LUKOSTŘELCI - STUDENTSKÝ FILM - crowfunding kampaň

Novinky - LUKOSTŘELCI - STUDENTSKÝ FILM

Jsme tým 5 studentů a točíme náš absolventský film. Film o přátelství a lukostřelbě. Podpoř nás a pomoz nám film dostat na plátno!

Film & Video
Lukostřelci se už točí! Jsme ve třetině natáčení! :) Obrázek

Milá rodino a přátelé! Přicházejí další novinky ze světa Lukostřelců :-)

Máme za sebou tři z plánovaných osmi natáčecích dnů a musíme říct, že to zatím jde skvěle.

Počasí vyšlo na jedničku, herci nás nepřestávají udivovat svým elánem i po pár hodinách spánku, jídlo je skvělé a nálada na place taky. Jsme skoro jako jedna velká filmová rodina.

lukostrelci_bitka_nataceni_backstage_0010.jpg

Na vlastní kůži poznáváme, že natáčení je pomalý proces – než začneme, zabere nám to obvykle dvě až tři hodinky času. Každý den nám přijde pomoct okolo pěti lidí navíc, kterým jsme za to neuvěřitelně vděční. Jsou to naši kamarádi, jejich úkolem je ostřit kameru, dělat klapku, držet tágo, odrazku a líčit herce.

lukostrelci_bitka_nataceni_backstage_0035.jpg

Pomalu už plánujeme předpremiéru filmu, datum premiéry vám už ale můžeme prozradit rovnou - bude 10. června v pražském BIU OKU v rámci festivalu Multifest. S kým z vás se tam uvidíme?

A abychom nezaponěli - přejeme vám taky krásné Velikonoce!

lukostrelci_bitka_nataceni_backstage_0050.jpg

Vaši Kája, Kačka, Kačka, Janča a Adam

Dosáhli jsme neuvěřitelné mety 60 % požadované částky za 3 dny! 1. meta za námi - děkujeme! ♥ Obrázek

Milá rodino a přátelé,

tímto bychom Vám chtěli ze srdce poděkovat za každý Váš příspěvek! Vážíme si Vaší podpory a důvěry, kterou nám tím projevujete. Toto jsme opravdu nečekali.

A jak je to vlastně s natáčením? Náš štáb netrpělivě vyhlíží 1. natáčecí den, který odstartuje už zítra v 5:30. Kameraman Adam vyzvedává půjčenou techniku, zvukařka Kačka testuje své přístroje, produkční Kája volá na všechny strany a zajišťuje, aby to šlo hladce, režisérka Kačka a střihačka Janča dolaďují poslední detaily scénáře. Máme před natáčením respekt. Zároveň se ale nemůžeme dočkat toho, že dílo, na kterém pracujeme už 2 měsíce dnem i nocí, začne získávat konkrétní podobu!

Přes den budeme natáčet na pražské lukostřelnici CERE (poukazy na lekce lukostřelby jste mohli vidět i na našem Startovači), a protože netroškaříme, čeká nás hned zítra i noční natáčení.

(Na fotce vidíte jednoho z našich tří hlavních hrdinů, filmového Čeňka :-)

Děkujeme, že jste v tom s námi! Budeme Vás o všem nadále informovat, ať už prostřednictvím těchto zpráv či na našem Facebooku a Instagramu.

Lukostřelcům zdar ♥

Vaši Kája, Kačka, Kačka, Janča a Adam