IMG_1583.jpg

MEZI BLOKY 2014 Hudba

Za podpory studentských organizací připravujeme již 8. ročník známého a v uplynulých letech velmi oblíbeného hudební festivalu MEZI BLOKY

MEZI BLOKY 2014

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
25 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

NOVINKA! Na MEZI BLOKY vystoupí kapela VEES

Multižánrový hudební festival pod širým nebem a mnoho dalšího, … to jsou MEZI BLOKY!

MEZI BLOKY se uskuteční 14. května 2014.
Doba konání je stanovena od 15:30 do 22:00.

Navštivte nás taky na facebooku .

Festival MEZI BLOKY je situován do prostoru areálu vysokoškolských kolejí ČVUT na Podolí.
Výhodou areálu je jeho umístění na trase metra C (Pražského povstání) a také statusu druhých největších kolejí ČVUT. Díky těmto výhodám je areál přirozeným centrem studentského života.

Jedná se o hudebně-kulturní akci, na kterou je vstup zdarma. Studenti mají možnost odreagovat se při poslechu hudby, zúčastnit se zábavných, sportovních i vědomostních aktivit v rámci doprovodného programu, ale především také mohou zviditelnit sebe a své studentské organizace.

Díky již zkušenému kolektivu, který festival každoročně organizuje a předává své zkušenosti dalším organizujícím, stoupá MEZI BLOKŮM prestiž nejen mezi návštěvníky, ale také na mediálním trhu. Hlavní smysl festivalu dávají studenti. Ti se díky němu na chvíli odpoutají od svých studijních povinností a plně se oddají zábavě.

Hlavním bodem programu jsou hudební vystoupení, ty tvoří především kapely studentů, ale hrají zde také známější české i zahraniční kapely. Pro 8. ročník vycházíme z dosavadních zkušeností, na základě kterých připravujeme nové a doposud neotřelé formy zábavy. Návštěvníci budou moci vyzkoušet například longboarding, slacklining, různé simulátory a další druhy zábavy.

V minulých letech bylo překvapením vystoupení pole dance, dále bylo také možno vyzkoušet závodní simulátor, obdivovat ohnivou show a exhibice se skákacími botami. Pro zdatnější návštěvníky byly připraveny zábavné disciplíny jako sumo či gladiátor. Tento rok bude opět originální a přinese návštěvníkům festivalu MEZI BLOKY nové, velmi zajímavé prvky programu.

timeline3.jpg

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
25 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMEZI BLOKY

Odměny

80 KčDárek na přivítanou

Udělej pro podporu festivalu alespoň minimum! Získej pivo a placku. Tímto symbolickým darem nám pomůžeš zdokonalit celý fesťák, aby jsi si ho mohl pořádně užít!

Očekávané doručení odměny: květen 2014

Počet dostupných odměn: 400/400

Odměna nedostupná

150 KčNěco na zub

Pokud Ti k dobré náladě stačí málo, balíček obsahující 4 piva a 2 dobroty z grilu je určený právě pro Tebe.

Očekávané doručení odměny: květen 2014

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

200 KčObleč se do nálady

Chceš patřit k festivalu? Získej tričko a placku MEZI BLOKY 2014. Přidej se k nám!

Očekávané doručení odměny: květen 2014

Počet dostupných odměn: 50/50

Odměna nedostupná

600 KčBalíček plný občerstvení

Víme, že festival si nejlépe užiješ s grilovanou klobásou a pivkem v ruce a se spousty přátel kolem sebe. Připravili jsme občerstvovací balíček pro celou Tvojí partu, který obsahuje 20 piv a 8 dobrot z grilu. Dobrou chuť!

Očekávané doručení odměny: květen 2014

Počet dostupných odměn: 15/15

Odměna nedostupná

1 000 KčVIP Silver

Užívej si festival z vyvýšené terasy s omezeným přístupem! Čeká Tě občerstvení bez front a za zvýhodněnou cenu. Získáš tričko MEZI BLOKY, placku, která může zdobit tvůj baťoh a DVD záznam z celého festivalu.

Očekávané doručení odměny: květen 2014

Počet dostupných odměn: 20/20

Odměna nedostupná

5 000 KčVIP Gold

Získejte přístup do backstage celého festivalu pro dvě osoby! VIP Gold zahrnuje samostatnou diváckou zónu s možností posedět a popít u jednoho stolu s headlinerem festivalu s občerstvením zdarma v průběhu celého dne. Díky pásce VIP Gold dostanete 3 trička MEZI BLOKY, 10 placek pro Vás i Vaše kámoše a pro nezapomenutelnost okamžiků z celého festivalu 4 DVD záznamy z akce. Jako další poděkování máme pro Vás připravený sponzorský balíček plný překvapení. Nesmíme opomenout také veřejné poděkování moderátory, poděkování na sociálních sítích a oficiálních webových stránkách.

Očekávané doručení odměny: květen 2014

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná