MEDIATOR | crowdfunding kampaň

Novinky - MEDIATOR

Nezávislý film Mediátor chce ukázat operace speciálních jednotek tak, jak by mohly doopravdy vypadat, a ne tak, jak je znáte z akčních filmů.

Film & Video

17. prosinec 2014

Děkujeme Vám!

Vánoce se blíží a Vy jste nám dali krásný dárek. Pomohli jste nám se dostan na 70 tis. Kč. Patří Vám díky z naši strany a ujištění, že na tomto projektu uděláme maximum, aby jste si výsledný film užili.
Děkujeme Vám! Obrázek

Ještě jednou díky a přejeme Vám všem krásné prožití svátků vánočních.

Jednotka ARTHROPOD

Chceme poděkovat všem, kdo nás podpořili ve startu tohoto projektu. Díky Vám budeme moci disponovat kvalitním zvukem ve filmu MEDIATOR! Ale štafeta ještě nekončí. Vytvořili jsme pro Vás nové video, aby jste nám mohli pomoci dosáhnou na další příčku kvality tohoto projektu.
Překročili jsme 50 000 Kč - DĚKUJEME!!!! Obrázek

Sdílejte toto video!

Pomohli jste nám dosáhnout na první příčku našeho žebříčku, po kterém chceme vyšplhat až nahoru, aby byl film co nejúžasnější! Pomozte nám se přehoupnout přes další mezník 100 000 Kč, abychom obrazu dodali to správné světlo. Pošlete toto video všem svým kamarádům!

 

Chcete se stát součástí projektu?

Chcete se zapojit do tohoto projektu přímo? Jste herec/nadšenec? Zajímáte se o military? Chcete si udělat filmařskou praxi? Umíte s kamerou/DSLR, boomem, postpro.? Kontaktujte nás na emailu: snipervinc@khfilmin.cz

Díky Startovači jsme měli možnost prezentovat náš projekt v kině Ponrepo v Praze. Setkali jsme se s dalšími nezávislými tvůrci a měli jsme několik zajímavých rozhovorů kolem filmu, crowdfundingu a fanouškovské komunitě. Následující video je z části naší přednášky o projektu MEDIATOR.
CROWDFILM beseda s tvůrci v Ponrepu Praha Obrázek

Petr Vinc Havlíček a Tomáš Petráček prezentují projekt MEDIATOR. Hlavním nábojem akce však byla volná beseda, kde jste mohli pokládat otázky a my jsme odpovídali. Bohužel, naše technika selhala. Baterky a karty došly ještě předtím. Tak alespoň úvod a stať prezentace jsou zaznamenány. 

Mockrát děkujeme Startovači za pozvání na tuto akci. A děkujeme všem, kdo podporují projekt MEDIATOR.

  • Splněno 78 720 Kč (157 %)
  • 157 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 166 Startérů

Autor projektu

SniperVinc - obrázek
  • projekt od SniperVinc
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Hand-to-Hand

Za tuto částku nedostanete žádné speciální výhody či fyzické dary, ale budete moci žít s dobrým pocitem, že jste podpořili tento projekt.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

.22 LR

Krom dobrého pocitu budete mít možnost vidět svoje jméno v závěrečných titulcích filmu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

9x19mm

Jméno v titulcích + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

.45 ACP

Jméno v titulcích + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + digitální kopie scénáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

.357 Magnum

Někdo dává stále přednost DVD, můžete si tedy zvolit tuto variantu, kde namísto klíče a on-line odkazu dostanete fyzické DVDčko s filmem MEDIATOR + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
510 Kč

UAV

Jméno v titulcích + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + bavlněné tričko MEDIATOR pro běžné nošení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

5.56x45mm

Jméno v titulcích + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

STANAG 4172

Někdo dává stále přednost DVD, můžete si tedy zvolit tuto variantu, kde namísto klíče a on-line odkazu dostanete fyzické DVDčko s filmem MEDIATOR + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

