Malé muzeum čokolády Kutná Hora - crowfunding kampaň

Novinky - Malé muzeum čokolády Kutná Hora

Věděli jste, že v Kutné Hoře byla jedna z nejlepších čokoládoven v Evropě? Pomozte nám vytvořit nejmenší muzeum čokolády na světě!

Ostatní
Naši milí milovníci čokolády, pomozte nám to dotáhnout do úspěšného konce! Blíží se konec! Ještě chybí 20%!! Obrázek

Nenechte naše muzejíčko zapadnout do krabic neúspěšných projektů, dejte nám zelenou :-) Šiřte, sdílejte, říkejte o nás svým kamarádům, známým, maminkám, strýčkům, babičkám i otravným sousedům (po naší čokoládě totiž budou výrazně milejší :-D). Chybí nám už jen 5000,- Kč, abychom my mohli dokončit, co jsme začali a Vy za to dostali svoje odměny ;-) Když se suma nevybere vše se vrací :-( Předem díky moc, Vaší podpory si hrozně moc vážíme a neznamená pro nás jen finanční prostředky, ale hlavně to, že vidíme, že to co děláme má smysl a spousta lidí to ocení... DÍKY VÁM VŠEM!

Milí startéři!! Chcete o našem projektu vědět víc? Chcete se dozvědět o našich plánech, exponátech či čokoládách? Využijte příležitost a zeptejte se mě online! :-)...již zítra ráno ;-)

http://kutnohorsky.denik.cz/zpravy_region/hostem-online-rozhovoru-bude-lada-bartosova-z-muzea-cokolady-cokoladovny-kh-20160502.html

Jsme v polovině :-)

Polovina lhůty, kterou máme, je za námi a chybí 30% z cílové částky...

Čas nezastavíme, i když se občas dá vrátit zpátky jako dnes na kostelní věži :-D... Zbývá ještě 14 dní, snad nám to bude stačit. Moc všem děkujeme za šíření, sdílení, milá slova a podporu všeho druhu :-) PS: Foceno dnes před polednem od čokoládovny...

13151625_1179947218712686_8063584083831649525_n.jpg