nove uvodni foto.jpg

Mistrovství Working Equitation ČR 2019 Ostatní

Pomozte nám uspořádat Mistrovství ČR v jezdecké disciplíně working equitation a podpořte tak další rozvoj tohoto krásného sportu.

Mistrovství Working Equitation ČR 2019

Vybráno36 000 Kč(103 %)

103 %
35 000 Kčpožadováno
54startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Spolek WEČR pořádá v termínu 6.- 8. září 2019 Mistrovství Working Equitation ČR 2019 v Jezdeckém centru Královický Dvůr.

Rádi bychom, aby i tento druhý ročník Mistrovství Working Equitation ČR dopadl na výbornou, aby si všichni soutěžící i diváci celé třídenní soutěžní klání skvěle užili a měli na co vzpomínat a proto uvítáme vaši podporu!

skupinka.jpgJsme Working Equitation Česká republika, z.s. (WEČR) - parta lidí, kteří propadli kouzlu mladé všestranné jezdecké disciplíny working equitation.

 

DSC_9278.jpgWorking equitation (v překladu pracovní jezdectví) pro jezdce i koně představuje zábavný způsob, jak jezdit vážně. "Working" je vhodný pro široké spektrum jezdců a koní a svojí všestranností si postupně získává další příznivce z řad drezurních, parkurových, westernových i rekreačních jezdců. Soutěžní dvojice účastnící se závodů jsou prověřovány v drezurním testu, v testu ovladatelnosti na rozmanitých překážkách a dále v testu rychlosti, který bývá divácky nejatraktivnější. Bližší informace o "workingu" najdete na našem webu http://www.wecr.cz/

 

1 Bara.jpgV rámci třídenních závodů, kde se v Královickém Dvoře v termínu 6.-8.9.2019 rozhodne o titulech mistrů ČR pro rok 2019 v kategorii dětí, juniorů, seniorů a týmů, bychom pro účastníky a diváky rádi nachystali také bohatý doprovodný program včetně online přenosu na EquiTV.

 

DSC_1564.jpgNa mistrovství myslíme i na nejmenší "mladé workery" a vypsáním rámcové soutěže s vodičem, která je určená právě pro ně, tak pomáháme nové generaci a budoucím šampionům. 

Working se snažíme zpřístupnit i příznivcům bezudidlového ježdění, pro které bude rovněž vypsána speciální rámcová soutěž.

 

1 Tynka.jpgCílem této kampaně na Startovači je díky vašim příspěvkům získat finanční prostředky, které nám umožní uspořádat MČR v profesionálním jezdeckém areálu s online přenosem a velkoplošnou obrazovkou v místě konání. 

 

1 Breta.jpg

Na webové stránce http://www.wecr.cz/mcr-2019/ a ve facebookové události https://www.facebook.com/events/2432965310067595/ budou postupně přidávány aktuální informace k průběhu celé akce.

 

LRM_EXPORT_860942219536994_20190726_211727273.jpeg

Děkujeme za vaši podporu, přijeďte také fandit a na vlastní kůži zažít přátelskou sportovní atmosféru, která workingové závody doprovází. Všichni jste srdečně zváni!

 

V případě, že máte nějaké dotazy nebo byste nás rádi podpořili, ale z nabízených odměn jste si nevybrali, kontaktujte nás emailem na mcr.wecr@gmail.com 

Vybráno36 000 Kč(103 %)

103 %
35 000 Kčpožadováno
54startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuWECR

Odměny

200 KčFandím MČR WEČR 2019! :-)

Poděkování na e-mail.

Očekávané doručení odměny: září 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčZkrocení býka Aloise

Poukaz na památeční fotku na hřbetě nejbýkovatějšího býka WEČR - býka Aloise. Během MČR v Královicích se můžete vy nebo vaše děti vyfotit na hřbetě býka Aloise a odnést si tak z této WEČR akce speciální památku v podobě fotky v digitální podobě pořízené během tohoto jedinečného zážitku:-). Váhový limit je 90 kg.

Očekávané doručení odměny: září 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčSeznámení s poníčkem pro nejmenší - Ústecký kraj

Dárek pro nejmenší - seznámení s malým hodným poníčkem. Vaše dítě si může poníka zkusit vyčistit, pomazlit a bezpečně se na něm svézt s vodičem. Délka trvání zážitku cca 1,5hod. Místo konání: http://jsrtyne.cz/

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

400 KčProfi workingový kroužek na býka

Kroužek je vhodný na závody i trénink překážky ''Býk''. Integrovaný neodymový magnet umožňuje uchycení na železné plochy (např. i parkurový stojan). Pevné tělo ABS kryto PVC páskou - možnost výběru barvy: černá, bílá, červená, modrá, zelená a žlutá (při objednávce uveďte požadovanou barvu v poznámce). Vnitřním průměrem 16cm splňuje pravidla WEČR. Ideální proporce a materiál znesnadňují samovolné sfouknutí větrem. K vyzvednutí na některých akcích WEČR, v Praze nebo poštou za uhrazení poštovného.

Očekávané doručení odměny: říjen 2019

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

400 KčProfi workingový kroužek na býka II

Kroužek je vhodný na závody i trénink překážky ''Býk''. Integrovaný neodymový magnet umožňuje uchycení na železné plochy (např. i parkurový stojan). Pevné tělo ABS kryto PVC páskou - možnost výběru barvy: černá, bílá, červená, modrá, zelená a žlutá (při objednávce uveďte požadovanou barvu v poznámce). Vnitřním průměrem 16cm splňuje pravidla WEČR. Ideální proporce a materiál znesnadňují samovolné sfouknutí větrem. K vyzvednutí na některých akcích WEČR, v Praze nebo poštou za uhrazení poštovného. POZOR! - u této druhé série nemůžeme garantovat dřívější termín vyzvednutí než konec října!

