Malostranské Století - crowfunding kampaň

Malostranské Století

Kniha pro mladší i úplně starší čtenáře.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dalo by se začít třeba takhle: A je to tu, kniha 7 v 1!

Anebo, upekli jsme knihu, recept je takový:

2.png

Pár kousků faktografie, pět kapitol vyprávění, deset deka poezie a dvacet hravosti, špetka hloubavosti, trocha života pošťouchnutí a půl pytle obrázků polohrubě tištěných.

Sp-20805716042612430.jpg

S knihou můžete sedět na Kampě, přečíst během jednoho líného odpoledne a pak s dětmi zkusit pár nápadů, které kniha skrývá.

3.png

 

Anebo je možné ji vzít na procházku. Ukáže Vám nenápadně několik lokalit Malé Strany. Provádět Vás bude Doba a Století. Století je malé, zvídavé, nejraději chodí na boso, povídá si s vodníkem Kabourkem od Čertovky anebo s labutěmi.

Sp-20805716042612440.jpg

Kniha je míchaná dvě léta - díky milé spolupráci nakladatelství Meander, grafickému zpracování Štěpána Danča a dalších – a může být dopečena v říjnu.

4.png

Prosíme, podpořte nás.

Sp-20805716071914021.jpgO autorce: 

Jana Vlčková Vopatová je začínající ilustrátorka a spisovatelka. Začíná už několik let, protože má malou dcerku, práci a spoustu různorodých zájmů a snů. I ve své první knize, která snad s Vaší pomocí vyjde, spojuje hned několik svých koníčků – psaní poezie, hravé proměny zdánlivě všedních chvil a míst, zvídavost a ilustrativní grafiku.
Z Malé Strany se odstěhovala do těsné blízkosti hradu Křivoklát, kde píše další knihu. Do Prahy i na Malou Stranu se pravidelně vrací.

O nakladatelství:

Nakladatelství Meander slaví 20 let. Při této příležitosti jsme se v tomto roce rozhodli vydat nadprůměrný počet nadprůměrných titulů pro děti. Malostranské Století je jedním z nich. Sami na to ale nestačíme. Pomozte nám vydat další krásnou dětskou knihu, která by neměla chybět ve vaší knihovně.

Děkujeme!

Co si o tomto projektu myslíte?