Luckyho Dorty - crowfunding kampaň

Luckyho Dorty

Ochutnejte a tím zároveň podpořte výrobu skvělých mrkvových dortů. Pomůžete nám ukázat světu, že to jde i bez palmového oleje a chemického koktejlu.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Cíl projektu

Našim cílem je vybrat potřebnou částku peněz, abychom z poloamatérského vybavení vytvořili profesionální pekárnu skvělých mrkvových a zakázkových dortů. Věříme, že s Vaší pomocí se nám podaří potřebnou sumu vybrat a tím nám dáte možnost náš cíl uskutečnit.

12422239_10201293573218082_1873194888_o.jpg

12837617_10201291245079880_82153057_o.jpg

Mrkvové dorty

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších dezertů v Americe a Velké Británii. A my bychom rádi přinesli tento dezert i  Vám. Mrkvový dort je vláčný, obsahuje velmi málo cukru, protože díky mrkvi je přirozeně sladký. Je plný ořechů podle vašeho výběru, jak v korpusu, tak nahoře v dokonalém smetanovém sýru. 

svatba.jpg 

Na co vybrané peníze použijeme

Při výrobě jakéhokoliv jídla, které chcete prodávat ve větším objemu, je nutné dodržet spousty legislativních podmínek  a dokázat vyhrát menší bitvy s úřady. Zatím taková válka u nás probíhá, ale věřím, že vítězství je na dosah ruky. Provozovna je zatím vybavena jen tím nejnutnějším na to, abychom naše dorty mohli vyrábět.

Prostředky, které od Vás vybereme, chceme zajistit dokonalé balení našeho dortu, a také zvednout kapacitu naší zatím malinké výrobny.  

Pro dovybavení výrobny nám chybí 177 000 Kč, které budou použity na zakoupení lepšího pečícího zařízení, také velkého kuchyňského robota, vakuového zařízení na balení dortů pro zvýšení doby trvanlivosti  a výrobu vlastního obalu.

Odběrová místa

Upřesnění předání proběhne telefonicky, e-mailem nebo po facebooku.

Zlín – Malenovice

Praha – Nám.Míru

Brno – Nám Svobody

Ostrava – U vlakového nádraží

cupcake.jpg

Jak poznáte na co jsme vybrané peníze použili

Za vaši velkou pomoc Vám společně poděkujeme na videu, které natočíme na provozovně a vložíme ho na Facebook. 

Ukážeme Vám [Unboxing] nových zařízení a také [Vlog] o dalším našem počínání.

Každý, kdo si vybral jakoukoliv odměnu, bude u nás srdečně vítán na provozovně, kde ho provedeme a určitě dostane i ochutnat.Or_2.jpg

Co chceme změnit

Naším projektem chceme upozornit na to, že palmový olej, barviva, nežádoucí éčka není vždy nutné používat a lze vyrábět kus poctivého jídla i bez nich.

Spousta lidí o tom čte, hodně mluví, také to velmi kritizuje, ale většinou zůstávají jen u slov nebo jen u komentování článků na internetu. 

Nevím, jestli změníme svět, ale minimálně to zkusíme. Podpořením našeho projektu můžete být také Vy součástí toho, že až jednou budete sedět v kavárně a dáte si náš mrkvový dort,  tak budete moct říct, tenkrát jsme jim pomohli a aspoň trochu ten svět změnili.

Odměny

Věříme, že díky Vám se podaří vybrat potřebnou částku na zahájení výroby. Pokud by se podařilo vybrat celou cílovou částku, budeme péct až se z nás bude kouřit, aby se každý z Vás mohl potěšit úžasným dezertem již při velikonoční pomlázce.

Odměny, jako jsou trika a náramky s názorem, budeme rozesílat během prvních dnů po Velikonocích, včetně poděkování a poukázky na tři CupCakes, které budete moci uplatnit kdekoliv, kde uvidíte naše logo. (kavárna, cukrárna nebo na některém trhu, kam budeme jezdit s našim jedinečným dortem)

Odmeny_seda.jpg

 Mrkvové dorty a CupCakes Vám dovezeme v období 25.3 – 28.3 na naše odběrová místa, aby každý z Vás mohl mít nejen krásné, ale také sladké Velikonoce.

lukas.jpg

Děkujeme Vám všem za pomoc. Vážíme si jí a přejeme Vám, ať už na Velikonoce nebo během roku 2016, Dobrou chuť.

Lukáš Václavík a Hanka Šenkeříková

Co si o tomto projektu myslíte?