Love zdar! - crowfunding kampaň

Love zdar!

Honza Jícha s kapelou přichází s druhým studiovým albem. Nenechte se odradit tím, že je o lásce - ideovým východiskem je opět pokrytický rivalismus.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Všichni jsme se někdy zamilovali, občas i každý. Tu a tam jsme měli kliku, že to bylo vzájemné, a pak si srdíčko libovalo, játra volala o pomoc a mozek odjel na dovču. Jindy to bylo natolik jednostrunné, že ani generál Platton nepřekročil demrkační lajnu. A zasejc jindy se párek tak nerozlučný, že by ho sám šejk Spír narval do blinkversu, rozpadl na prvočinitele takovým fofrem, že jako Eva a Vašek hadr. A o tom všem jsou naše písničky, se kterými už pár let bdíme, bzdíme, brzdíme a brázdíme naši republiku a chceme je publiku na četné žádosti zvěčnit na něčem placatém elektrickém. Buďte nám v tom podparou a úspjuch nás všecky jémine!

Něco už máme natočeno, něco zbývá, teď budeme ochucovat a mixovat do dojemna. Stejně jako na naší první desce Lůzr Frendly a na koncertech i tentokrát zůstane vyvážen spravedlivý poměr mezi závlažným životnem a pustou legrácií. Protože láska zas není tak nic kdovíco, aby kvůli ní člověk závisel na oprátce, že jo.

Nuže, za peníze ze Startovače to celé uvedeme do rozchodu už na začátku pětiletky. Kdyby se ale laskavý Kraut rozfandil poznatelně více, zde je náš byznysplán:

za vybraných 65 000 Kč natočíme k desce ještě klip s průměrně půvabnými herci,

za 75 000 Kč přemluvíme k účasti v klipu samé krásné lidi,

za 85 000 Kč bude k desce pro každého startiéra i sbírka básní,

za 100 000 Kč se vážně zamyslíme a

za 110 000 Kč natočíme další desku.

Kdyby se vybral milión, tak koupíme ojetou dodávku a dáme bezplatné turné po všech masopustech v okrese Beroun.

Co si o tomto projektu myslíte?