Mažoretky Gytta na Mistrovství Evropy - crowfunding kampaň

Mažoretky Gytta na Mistrovství Evropy

Jsme mažoretky Gytta.Pomozte nám splnit si svůj tříletý sen a reprezentovat poprvé za svou existenci,jako tým, Českou republiku na Mistrovství Evropy.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

MAŽORETKY GYTTA

HLEDAJÍ SVÉ ANDĚLÉ, KTEŘÍ JIM POMOHOU PŘI CESTĚ NA MISTROVSTVÍ EVROPY

Tři roky tvrdě trénujeme  a nyní máme velkou šanci - podpořte nás a přispějte nám na startovné a ubytování na Mistrovství Evropy mažoretek a  my vás určitě nezklamem a budem se rvát a reprezentovat Českou republiku a naší malou obec ze všech sil.

Kdo jsme? 

Jsme mažoretky z Českého Meziříčí, malé vesničky ve Východních Čechách. Trénujeme třetím rokem a je nás k dnešnímu dni krásných  a odhodlaných 42holčiček.

Letos se náš sen stal skutečností a my jsme se staly dvojnásobnými Mistryněmi České republiky a vybojovaly si šest postupů na Mistrovství Evropy. 

CHCEME JÍT A  BOJOVAT DÁL. Chceme zúročit hodiny a hodiny tvrdé dřiny v tělocvičně. Podpořete nás a pomozte nám se účastnit takto velkolepé a prestižní soutěže,  kterou je právě Mistrovstrví Evropy. Již v červenci tohoto roku máme příležitost ukázat co v nás je. 

Naše trenérky veškeré aktivity a tréninky, které pro holky dělají, dělají bez nároku na finanční odměnu a ve svém volném čase. Chceme je přesvědčit o tom, že jejich práce s námi není zbytečná. 

Máme sen,

                 máme odhodlání,

                                             máme motivaci,

                                                                           ale nemáme finance.

STAŇ SE PRÁVĚ TY NAŠÍM ANDĚLEM!!!! a pomoz nám splnit si náš sen.

Co si o tomto projektu myslíte?