10489745_815185731826438_215405488859768488_n.jpg

Metodika disciplíny požární útok Knihy

Pomozte mi vydat knihu o jedné z disciplín požárního sportu, o požárním útoku. Kniha je "příručkou" jak dělat a trénovat požární útok.

10577021_835369109808100_5652876192194963725_n.jpg

Jmenuji se Bc. Barbora Škodová a jsem čerstvou absolventkou Univerzity J.E.Purkyně,obor tělesná výchova a sport. Ve svém volném čase se výkonnostně věnuji požárnímu sportu. Jsem členka SDH Chválenice, se kterými jsme letos vybojovaly titul mistryně ČR v požárním sportu v Českých Budějovicích. Již několik let se svým druhým týmem SDH Chrášťany patříme mezi nejlepší ženské týmy v ČR v požárním útoku a zúčastníme se Extraligy ČR v PÚ.

guij.jpg

Jako jedna z nejlepších proudařek v ČR jsem během 7 let v nejvyšší soutěži, posbírala mnoho zkušeností, které jsem se rozhodla nenechat si pro sebe. Již několikrát se mě i mému trenérovi stalo, že se někdo z jiných týmů na nás obrátil s radou, jak dělat požární útok lépe a jak zefektivnit tréninkovou činnost. Tak jsme si s trenérem sedli a sepsali jsme Metodiku disciplíny požární útok.

Cesta za úspěchy, které jsou v podobě medailí a pohárů, ale pro mě tak cenných "15tek", byla dlouhá. Trvalo mi to několik let pod vedením guru požárního útoku Vaška Maderáka. Ale to byla tak čtvrtina, dále za tím byli atletické tréninky, nespočet útokových tréninků a hlavně nespočet hasičských závodů za nejrůznější týmy. To mi dalo nejvíce. Takhle jsem se vypracovávala a získávala zkušenosti 4 roky. Také mi pomohlo studium na sportovní vejšce a licence trenéra atletiky, kterou mám. 

Jako studentka Tv a sportu jsem knihu sepsala jako bakalářskou práci, která byla velmi kladně hodnocena a vzbudila velmi kladný ohlas a zájem mezi akademiky z katedry tělesné výchovy a sportu. Knihu jsem po úspěšném absolvování studia přepsala a připravila k vydání jako metodiku. Protože mnoho mých známých vyslovilo přání a zájem si bakalářkou práci přečíst. Ovšem nechce se mi roční dřinu na této výjimečné práci jen tak pustit do světa.

Kniha popisuje stručně historii a charakteristiku požárního sportu, charakteristiku požárního útoku, včetně přehledné tabulky realizovaných lig v požárním útoku na území ČR. Hlavním přínosem knihy vidím v sepsání správného technického provedení požárního útoku spolu s návrhem ročního tréninkového cyklu.

Bez názvu.jpg

Myslím si, že kniha bude pro mnohá družstva velkým přínosem a už teď je o ní zájem. Taková publikace o požárním útoku nebyla doposud sepsána. Ovšem vydání takové knihy něco stojí. Bohužel po měsíčním snažení se nikdo na žádost o sponzorský dar neozval a není v mých finančních schopnostech vydání zaplatit. Náklady na vytištění knihy jsou 25 tisíc kč. Samozřejmě Vaší štědrost čeká odměna (viz. odměny). Pokud se rozhodnete přispět vyšší částkou nebo bez nároku na odměnu, uvedu Vás v knize, aby každý kdo si knihu koupí věděl, že díky Vám si může knihu přečíst. Rozhodnete – li se přispět, budu Vám velmi vděčná. 

Za čtrnáct dní se Nám podařilo, co jsem neočekávala že dokážeme za měsíc! Lidi jste všichni neskutečně úžasní. Moc všem děkuji za příspěvky a především za slova podpory, ohromně si toho vážím. Nemám slov. Přestože máme částku již téměř vybranou, můžete příspívat dále. Částka 26tis byl čistě náklad pouze na tisk knihy, pokud vybereme více peněz navíc přidám více fotografií a najmu si na grafické práce zkušeného grafika, aby kniha byla ještě krásnější. Pokud by přesto zbyly peníze vydám knihu ve větším nákladu.

Děkuji. ;)

Ahoj, s prerustajici castkou se hromadi dotazy "co kdyz penize zbydou?". Mam najateho grafika, knizku vytisknu v dvojnasobnem nakladu, snizim naklady na postovne a balne. Pokud by neco zbylo urcite si to pro sebe nenecham. Zbyle penize venuji do sbirky pro Tomase. ;-)

Vybráno51 361 Kč(198 %)

198 %
26 000 Kčpožadováno
260startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBarčaŠ

Odměny

100 KčKniha zdarma

Pokud přispějete částkou 100,- knihu dostanete zdarma.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčPro fanouška

při tomto příspěvku dostanete knihu zdarma + autogram autora.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 Kčpro štědrého fanouška

odměnou bude kniha zdarma + autogram + uvedení v knize na listině Štědrých dárců a sponzorů

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčPro sportovce

Tato odměna v sobě skrývá knihu zdarma + autogram + uvedení na listině přispěvovatelů + konzultace se mnou o vašem tréninkovém procesu v požárním útoku z hlediska technické i kondiční přípravy!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 Kčpro tým

Dárce (počítám že sportovní tým) dostane 8x vytisk knihy s podpisem + konzultace se mnou o vašem tréninkovém procesu v požárním útoku z hlediska technické i kondiční přípravy! + možnost jednoho treninku s týmem SDH Chrášťany ladies!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčCeloroční příprava sportovce

Dárce dostane výtisk knihy s podpisem + celoroční konzultace a příprava tréninku požárního útoku z kondiční a technické stránky!

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná