Martin Harich - album TULÁK - crowfunding kampaň

Martin Harich - album TULÁK

Nahrál jsem v karanténě nové album a chci ho poslat co nejrychleji k vám! Pomůžete mi s tím? :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Krásný den přátelé!

„Každý den nahrát 1 písničku!“ :) To byl můj „anti-prokrastinační“ lék na zvládnutí karantény a taky důvod, proč teď vydávám nové album s názvem TULÁK (ve svém rodném jazyce), a to jen 3 měsíce po vydání anglického alba BLUE, který jsem dával dohromady téměř 3 roky. :)

Vždyť co jiného, ​​než tvořit písničky bychom my muzikanti doma dělali, když nemůžeme koncertovat! :)

OCHUTNÁVKA PÍSNIČEK Z ALBA TULÁK:

Spomaľovánka: ZDE

Púpava: ZDE

Proto jsem se rozhodl zabojovat, nečekat a máknout na tom, aby tato nahrávka mohla - tak přirozeně a rychle, jak vznikla - dorazit přirozeně a rychle do vašich sluchátek a uší a založil jsem tento STARTOVAČ. 

Mým snem je taky připravit v den vydání, které je 19. 6., velký livestream koncert, kde zahrajeme všechny písničky z alba živě - přímo z místa, kde jsem ho nahrál – mojí zkušebny. :)

Martin Harich

Cílovou částku jsem nastavil tak, aby pokryla aspoň kousek nákladů na výrobu, produkci a master písniček. Mám to štěstí, že si na většinu práce vystačím sám. Na některé části procesu jako jsou například master inženýr, režisér klipu, grafik, výroba CD/LP atd., ale bohužel pouze muzikantská vášeň nestačí. 

Doslova vzato, chtěl jsem každému, kdo přispěje na moje dílko dát možnost poslouchat mou hudbu, jakmile klikne na tlačítko PŘISPĚT.

Kromě toho jsme s mou manažerkou Mili vymysleli pár limitovaných nabídek a balíčků, které se už pravděpodobně nikdy nezopakují - jako malou odměnu za to, že díky vám mohu šířit veškerou tu hudbu a energii, která je zabalena v mé muzice. Tady a teď! :)

Ze srdce Vám děkuji za podporu a ať žije naše domácí hudba. <3

Maťo

album BLUE na CD a vinylu

P. S. Kdybyste se chtěli na cokoli zeptat, napište nám na e-mail: eshop.martinharich@gmail.com, rádi vám na vše odpovíme. Na tomto e-mailu si můžete také požádat o zaslání digitálního Tuláka ještě před jeho vydáním. :)

P. P. S. V závorce máte u každé odměny uvedenou cenu v EURO, která je přibližná. Konečná cena bude přepočítána podle aktuýlního kurzu ČNB. Poplatky za tzv. Europlatbu (SEPA-Europrevod) jsou stejné jako za běžnou tuzemskou platbu – viz Leták SEPA pre verejnosť od NBS.

Co si o tomto projektu myslíte?