Luky pro dětský tábor. - crowfunding kampaň

Luky pro dětský tábor.

Děti z lukostřeleckého tábora si nemohou dovolit vlastní vybavení, podpořte projekt a uděláte radost mnohým.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte nákup luků pro malé začínající lukostřelce.

Kdo jsme?

Jsme členové Spolku bojových umění (www.sebu.cz), který působí už řadu let v Kladně. Kromě tréninků pro dospělé se věnuje výuce dětí, včetně každoročního dětského tábora s výukou lukostřelby. Letošní ročník se bude konat v Mařenicích v severních Čechách v termínu od 10.8. do 24.8. Táborů se zúčastňují členové spolku, ale i děti z celé republiky a dětského domova.

Čeho chceme dosáhnout?

Chceme kvalitně učit i děti, které nemají vlastní vybavení, protože s lukostřelbou začínají nebo jim je rodiče nemohou pořídit. Počet těchto dětí začal stoupat i díky spolupráci s dětským domovem v Holicích u Pardubic. Děti se snažíme přivést na jiné trávení volného času, než je hraní počítačových her, nebo flákání se po městě. Z peněz chceme nakoupit 10 dětských luků. Se zvyšujícím počtem dětí nemůžeme zajistit luk pro každého a o jeden se střídají i 4 děti. Nejméně máme luků se slabým nátahem, které chceme nakoupit. 

IMG_20180814_122442.jpg

Co budeme kupovat?

Peníze budou vynaloženy na nákup 10 kvalitních reflexních luků o nátahu do 15 liber, aby s nimi děti mohly pohodlně zacházet. Případné přebytečné peníze budou investovány do šípů – jejich zásobu každý rok musíme obnovovat, nebo do dalšího vybavení tábora a zajištění programu. V roce 2019 nám na táboře také přibudou nízké lanové překážky. 

Spolek evropských bojových umění:

Působí v Kladně více než 20 let. Zabývá se výukou lukostřelby, šermu, vrhání zbraní a zápasu. Vyučujeme tzv. instinktivní lukostřelbu, při které nepoužíváme žádná mířidla. Spolek, jako jedna z prvních institucí zabývající se lukostřelbou v ČR, se zasloužil o její rozšíření a v budoucnu o to bude dále usilovat. Pravidelné tréniky jsou každé úterý a čtvrtek. Vedoucí tábora jsou jeho dlouhodobými členy.

 

Náš facebookový profil: https://www.facebook.com/sebutabor/

Stránky Spolku evropských bojových umění: www.sebu.cz

 

Jednotlivé dary:

Snímek obrazovky (31).png

Všem přispěvatelům pošleme emailem fotky z tábora z tábora 2019 se zakoupenými luky.

Co si o tomto projektu myslíte?