Málem Irský sen - crowfunding kampaň

Málem Irský sen

Podílej se na vydání debutového alba! MalemIrish pro Tebe natočí desku.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj, my jsme MalemIrish.

Rádi bychom nahráli první album. První kroky máme za sebou. Dvě nahrávky ze studia si můžete poslechnout na našem youtube kanálu. Vyberte si odměnu a podpořte vznik debutového alba MalemIrish!

Jsme kapela z Doks založena v roce 2016 hrající především tradiční irské písně.

Vše začalo tak, že se dohromady dal saxofonista a klarineťák Keny, zatvrzelý redhoťák a systemofadowňák basák Viki, ďábel pokoušející se rozmlátit svůj cajon Jarouš, skvělý bluegrasista Jarda, Bohem políbený houslista Míra a Karlem Krylem odkojený kytarista Zdenda.

Na první pohled to opravdu nevypadá jako parta, která se bude zabývat irskou hudbou. Ta nás uchvátila natolik, že jsme se rozhodli na sobě zapracovat, protože jsme nechtěli být jen společně hrající parta kamarádů, ale plnohodnotná fungující kapela.

Keny zjistil, že vůbec nezpívá špatně a klarinet vyměnil za irské whistle. Viki zhutnil basu a zároveň zkouší irské bouzouki. Jarouš se od cajonu posunul a zamiloval si irský bodhrán. Dnes již pouze hostující Jarda, který zásadně dopomohl vzniku kapely, rozezněl tradiční irské banjo. Míra si poslechl pár irskýh písní a prakticky nemusel dělat nic, protože je Bohem políbený. A Zdenda pochopil, že jediné správné ladění kytary je to irské.

Protože pořádná kapela musí jít stále dopředu a posouvat se dál, dalším logickým a pro všechny z nás vysněným stupněm je spáchání prvního studiového alba. Už na konci dubna jsme začali s nahráváním songů. Přes léto makáme na tom, abychom podali co nejlepší výkony a v říjnu nás čeká další kopec práce ve studiu. Vydat desku není jen tak. Už nás od ní dělí jen pár krůčků, ale jsou to krůčky nezbytné a nesou s sebou spoustu nákladů. Ty nejvýznamnější jsou nahrávání v profi studiu, postprodukce, promo video, lisování nosičů, klip a spousta dalších.

Bez podpory kamarádů a fanoušků to zkrátka nedáme. Vydat vlastní album byl pro nás vždycky velký sen a Vy nám teď s jeho splněním můžete pomoct.

Děkujeme těm fanouškům, kteří nás na našich koncertech uháněli o CDčko, bez nich by nás to asi nikdy nenapadlo, a všem, kteří nás na této cestě podporují. Protože bez Vás by to nešlo.

Co si o tomto projektu myslíte?