Malý filmový festival mladé tvorby | crowdfunding kampaň

Novinky - Malý filmový festival mladé tvorby

Chceme do Brna přinést malý Hollywood! Pomozte nám uspořádat strhující workshop a kvalitní soutěž krátkého hraného filmu pro děti a mládež do 20 let.

Film & Video

Zažijte s námi speciální workshop - přednášku! Přispějte a zažijete úžasnou atmosféru a setkání s autory, organizátory a kaskadéry!
Kaskadéři v amatérském filmu Obrázek

Přijďte na workshop v rámci Malého filmového festivalu mladé tvorby při 55. ročníku B16.
Je pro vás připravena přednáška, jež si vzala za cíl ryze prakticky a s pomocí videa ukázat mladým filmařům, že kaskadéři již nejsou jen doménou vysokorozpočtových celovečerních filmů filmů, že mohou být dostupni i pro ně, dozvíte se, co obnáší práce kaskadéra, k čemu jsou kaskadéři ve filmu dobří, rozdíl mezi reálným záběrem a postprodukcí, jak se rámcově pohybují ceny za kaskadérské služby v neposlední řadě zábavně o bezpečnosti v nebezpečných scénách, aneb není krev jako krev... Taky vás čekají praktické rady a tipy jak spolupracovat s kaskadéry co od té spolupráce očekávat.

Dokument.
Video z loňského ročníku Malého filmového festivalu Obrázek

Chcete se podívat, jak se vydařil Malý filmový festival mladé tvorby v roce 2013? Máte možnost!

 

  • Splněno 1 600 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Katrin - obrázek
  • projekt od Katrin
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Originální filmový plakát

Dostanete od nás originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Volný vstup na sobotní soutěž

Poskytneme vám volný vstup na sobotní soutěž, dostanete originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Volný vstup na doprovodný program a sobotní soutěž

Poskytneme vám volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále dostanete originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVD z festivalu

Dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
2 500 Kč

Volný vstup na celý festival

Umožníme Vám volný vstup na celý festival, dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

2 x DVD + volný vstup na celý festival

Dostanete od nás DVD z loňského ročníku, umožníme Vám volný vstup na celý festival, dále DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

V.I.P. host festivalu + účast v porotě

Budete moci zasednout v porotě, jako VIP host festivalu budete mít zaplaceno ubytování na 2 noci, umožníme Vám volný vstup na celý festival, dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit