Malý filmový festival mladé tvorby | crowdfunding kampaň

Malý filmový festival mladé tvorby

Chceme do Brna přinést malý Hollywood! Pomozte nám uspořádat strhující workshop a kvalitní soutěž krátkého hraného filmu pro děti a mládež do 20 let.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

MALÝ FILMOVÝ FESTIVAL MLADÉ TVORBY

Znáte Malý filmový festival mladé tvorby při B16? Od teď bude všechno jinak! Chceme to dělat ve velkém! Našim začínajícím talentům přineseme opravdovou motivaci a malý Hollywood!

Malý filmový festival mladé tvorby se přiblížil ke svému jubileu a my jsme se rozhodli, že dozrál čas pro velkou změnu. Nechceme být pouze lokální přehlídkou, rádi bychom oslovili skutečně každého, kdo touží stát se filmařem. O tom, kdo v sobě skrývá největší talent, můžete rozhodnout i Vy!

Devátý ročník soutěže krátkého hraného filmu je určen pro děti a mládež do dvaceti let a vedoucí filmových kroužků. Skládá se ze dvou částí. Tou první je filmový workshop, ve kterém se děti připravují na práci s kamerou a ti zkušenější již točí filmy přímo na místě. Ve čtvrtek si natočí, sestříhají a ozvučí vlastní film a v pátek večer se už promítá a debatuje. V sobotu probíhá samotná soutěž, kde odborná porota vybere nejlepší snímky a ocení je.

 VAŠE PENÍZE, VÁŠ FESTIVAL

Částku, kterou zde na Startovači vybereme, použijeme výhradně jako injekci mladým autorům. Zajistíme jim účast na přednáškách, natáčení a na samotné soutěži. Právě návštěva těchto akcí jim pomůže zdokonalit se ve své práci. Výměna zkušeností se staršími kolegy je kolikrát k nezaplacení! Dále bychom pozvali zajímavého hosta z filmové branže a nakoupili ceny.

EXKLUZIVNÍ ODMĚNY

Šance bude i pro vás!!! Hlavní dárce bude moci zasednout v porotě! Ostatní podle přispěné částky od nás dostanou volné vstupenky na sobotní soutěž a doprovodné programy v rámci festivalu. Pro ostatní budou připraveny dárkové balíčky, které jim budou předány na setkání s autory a organizátory. Dále budou vaše jména uvedena v titulcích a propagačních materiálech!

Všechny finanční příspěvky budou použity výhradně na podporu mladých tvůrců.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání v malém Hollywoodu!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 600 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Katrin - obrázek
  • projekt od Katrin
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Originální filmový plakát

Dostanete od nás originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Volný vstup na sobotní soutěž

Poskytneme vám volný vstup na sobotní soutěž, dostanete originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Volný vstup na doprovodný program a sobotní soutěž

Poskytneme vám volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále dostanete originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

DVD z festivalu

Dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
2 500 Kč

Volný vstup na celý festival

Umožníme Vám volný vstup na celý festival, dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
5 000 Kč

2 x DVD + volný vstup na celý festival

Dostanete od nás DVD z loňského ročníku, umožníme Vám volný vstup na celý festival, dále DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

V.I.P. host festivalu + účast v porotě

Budete moci zasednout v porotě, jako VIP host festivalu budete mít zaplaceno ubytování na 2 noci, umožníme Vám volný vstup na celý festival, dostanete od nás DVD z festivalu, volný vstup na doprovodný program (divadelní představení) a na sobotní soutěž, dále originální filmový plakát a vaše jméno bude uvedeno v titulcích a propagačních materiálech.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit