhne částky 20 000 Kč, zaplatí se z ní hlavně distribuce CD, + poštovné a poplatky spojené s provozem této kampaně . Pokud mi chcete přispět na nahrání dalšího CD, je naším společným cílem vybrat částku vyšší. Pokud se cílová částka nevybere,vydání se neuskuteční a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

Jakékoliv dotazy směřujte na M.Dirnt@seznam.cz

Budu dělat vše proto, aby se k vám moje CD dostalo co nejdříve. Děkuji.

Co si o tomto projektu myslíte?