Malý filmový festival mladé tvorby | crowdfunding kampaň

Startéři - Malý filmový festival mladé tvorby

Chceme do Brna přinést malý Hollywood! Pomozte nám uspořádat strhující workshop a kvalitní soutěž krátkého hraného filmu pro děti a mládež do 20 let.

Film & Video

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 1 600 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Katrin - obrázek
  • projekt od Katrin
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Originální filmový plakát

Dostanete od nás originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Volný vstup na sobotní soutěž

Poskytneme vám volný vstup na sobotní soutěž, dostanete originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Volný vstup na doprovodný program a sobotní soutěž

Poskytneme vám volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále dostanete originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVD z festivalu

Dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
2 500 Kč

Volný vstup na celý festival

Umožníme Vám volný vstup na celý festival, dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

2 x DVD + volný vstup na celý festival

Dostanete od nás DVD z loňského ročníku, umožníme Vám volný vstup na celý festival, dále DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

V.I.P. host festivalu + účast v porotě

Budete moci zasednout v porotě, jako VIP host festivalu budete mít zaplaceno ubytování na 2 noci, umožníme Vám volný vstup na celý festival, dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit