Mažoretky Jeseník v Kapském městě! - crowfunding kampaň

Mažoretky Jeseník v Kapském městě!

Náš sen je účast na MS v Jihoafrické republice, kde můžeme všem ukázat, co všechno v nás je! Pomoz náš sen uskutečnit a odletět do Kapského města!

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Jsme mažoretky z Tanečního studia Lenky Bachové a Mistrovství světa je pro nás hlavní cíl letošní sezony. Letos se koná právě v září, v Jihoafrické republice v krásném Kapské městě. Jelikož jsou s cestou spojené velké finanční náklady, chceme touto cestou vybrat částku, která nám je pomůže snížit. Nejdražší položkou jsou letenky, a právě na ty budou použity tyto prostředky.

 

Kdo jsme? 

     Jsme mažoretky z Tanečního studia Lenky Bachové. Parta holek, která se začala formovat od roku 2009, kdy začalo vznikat tvrdé jádro naší dnešní skupiny. Některé holky přišly, jiné odešly, až nás zůstalo 20. Dvacet statečných, které se loni úspěšně kvalifikovaly na Mistrovství světa. Letos to chceme zopakovat, potvrdit si nominace a v září bojovat o nejcennější kovy v Kapském městě.

Odkud jsme?  

     Z krásného horského města Jeseník, kde naše studio funguje přes 15 let a od jeho vzniku jím prošlo 500 dětí. Každý rok z tohoto města odjíždíme do různých koutů republiky i za její hranice, kde bojujeme s dalšími týmy o medaile a tituly mistrů České republiky, Evropy či světa. 

Co děláme?

     Tancujeme, trénujeme, soutěžíme a hlavně děláme to, co nás baví a žijeme pro to. Pro mnoho lidí jsou mažoretky jen pochodování na dechovku a už vůbec ne sport. Od svého vzniku si mažoretkový sport, jako každý jiný sport, prošel velkou proměnou a progresí. Dnes mažoretky tančí na moderní hudbu, zvládají práci s hůlkou tzv. twirling. K tomu ladný taneční projev, který je získaný díky baletní průpravě. K mažoretkám patří i roztleskávačky. A ty už dnes jen netřepotají s pom pomy neboli třásněmi. K třásním se přidala gymnastika, akrobacie, výrazový tanec. Takže docela fuška.  

sk.jpg

 

Naše úspěchy?  

    Přes deset let se pohybujeme na špici republikového i evropského žebříčku. Máme mnoho titulů mistrů ČR, Evropy a i světa.

Náš cíl? 

    Splnit si náš velký sen, pro který děláme sto deset procent. Mistrovství světa se koná jen jednou za dva roky a účastní se ho nejlepší skupiny ze všech zemí. Proto trénujeme a zdoknonalujeme se v tom, abychom byli mezi nimi.   

Náš rozpočet? 

    Jihoafriská republika je pěkně daleko. A tak to vůbec pro nás není levná záležitost. Jelikož rodiče souhlasili s tím, že nám náklady zaplatí, chceme jim touhle cestou pomoci snížit jejich výdaje díky vaší pomoci. 

1. Doprava autobusem Jeseník – letiště Vídeň a zpět   

 celkem 700  km, cena 30 Kč za km, poplatky                                                   20000,-

2. Letenky Vídeň – Kapské město a zpět  (15 000,- na osobu)                        375000,-

3. Ubytování včetně snídaně                                                                             125000,-

 4. Stravování (obědy a večeře)                                                                        93750,-

5. Pronájem autobusu v místě ( 465 Euro/den)                                                 116250,-

4. Registrační poplatky a startovné                                                                    10000,-

Celkem:                                                                                                              740000,-

Kde náš najdeš? 

Tady je pár odkazů, kde si o nás všechno zjistíš :) 

http://www.mazoretkyjesenik.cz/  

https://www.facebook.com/Tane%C4%8Dn%C3%AD-studio-L-B-Jesen%C3%ADk-177064338974347/

https://www.youtube.com/channel/UCiC6NqGcnojkYDRCU6r3dSA 

https://www.youtube.com/user/007pajos

https://www.c-m-a.cz/ 

https://www.majorettes-mwf.net/ 

Děkujeme za ochotu pomoci splnit si náš sen!

Co si o tomto projektu myslíte?