OP-FOR

Možnost zahrát si ve filmovém komparzu strany antagonistů + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + digitální kopie scénáře + Jméno v titulcích + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

CIVILISTA

Možnost zahrát si ve filmovém komparzu černaruského občana + Někdo dává stále přednost DVD, můžete si tedy zvolit tuto variantu, kde namísto klíče a on-line odkazu dostanete fyzické DVDčko s filmem MEDIATOR + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

BLUFOR

Možnost zahrát si ve filmovém komparzu vojáka, či spřízněné síly ČDF + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

7.62x51mm

Jedinečná bojová nášivka jednotky ARTHROPOD + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATO + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

7.62x54mm R

Jedinečná bojová nášivka jednotky ARTHROPOD + DVD filmu MEDIATOR + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

.44 Magnum

Limitovaná edice sportovního trička s tématem filmu MEDIATOR + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

.454 Casull

Limitovaná edice sportovního trička s tématem filmu MEDIATOR + DVD filmu MEDIATOR + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

.50 BMG

Luxusní operátorská VELCRO čepice + Jedinečná bojová nášivka jednotky ARTHROPOD + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

20mm Bushmaster

Luxusní operátorská VELCRO čepice + Jedinečná bojová nášivka jednotky ARTHROPOD + DVD filmu MEDIATOR + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

25mm Mauser

Speciální možnost nechat si zahrát od hlavních protagonistů filmu MEDIATOR krátké 20s video na vlastní scénář (žádná urážlivá témata) + Luxusní operátorská VELCRO čepice + Jedinečná bojová nášivka jednotky ARTHROPOD + Limitovaná edice sportovního trička s tématem filmu MEDIATOR + DVD filmu MEDIATOR + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky + digitální kopie natáčecího plánu filmu s odhalením natáčecích lokací.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Táta Medvěd

Speciální místo v titulcích a možnost vložit sponzorský odkaz + Speciální možnost nechat si zahrát od hlavních protagonistů filmu MEDIATOR krátké 20s video na vlastní scénář (žádná urážlivá témata) + Luxusní operátorská VELCRO čepice + Jedinečná bojová nášivka jednotky ARTHROPOD + Limitovaná edice sportovního trička s tématem filmu MEDIATOR + DVD filmu MEDIATOR + klíč a odkaz pro shlédnutí filmu on-line ve full HD + Jméno v titulcích + digitální kopie scénáře + pozvánka na světovou premiéru filmu MEDIATOR + speciální individuální děkovné video od členů ARTHROPOD jednotky + nat. plán.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
30 000 Kč

Sponzorský dar - KVV

Chcete se stát opravdovým sponzorem projektu MEDIATOR? Máte možnost! Za tuto částku pro Vás či Vaši firmu natočíme reklamní video-spot 30s + fyzický výtisk scénáře filmu MEDIATOR v luxusní kožené vazbě + Vše co bylo v předešlém balíčku, tedy (Sponzorský vzkaz v titulcích filmu, 20s video jednotky ARTHROPOD na vlastní scénář, sportovní tričko, operátorská čepice, bojová nášivka, DVD, on-line klíč, digitální kopie scénáře, digitální kopie natáčecího plánu, individuální děkovné video).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
50 000 Kč

Sponzorský dar - Ministry of Defence

Vidíme, že máte opravdovou inspiraci stát se sponzorem projektu MEDIATOR. Můžete strávit tréningový den s hlavními představiteli filmu + Natočíme pro Vás či Vaši firmu reklamní video-spot 30s + fyzický výtisk scénáře filmu MEDIATOR v luxusní kožené vazbě + Vše co bylo v předešlém balíčku, tedy (Sponzorský vzkaz v titulcích filmu, 20s video jednotky ARTHROPOD na vlastní scénář, sportovní tričko, operátorská čepice, bojová nášivka, DVD, on-line klíč, digitální kopie scénáře, digitální kopie natáčecího plánu, individuální děkovné video).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit