Melissa a nové album - crowfunding kampaň

Novinky - Melissa a nové album

Celkově již sedmá studiová nahrávka Melissy, avšak druhé album ve stejné sestavě. Opět trochu historie, ale nejen to. Album obohatí i několik hostů.

Hudba

Poslední den

Krátké rozloučení Poslední den Obrázek

Přátelé, děkujeme vám všem, kterým jsme stáli za to, aby jste si našli čas a peníze na podporu nové desky Melissy. Zbývá poslední den a potřebná částka 50 000 kč na to nejnutnější je vybrána. Můžeme tedy snad slíbit, že pokud do toho ještě nevstoupí karantény a podobné zapeklitosti, dostanete album do letních prázdnin. Již na začátku jsme avízovali, že se na desce již nějaký čas pracuje. V této chvíli můžeme říct, že je již nahraná a dostali jsme k dispozici verzi k připomínkám a jsme s ní spokojeni. Deska snad bude taková, jakou jí chceme mít. Probíhají finální úpravy a vytváří se z písniček podklady pro samotnou výrobu alba. Je rozpracovaný i obal a ti z vás, kteří si vybrali verzi se svým jménem v bookletu se v něm určitě najdou. Dejte nám pár týdnů na to, abychom vše připravili, zařídili a odeslali do výroby. Mezi tím Melissu čeká natáčení vystoupení a natočení jednoho nového videoklipu. Přikládáme fotku ze zkoušky kostýmů pro klip a držte nám palce, ať vyjde počasí vše stihneme.

Ještě jednou díky moc všem za podporu. Adresy a kontakty máme a jakmile bude vše připraveno, začneme rozesílat to, co jste si vybrali. Novinky sledujte na našem fb nebo na www.melissamusic.cz nebo bandzone profilu atd. a pak nám dejte vědět, jestli se vám album líbí.

Hodně zdraví všem a díky.

Melissa

Máme pro vás novou várku placek, už s motivem nového alba. . Placky / buttony Obrázek

Máme pro vás novou várku placek, už s motivem nového alba. . Otvíráky, magnetky, zrcátka, odznaky.
Děkujeme všem za podporu. Zase se ozveme

Naši hosté

Na albu budou čtyři hosté. Děkujeme moc za spolupráci. Naši hosté Obrázek

Přátelé, znovu děkujeme za podporu.

Avízovali jsme, že si s námi zahrají na chystaném albu hosté. Vše klape a všichni souhlasili. Tyto čtyři kamarády jsme oslovili s přáním zda by nám nahráli své party do určených písní. Jsme moc rádi, že vyhověli všichni a navíc domluva na tom všem snad nemohla být snažší. Vážíme si toho a děkujeme moc.Užijte si víkend a my se opět ozveme s dalším hlášením.  Melissa.