Mezi Mantinely - Studentský film - crowfunding kampaň

Mezi Mantinely - Studentský film

Studenti filmové školy Vás žádají: ,,Pomozte nám natočit maturitní film a třeba si v něm i zahrajete.''

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

01.jpg

 

 

O CO JDE?

Mezi mantinely je 15ti minutový studentský film z florbalového prostředí. Ukazuje, jak je člověk ochotný bojovat s překážkami, které mu nastražil sám život. Film je inspirován skutečnou událostí režiséra.

 

 

PROČ PRÁVĚ TOTO TÉMA?

Filmem chceme člověku pomoct k činu, který dokáže změnit jeho život. Chceme ostatní motivovat, inspirovat a nakopnout do života. Je to srdeční záležitost všech, kteří tíhnou nejen ke sportu, ale také ke svým koníčkům. Náš cíl je pomoci všem, kteří si nevěří, nebo si nejsou jistí tím, co dělají.

David.jpegmot.jpg

O FILMU

Milan se vážně zraní při florbalovém zápase. V průběhu filmu se snaží mnoha cestami znovu dostat ke svému oblíbenému sportu. Do jeho příběhu jsou vkládány různé překážky a nástrahy, které musí překonávat. Milan se také snaží opět obnovit vztah se svým starým kamarádem Ivem, jehož dříve v týmu shazoval a posměšně se k němu vyjadřoval. Zároveň ,,zápasí'' s rodiči, se kterými nemá příliš dobré vztahy. Hlavní motivace hrdiny je nevzdát se a bojovat za to, co ho v životě naplňuje.

 

NA CO PENÍZE POUŽIJEME?

Každý se chce jistě dívat na kvalitní obraz filmu, proto potřebujeme zaplatit zejména techniku (kameru, objektivy, steadycam, ronin, slider, světla). Další důležitou součástí hraného filmu jsou herci, kteří i s celým štábem potřebují jíst a pít, proto nám pomůžete také při zajištění cateringu. Samozřejmě potřebujeme i další věci jako jsou rekvizity, doprava, případné ubytování pro herce nebo peníze na zapůjčení některých lokací.

 

KDO VLASTNĚ JSME?

Tým studentů čtvrtého ročníku střední filmové školy ve Zlíně. Naším cílem je natočit kvalitní maturitní film. A protože chceme, aby byl film na profesionální úrovni, potřebujeme k tomu právě Vás.

stab1.jpg

stab2.jpg

 

3.jpg

 

A JAK MŮŽETE PŘISPĚT?

Pomůže nám jakákoliv částka, menší či větší. Jestliže přispějete, čeká Vás jedna z vypsaných odměn, výběr je jen na Vás. Zároveň také jakoukoli odměnou získáváte Vaše jméno napsané v titulcích na konci filmu.

 

 

 NÁVRHY ODMĚN

green.jpg

red.jpg

blue.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?