Mistrovství Working Equitation ČR 2019 - crowfunding kampaň

Mistrovství Working Equitation ČR 2019

Pomozte nám uspořádat Mistrovství ČR v jezdecké disciplíně working equitation a podpořte tak další rozvoj tohoto krásného sportu.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Spolek WEČR pořádá v termínu 6.- 8. září 2019 Mistrovství Working Equitation ČR 2019 v Jezdeckém centru Královický Dvůr.

Rádi bychom, aby i tento druhý ročník Mistrovství Working Equitation ČR dopadl na výbornou, aby si všichni soutěžící i diváci celé třídenní soutěžní klání skvěle užili a měli na co vzpomínat a proto uvítáme vaši podporu!

skupinka.jpgJsme Working Equitation Česká republika, z.s. (WEČR) - parta lidí, kteří propadli kouzlu mladé všestranné jezdecké disciplíny working equitation.

 

DSC_9278.jpgWorking equitation (v překladu pracovní jezdectví) pro jezdce i koně představuje zábavný způsob, jak jezdit vážně. "Working" je vhodný pro široké spektrum jezdců a koní a svojí všestranností si postupně získává další příznivce z řad drezurních, parkurových, westernových i rekreačních jezdců. Soutěžní dvojice účastnící se závodů jsou prověřovány v drezurním testu, v testu ovladatelnosti na rozmanitých překážkách a dále v testu rychlosti, který bývá divácky nejatraktivnější. Bližší informace o "workingu" najdete na našem webu http://www.wecr.cz/

 

1 Bara.jpgV rámci třídenních závodů, kde se v Královickém Dvoře v termínu 6.-8.9.2019 rozhodne o titulech mistrů ČR pro rok 2019 v kategorii dětí, juniorů, seniorů a týmů, bychom pro účastníky a diváky rádi nachystali také bohatý doprovodný program včetně online přenosu na EquiTV.

 

DSC_1564.jpgNa mistrovství myslíme i na nejmenší "mladé workery" a vypsáním rámcové soutěže s vodičem, která je určená právě pro ně, tak pomáháme nové generaci a budoucím šampionům. 

Working se snažíme zpřístupnit i příznivcům bezudidlového ježdění, pro které bude rovněž vypsána speciální rámcová soutěž.

 

1 Tynka.jpgCílem této kampaně na Startovači je díky vašim příspěvkům získat finanční prostředky, které nám umožní uspořádat MČR v profesionálním jezdeckém areálu s online přenosem a velkoplošnou obrazovkou v místě konání. 

 

1 Breta.jpg

Na webové stránce http://www.wecr.cz/mcr-2019/ a ve facebookové události https://www.facebook.com/events/2432965310067595/ budou postupně přidávány aktuální informace k průběhu celé akce.

 

LRM_EXPORT_860942219536994_20190726_211727273.jpeg

Děkujeme za vaši podporu, přijeďte také fandit a na vlastní kůži zažít přátelskou sportovní atmosféru, která workingové závody doprovází. Všichni jste srdečně zváni!

 

V případě, že máte nějaké dotazy nebo byste nás rádi podpořili, ale z nabízených odměn jste si nevybrali, kontaktujte nás emailem na mcr.wecr@gmail.com 

Co si o tomto projektu myslíte?