Malý filmový festival mladé tvorby - crowfunding kampaň

Malý filmový festival mladé tvorby

Chceme do Brna přinést malý Hollywood! Pomozte nám uspořádat strhující workshop a kvalitní soutěž krátkého hraného filmu pro děti a mládež do 20 let.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

MALÝ FILMOVÝ FESTIVAL MLADÉ TVORBY

Znáte Malý filmový festival mladé tvorby při B16? Od teď bude všechno jinak! Chceme to dělat ve velkém! Našim začínajícím talentům přineseme opravdovou motivaci a malý Hollywood!

Malý filmový festival mladé tvorby se přiblížil ke svému jubileu a my jsme se rozhodli, že dozrál čas pro velkou změnu. Nechceme být pouze lokální přehlídkou, rádi bychom oslovili skutečně každého, kdo touží stát se filmařem. O tom, kdo v sobě skrývá největší talent, můžete rozhodnout i Vy!

Devátý ročník soutěže krátkého hraného filmu je určen pro děti a mládež do dvaceti let a vedoucí filmových kroužků. Skládá se ze dvou částí. Tou první je filmový workshop, ve kterém se děti připravují na práci s kamerou a ti zkušenější již točí filmy přímo na místě. Ve čtvrtek si natočí, sestříhají a ozvučí vlastní film a v pátek večer se už promítá a debatuje. V sobotu probíhá samotná soutěž, kde odborná porota vybere nejlepší snímky a ocení je.

 VAŠE PENÍZE, VÁŠ FESTIVAL

Částku, kterou zde na Startovači vybereme, použijeme výhradně jako injekci mladým autorům. Zajistíme jim účast na přednáškách, natáčení a na samotné soutěži. Právě návštěva těchto akcí jim pomůže zdokonalit se ve své práci. Výměna zkušeností se staršími kolegy je kolikrát k nezaplacení! Dále bychom pozvali zajímavého hosta z filmové branže a nakoupili ceny.

EXKLUZIVNÍ ODMĚNY

Šance bude i pro vás!!! Hlavní dárce bude moci zasednout v porotě! Ostatní podle přispěné částky od nás dostanou volné vstupenky na sobotní soutěž a doprovodné programy v rámci festivalu. Pro ostatní budou připraveny dárkové balíčky, které jim budou předány na setkání s autory a organizátory. Dále budou vaše jména uvedena v titulcích a propagačních materiálech!

Všechny finanční příspěvky budou použity výhradně na podporu mladých tvůrců.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání v malém Hollywoodu!

Co si o tomto projektu myslíte?