Mistrovství Working Equitation ČR 2019 - crowfunding kampaň

Novinky - Mistrovství Working Equitation ČR 2019

Pomozte nám uspořádat Mistrovství ČR v jezdecké disciplíně working equitation a podpořte tak další rozvoj tohoto krásného sportu.

Ostatní
Kdo sebere odvahu?;-) nová odměna - zkrocení býka Aloise Obrázek

Někteří z vás už měli tu čest a na závodech nebo na semináři se setkali s nejbýkovatějším býkem WEČR - s býkem Aloisem. Ale to setkání nejspíš proběhlo z bezpečí sedla vašeho věrného oře nebo ze země, že?

Při MČR budete mít tedy jedinečnou příležitost vyhoupnout se divokému Aloisovi na hřbet a udělat si s ním tak fotku na památku! (váhový limit je 90 kg) Stačí si mezi odměnami zakoupit poukaz na "zkrocení býka Aloise" - kdo jde do toho?;-)

DĚKUJEME ! Tadaaaaa! Hranice 50% pokořena! Obrázek

Děkujeme všem, kdo dosud podpořili náš projekt, moc si vaší pomoci vážíme - dnes jsme překonali 50% cílové částky! 

A jedeme dál!!! 

Věříme, že s vaší pomocí dosáhneme na potřebných  35.000,- Kč a společně si užijeme mistrovská klání se vší parádou. Ve videu se dozvíte, kolik aktuálně ještě schází do cíle :-)

Mrkněte na všechny nabízené odměny a vyberte si!

Organizační tým MČR WEČR 2019

Mezi odměny jsme přidali profi magnetický kroužek na býka s možností výběru barvy! nová odměna - magnetický kroužek na býka Obrázek

Ať už se svým koněm trénujete na WE závody nebo přímo pořádáte workingové akce, určitě využijete profi kroužek na býka, který má správné rozměry a vlastnosti, které umožní jednoduchou manipulaci a korektní uchycení na překážce. K domácímu tréninku správného nájezdu a úspěšného nabírání kroužku na garrochu ani nepotřebujete přímo překážku "býk", úplně postačí např. parkurový stojan, na jehož kovovou část magnetický kroužek snadno přiložíte a pustíte se do toho.