Martin Krátký - The motorbike show must go on!!! - crowfunding kampaň

Martin Krátký - The motorbike show must go on!!!

Jsem Martin Krátký - mistr Evropy ve stunt ridingu. Přišel jsem o motorky, ale nechci končit a rád bych pokračoval. Pomůžeš mi vrátit se zpět do hry?

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

English version is below the Czech text. 

Před nedávnem jsem bohužel díky své důvěřivosti přišel o motorky. Nechci se ovšem vzdát mého snu a chci se nadále věnovat stunt ridingu. Musím tedy co nejdříve koupit a postavit novou motorku, abych měl na čem jezdit. Proto jsem se rozhodl pro Startovač.
Zde je krátké vysvětlení, co přesně se přihodilo.Kdo jsem?
Jmenuji se Martin Krátký. Jsem kluk z malé vesnice na jižním Plzeňsku a již 17 let se věnuji stunt ridingu (kaskadérské ježdění na motorce).
Od 15 let jsem měl sen... jezdit jednou na motorkách jako kaskadér, tedy věnovat se stunt ridingu. V té době to bylo jen a pouze přání, dokonce jsem motorku ani neuměl řídit. První krok naučit se na ní normálně - vyšel. Mohl jsem tedy začít zkoušet tyto nestandartní kousky. V době, kdy se jěště nedalo nic zjistit na internetu a nikdo o tomto sportu nic moc nevěděl, to bylo složité. Ale i tak jsem toto období nějak zvládl. I přes posměch a nedůvěru okolí mé zapálení vydrželo a já šel stále za svým snem - jednou jezdit jako ti borci, které jsem viděl na fotkách v novinách v 15 letech.

   Moje začátky po roce tréninku rok 2003


Sen se stával skutečností a plnil se dle představ. Začal jsem jezdit stejně jako ti borci z novin. Po mnoha letech snažení, odhodlání, píle a silné vůle mohu říci, že se mi podařilo mnohem více, než o čem jsem tenkrát snil, a to získat několikrát titul mistra ČR a v roce 2017 i mistra Evropy v dané disciplíně. Měl jsem možnost své umění předvádět nejen v Evropě, ale také v Africe a Asii anebo ukázat své kousky divákům na trati před závodem Formule 1 či Mistrovství světa Superbiků.Ukázka mé finálové jízdy ze závodu Czech Stunt Day 2017 Ostrava

Mé největší úspěchy:
1.místo mistrovství Evropy 2017 
1. místo mistrovství ČR 2012,2013,2014,2015,2017
2. místo mistrovství světa 2014
3. místo mistrovství Evropy 2011

Proč Startovač?
Po zkušenosti, kterou zmiňuji ve videu, nastala bohužel situace, kdy jsem o motorky přišel. Momentálně si je na akce musím půjčovat od kamarádů (kterým tímto moc děkuji za pomoc), ale stále to neřeší můj problém do budoucna. Nezbývá mi nic jiného než se vrátit v čase a začít opět od začátku - postavit vlastní motorky tak, aby všechny díly byly nastaveny pro moji potřebu a mohl jsem opět ukazovat ty nejtěžší a jedinečné kousky, které jsem roky trénoval.
Po zveřejnění videa na socialních sitích přišlo mnoho zpráv od kamarádů, fanoušků a veřejnosti, abych udělal nějakou sbírku na novou motorku (popř. motorky) a mohl dál pokračovat v ježdění jako dříve. Startovač, dle mého, je idealní šance, jak toho dosáhnout a pokusit se získat finanční prostředky na opětovné přestavení takové motorky (nebo motorek), které jsem s pomocí kamarádů vylepšoval po mnoho let tak, aby vyhovolaly mým pořadavkům. Jedině tak budu schopen navázat na mnou dosaženou úroveň ježdění.
Můj plán?
Pokud se mi podaří vybrat stanovený rozpočet, tak s pomocí kamarádů postavíme v co možná nejkratší době novou motorku a pokusím se v srpnu po roční pauze (zranění a operace kolene) získat opět titul mistra ČR ve stunt ridingu. Dále bych rád trénoval a zlepšoval triky pro posun ve své kariéře a předvedení se na jednotlivých akcích. Stejně tak i ve společném ježdění s kamarádkou Katkou, se kterou se v posledních letech sanžíme vymýšlet stále nové věci a být jedineční v této disciplíně - dvojice, dvě motorky.


Z prvních tréninků na postavené motorce bych rád natočil video a všechny podporovatele tohoto projektu v něm uvedl a poděkoval jim.

Odměny:
Připravil jsem pro Vás ceny s motivem projektu The show must go on, aby Vám (pokud se rozpočet podaří naplnit) věci připomínaly, že jste mě v minulosti podpořili v tomto projektu. A i vy budete mít zásluhu na tom, že jeden sen neskončí. 
Pokud máte zájem přispět větší částkou nebo máte zájem o jinou spolupráci, tak mě kontaktujte zde přes profil.
Odměny: Samolepka, nákrčník, trikoEnglish version:

Unfortunately, I lost my motorcycles because of my gullibility. I don't want to give up my dream and I want to do a stunt ride. So I have to buy and build a new bike as soon as possible to have a ride. 

Propose of the project is collecting money to buy another motorbike which I can use on shows and competitions. I'm sorry, but I can't send you any material gift abroad because the costs would be too high. Thank you for your help and I hope we see each other on an event in the future with my new motorbike. 

Co si o tomto projektu myslíte?