MEZI BLOKY 2014 - crowfunding kampaň

MEZI BLOKY 2014

Za podpory studentských organizací připravujeme již 8. ročník známého a v uplynulých letech velmi oblíbeného hudební festivalu MEZI BLOKY

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

NOVINKA! Na MEZI BLOKY vystoupí kapela VEES

Multižánrový hudební festival pod širým nebem a mnoho dalšího, … to jsou MEZI BLOKY!

MEZI BLOKY se uskuteční 14. května 2014.
Doba konání je stanovena od 15:30 do 22:00.

Navštivte nás taky na facebooku .

Festival MEZI BLOKY je situován do prostoru areálu vysokoškolských kolejí ČVUT na Podolí.
Výhodou areálu je jeho umístění na trase metra C (Pražského povstání) a také statusu druhých největších kolejí ČVUT. Díky těmto výhodám je areál přirozeným centrem studentského života.

Jedná se o hudebně-kulturní akci, na kterou je vstup zdarma. Studenti mají možnost odreagovat se při poslechu hudby, zúčastnit se zábavných, sportovních i vědomostních aktivit v rámci doprovodného programu, ale především také mohou zviditelnit sebe a své studentské organizace.

Díky již zkušenému kolektivu, který festival každoročně organizuje a předává své zkušenosti dalším organizujícím, stoupá MEZI BLOKŮM prestiž nejen mezi návštěvníky, ale také na mediálním trhu. Hlavní smysl festivalu dávají studenti. Ti se díky němu na chvíli odpoutají od svých studijních povinností a plně se oddají zábavě.

Hlavním bodem programu jsou hudební vystoupení, ty tvoří především kapely studentů, ale hrají zde také známější české i zahraniční kapely. Pro 8. ročník vycházíme z dosavadních zkušeností, na základě kterých připravujeme nové a doposud neotřelé formy zábavy. Návštěvníci budou moci vyzkoušet například longboarding, slacklining, různé simulátory a další druhy zábavy.

V minulých letech bylo překvapením vystoupení pole dance, dále bylo také možno vyzkoušet závodní simulátor, obdivovat ohnivou show a exhibice se skákacími botami. Pro zdatnější návštěvníky byly připraveny zábavné disciplíny jako sumo či gladiátor. Tento rok bude opět originální a přinese návštěvníkům festivalu MEZI BLOKY nové, velmi zajímavé prvky programu.

timeline3.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?