Startovač - financování projektů

Mažoretky Gytta na Mistrovství Evropy - crowfunding kampaň

Mažoretky Gytta na Mistrovství Evropy

Jsme mažoretky Gytta.Pomozte nám splnit si svůj tříletý sen a reprezentovat poprvé za svou existenci,jako tým, Českou republiku na Mistrovství Evropy.

Umění

MAŽORETKY GYTTA

HLEDAJÍ SVÉ ANDĚLÉ, KTEŘÍ JIM POMOHOU PŘI CESTĚ NA MISTROVSTVÍ EVROPY

Tři roky tvrdě trénujeme  a nyní máme velkou šanci - podpořte nás a přispějte nám na startovné a ubytování na Mistrovství Evropy mažoretek a  my vás určitě nezklamem a budem se rvát a reprezentovat Českou republiku a naší malou obec ze všech sil.

Kdo jsme? 

Jsme mažoretky z Českého Meziříčí, malé vesničky ve Východních Čechách. Trénujeme třetím rokem a je nás k dnešnímu dni krásných  a odhodlaných 42holčiček.

Letos se náš sen stal skutečností a my jsme se staly dvojnásobnými Mistryněmi České republiky a vybojovaly si šest postupů na Mistrovství Evropy. 

CHCEME JÍT A  BOJOVAT DÁL. Chceme zúročit hodiny a hodiny tvrdé dřiny v tělocvičně. Podpořete nás a pomozte nám se účastnit takto velkolepé a prestižní soutěže,  kterou je právě Mistrovstrví Evropy. Již v červenci tohoto roku máme příležitost ukázat co v nás je. 

Naše trenérky veškeré aktivity a tréninky, které pro holky dělají, dělají bez nároku na finanční odměnu a ve svém volném čase. Chceme je přesvědčit o tom, že jejich práce s námi není zbytečná. 

Máme sen,

                 máme odhodlání,

                                             máme motivaci,

                                                                           ale nemáme finance.

STAŇ SE PRÁVĚ TY NAŠÍM ANDĚLEM!!!! a pomoz nám splnit si náš sen.

Co si o tomto projektu myslíte?