Mažoretky Bailar Praha na MISTROVSTVÍ EVROPY - crowfunding kampaň

Mažoretky Bailar Praha na MISTROVSTVÍ EVROPY

Pomozte nám mažoretkám BAILAR Praha splnit si náš sen a reprezentovat Českou republiku na ME, které se koná 12-16.6.2019 v Chorvatsku.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte nám mažoretkám BAILAR Praha T.J. Sokol Petrovice splnit si náš sen a reprezentovat Českou republiku na Mistrovství Evropy, které se koná 12.-16.6.2019 v Chorvatsku, ve městě Crikvenica. Budeme se snažit zatančit naše choreografie co nejlépe a vybojovat tak nejlepší umístění mezi mažoretkami z celé Evropy. Z důvodu nedostatku finančních prostředků Vás žádáme o příspěvek, který nám pomůže ke splnění našeho úspěchu.

 

CHCEME JET A LETOS BOJOVAT ZNOVU.

Chceme zúročit hodiny a hodiny tvrdé dřiny v tělocvičně. Podpořete nás a pomozte nám se účastnit soutěže,  kterou je právě Mistrovstrví Evropy. Již v červnu tohoto roku máme příležitost ukázat co v nás je. 

Naše trenérky veškeré aktivity a tréninky, které pro děvčata dělají, dělají bez nároku na finanční odměnu a ve svém volném čase. Chceme je přesvědčit o tom, že jejich práce s námi není zbytečná. 

LETOŠNÍ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY?

Mistryně ČR - Zuzka flag sólo kadet   ! v kategorii junior !

Vicemistryně ČR - Nikča flag sólo senior

Vicemistryně ČR - Eliška, Evička, Lucka flag duo-trio senior

II. Vicemistryně ČR - Eliška, Evička, Nikča, Lucka flag miniformace senior

2.místo - Kája sólo senior - MČR výkonnostní třídy B

 

ÚČAST NA ME

Na ME nás bude reprezentovat 15 choreografií. Z toho 12 choreografií ve výkonnostní třídě A a zbylé 3 ve výkonnostní třídě B. 

25.5.2019 nás čeká poslední postupová soutež BOHEMIA IX. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT. Zde mají děvčata, která ještě nepostoupila poslední možnosti postupu!

 

Celý tým bude moc rád, když nám pomúžete splnit si sen, porovnat síly s ostatními, poprat se o tituly a dostat se na MS, které se koná 19.-24.8.2019 v PRAZE.

 

 

 

 

                           Děkujeme moc všem za případnou podporu našeho týmu!!!

Co si o tomto projektu myslíte?