Očekávané doručení odměny: říjen 2019

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

500 KčSeznámení s koněm pro nekoňáky - Praha-západ

Přijďte odbourat svůj strach z koní nebo seznámit vaše dítě s velkým hodným kladrubským běloušem ustájeným na Praze-západ. Můžete se naučit, jak se kůň čistí, vyzkoušet si jeho vedení na vodítku, pomazlit, dát pamlsek a pokud budete chtít, tak i poznat jaké to je, dívat se na svět ze hřbetu koně (kůň bude veden vodičem ze země).

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

500 KčProfi fotky z MČR - Katka Hejretová

Katka bude naším fotografem na MČR v Královicích a nabízí poukaz na focení jezdecké dvojice v průběhu všech testů. Výsledkem bude 10 upravených fotografií v digitální podobě. Ukázky Katčiny práce si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/KatkaHejretovaPhotography/

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

600 KčTričko WEČR

Tričko WEČR s logem spolku. V poznámce uveďte, zda máte zájem o dámské/pánské tričko a požadovanou velikost.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčVyjížďka pro jezdce i nejezdce - okr. Rakovník

Poukaz na vyjížďku na Statku Pohoda v Bdíně, okr. Rakovník: https://statekpohoda.webnode.cz/ Vyjížďka je vhodná jak pro zájemce, kteří mají s ježděním zkušenosti, tak pro nejezdce, kteří si chtějí jízdu na koni vyzkoušet poprvé - v takovém případě bude kůň bezpečně veden vodičem ze země.

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

600 KčTréninková lekce WE - Ústecký kraj

Poukaz na výcvikovou lekci v tréninkovém centru working equitation s vaším koněm pod vedením Břetislava Růžičky, mistra Working Equitation ČR 2018. Vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Délka lekce cca 45min. Místo konání: http://jsrtyne.cz/

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 1/3

Odměna nedostupná

700 KčNástěnný kalendář WEČR na rok 2020

Nástěnný kalendář WEČR na rok 2020 (formát A3).

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčTréninková lekce na vlastním koni – Jižní Čechy

Poukaz na tréninkovou lekci s vedoucí jezdkyní žebříčku WEČR 2019 – Petrou Čejkovou. Zaměření lekce dle aktuální úrovně jezdecké dvojice a preferencí: drezura od základů až po piaf / WE od základů až po úroveň Master / práce s mladými či problémovými koňmi / korekce sedu a pomůcek jezdce. Hotovostní úhrada cestovného do vaší stáje s místem výjezdu Hamry u Křemže.

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

800 KčTréninková lekce na semináři WE Tamare Ptice

Poukaz na trénink s vaším koněm na jednom ze seminářů, které se konají několikrát ročně ve stáji Tamare Ptice viz: https://www.wecr.cz/tamare-ptice-2019/ Poukaz má platnost 1 rok.

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

800 KčTrénink na zkušeném ponym - Třebichovice u Slaného

Tréninková lekce na jízdárně v Třebichovicích na zkušeném workingovém koni plemene WPBR jménem Dollom Valmont ( trénink se zaměřením na drezuru, ale po domluvě lze vyzkoušet i překážky WE, lehké skoky, případně vyjížďka).

Očekávané doručení odměny: prosinec 2019

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

1 000 KčTréninková lekce na koni šampiónovi – Jižní Čechy!

Poukaz na tréninkovou lekci na koni v pokročilém stupni výcviku (drezura úrovně „T“ / WE úrovně „Master“) s vedoucí jezdkyní žebříčku WEČR 2019 – Petrou Čejkovou. Místo konání: Hamry u Křemže, k dispozici je velká písková kruhovka.

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

1 200 KčPoukaz na focení - Kristýna Malenínská

Kristýna fotí vše od zvířat až po portrétní fotografie a v rámci poukazu nabízí focení v délce trvání cca 2 hodiny, jehož výsledkem bude pro vás 10-15 upravených digitálních fotografií. V případě focení mimo Prahu je třeba se dohodnout na úhradě cestovného. Ukázky práce najdete zde: https://www.facebook.com/maleninskaphotography/

Očekávané doručení odměny: září 2020

Počet dostupných odměn: 2/5

Odměna nedostupná

2 000 KčPartner rámcové soutěže

Partner rámcové soutěže - Oficiální poděkování na webu a FB stránkách WEČR. Propagace hlasatelem a vyvěšení banneru / loga během akce. Osobní předávání odměn při dekorování soutěže.

Očekávané doručení odměny: září 2019

Počet dostupných odměn: 2/4

Odměna nedostupná

5 000 KčPartner mistrovské soutěže

Partner jedné z mistrovských soutěží (kategorie děti/junioři/senioři/týmy) - Oficiální poděkování na webu a FB stránkách WEČR. Propagace hlasatelem a vyvěšení banneru / loga během akce. Osobní předávání odměn při dekorování soutěže. - Logo na tištěných materiálech MČR. - Stánek, možnost prezentace/ prodeje výrobků nebo vzorků. - Promo video/foto/logo na velkoplošné obrazovce.

Očekávané doručení odměny: září 2019

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná

10 000 KčPartner mistrovství WEČR 2019

Partner mistrovství WEČR - Oficiální poděkování na webu a FB stránkách WEČR. Propagace hlasatelem a vyvěšení banneru / loga během akce. Osobní předávání odměn při dekorování soutěže. - Logo na tištěných materiálech MČR. - Stánek, možnost prezentace/ prodeje výrobků nebo vzorků. - Promo video/foto/logo na velkoplošné obrazovce. - Umístění promo předmětů přímo v kolbišti. - Možnost demonstrace výrobku formou doprovodného programu.

Očekávané doručení odměny: září 2019

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná