Maxovské HUSKY pohádky - crowfunding kampaň

Maxovské HUSKY pohádky

Pomůžete nám vydat naši pohádkovou knížku? Povídání sepsala musherka Jana Henychová a děti letních husky táborů. Obrázky nakreslila Anetka Černá.

Knihy
Maxovské HUSKY pohádky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomůžete nám vydat naši pohádkovou knížku? Pomozte a pojďte, prosím, realizovat bláznivý nápad! Sepsala jsem s dětmi veselé HUSKY pohádky a chtěla bych je vydat jako opravdovou knížku. Bude to milá památka pro všechny, kteří se na jejím vzniku podíleli a věřte, že tu máme téměř 70 spoluautorů, kteří jsou všichni vyjmenováni v závěru knihy.

Skutečná "papírová" kniha vznikne až podle toho, jaký bude o knihu zájem. Možná vůbec ne a knížka  nevznikne a zůstane jen nenávratně ukryta v počítači. Nebyla by to ale škoda? Máme krásné pohádky, nádherné veselé obrázky a dokonce i básničky!

Bude se jednat o knihu ve velikosti 255x200mm - formát na šířku, lepená vazba v tvrdých deskách o cca 60ti stranách na křídovém papíře.

Čeká vás veselé čtení pro malé i velké čtenáře, milovníky zvířat a hlavně psů HUSKY a zároveň je to  suvenýr pro fanoušky smečky z Horního Maxova. Tato knížka vznikala s láskou a se snahou podělit se o kouzelné okamžiky a zážitky ze života smečky psů husky.

Pohádkové příběhy se rodily během letních prázdninových husky táborů 2015.

Tím, že si knihu zde zaplatíte a objednáte, poskytnete finanční prostředky na vlastní tisk a distribuci. Dále pak nákupem knížky, drobných  předmětů a i penězi pomůžete částečně financovat naši mnohačlennou smečku. Není to totiž žádná sranda uživit 35 psů!

Máme velké závodní plány na letošní sezónu : pojedeme opět závod v Norsku Femundlopet na 600km. I vy se budete tímto podílet na našem dalším dobrodružství!

Vše důležité naleznete na naší webové stránce www.huskies.cz

Ukázka z knížky:

Začněme jako v každé pohádce:

Bylo nebylo… ale počkejte, možná že i stále je …domeček, uprostřed louky na paloučku blízko lesa.

Ta louka je jizerskohorská, v létě plná lučních kvítků, zatímco v zimě je zachumlaná pod peřinou sněhu.

Tento domeček je zvláštní tím, že tu bydlí psi husky. A kolik, že jich je? Inu, hodně a nejsou tu sami. Žije tu s nimi i kočka Kilikína a také jejich paní, která se o ně stará....

... Pěkně se usaďte, milé děti, pohádky začínají!

 

2-3.jpg

zacatek.jpg

kilikina.jpg

velka-novina.jpg

30-31a.jpg

52-53.jpg

mimi.jpg

 

12-13.jpg

 

44-45.jpg

denda.jpg

64-65.jpg

68-69.jpg

70-71.jpg

74-75.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?