M.B.A. company - Jess a Joe navždy - crowfunding kampaň

M.B.A. company - Jess a Joe navždy

Určitě znáte Romea a Julii, Dannyho a Sandy, Rona a Hermionu, teď je čas poznat i Jess a Joea.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

M.B.A. Company je divadelní spolek, o kterém jste nikdy neslyšeli. Pravděpodobně vám velmi málo řekne i jméno britské dramatičky Zoe Cooper. Přesto jsou ale tato dvě jména, spolu s titulem hry Jess a Joe navždy spojení, které stojí za vaši pozornost. Proč?

Jess a Joe, holka a kluk, kteří se snaží přijít na to, kdo jsou a jak zapadnout do světa okolo sebe. Platí to, co jim říkali doma? Mají máma s tátou vždycky pravdu? A je v tom světě pro ně vůbec místo?

Nově vzniklý divadelní soubor M.B.A. Company ve svém prvním projektu nehledá odpovědi na palčivé otázky mládí. Nesnaží se ani vymezit proti pomyslnému mainstreamu. Prostřednictvím textu současné britské autorky ale ukazuje vztah dvou mladých lidí, kteří, ač se tomu sebe víc brání, jsou na tom lépe spolu, než bez sebe. Povede se jim poprat s okolím a se sebou samými? A uvede M.B.A. Company svou první inscenaci? To nezáleží jen na nás, ale i na Vás.

Co s vybranými penězi uděláme? Nakoupíme kostýmy, materiál na scénu a samozřejmě zaplatíme režiséra, protože bez něj se žádné divadlo zrealizovat nedá.

I váš příspěvek nám pomůže připravit inscenaci, která má smysl. Možná právě vy budete ten, díky komu budou mít Jess a Joe možnost čelit svým strachům a touhám. Třeba zrovna váš příspěvek bude ten, který to všechno umožní. Prosíme, podpořte nás!

Děkujeme,

Vladimír, Dáša a Viki

Co si o tomto projektu myslíte?