Maxovské HUSKY pohádky - crowfunding kampaň

Novinky - Maxovské HUSKY pohádky

Pomůžete nám vydat naši pohádkovou knížku? Povídání sepsala musherka Jana Henychová a děti letních husky táborů. Obrázky nakreslila Anetka Černá.

Knihy
Nalaďte si noční Radiožurnál 15.10.2015! Budu zde nočním hostem Michaely van Erne. Budeme si povídat o všem možném a doufám, že i o naší knížce. Radiožurnál, noční host 15.10.2015 ve 23.05 Obrázek

Vážení přátelé!

Nalaďte si noční Radiožurnál 15.10.2015! Budu zde nočním hostem Michaely van Erne. Budeme si povídat o všem možném a doufám, že i o naší knížce.

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/vecernihost

Pokud vysílání nestihnete, tak se nic neděje a později ho jistě najdete v archivu Radiožurnálu.

Bude se jednat o živé vysílání, tak mi i držte palce!

Moc díky Jana

radiozurnal.jpg

Vážení přátelé, všem Vám moc děkuji za dosažení 100% cílové částky. Jedeme ale dál. Máme stále ještě 19 dni! Dosažení 100% cílové částky, ale jedeme dál! Obrázek

Vážení přátelé, všem Vám moc děkuji za dosažení 100% cílové částky. Je to pro mne obrovské překvapení, že je o knížku takový zájem! Do konce projektu máme pořád celých 19 dní. Stále je možno přispět a knížky si zakoupit.  V tento moment už je jisté, že knížka opravdu vznikne a otázka zůstává jen v jakém konečném nákladu. Stále můžete tento projekt doporučit svým přátelům a nebo si vzpomenete, že ještě knihu pro někoho nutně potřebujete. Moc Vám děkuji!