Startovač - financování projektů

Malý filmový festival mladé tvorby - crowfunding kampaň

Malý filmový festival mladé tvorby

Chceme do Brna přinést malý Hollywood! Pomozte nám uspořádat strhující workshop a kvalitní soutěž krátkého hraného filmu pro děti a mládež do 20 let.

Film & Video

MALÝ FILMOVÝ FESTIVAL MLADÉ TVORBY

Znáte Malý filmový festival mladé tvorby při B16? Od teď bude všechno jinak! Chceme to dělat ve velkém! Našim začínajícím talentům přineseme opravdovou motivaci a malý Hollywood!

Malý filmový festival mladé tvorby se přiblížil ke svému jubileu a my jsme se rozhodli, že dozrál čas pro velkou změnu. Nechceme být pouze lokální přehlídkou, rádi bychom oslovili skutečně každého, kdo touží stát se filmařem. O tom, kdo v sobě skrývá největší talent, můžete rozhodnout i Vy!

Devátý ročník soutěže krátkého hraného filmu je určen pro děti a mládež do dvaceti let a vedoucí filmových kroužků. Skládá se ze dvou částí. Tou první je filmový workshop, ve kterém se děti připravují na práci s kamerou a ti zkušenější již točí filmy přímo na místě. Ve čtvrtek si natočí, sestříhají a ozvučí vlastní film a v pátek večer se už promítá a debatuje. V sobotu probíhá samotná soutěž, kde odborná porota vybere nejlepší snímky a ocení je.

 VAŠE PENÍZE, VÁŠ FESTIVAL

Částku, kterou zde na Startovači vybereme, použijeme výhradně jako injekci mladým autorům. Zajistíme jim účast na přednáškách, natáčení a na samotné soutěži. Právě návštěva těchto akcí jim pomůže zdokonalit se ve své práci. Výměna zkušeností se staršími kolegy je kolikrát k nezaplacení! Dále bychom pozvali zajímavého hosta z filmové branže a nakoupili ceny.

EXKLUZIVNÍ ODMĚNY

Šance bude i pro vás!!! Hlavní dárce bude moci zasednout v porotě! Ostatní podle přispěné částky od nás dostanou volné vstupenky na sobotní soutěž a doprovodné programy v rámci festivalu. Pro ostatní budou připraveny dárkové balíčky, které jim budou předány na setkání s autory a organizátory. Dále budou vaše jména uvedena v titulcích a propagačních materiálech!

Všechny finanční příspěvky budou použity výhradně na podporu mladých tvůrců.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na osobní setkání v malém Hollywoodu!

Co si o tomto projektu myslíte?