Loser Friendly - crowfunding kampaň

Novinky - Loser Friendly

První autorské CD Honzy Jíchy s kapelou.

Hudba

Cílová rovinka

Milí platící, zbývá přesně jeden den do konce mé, naší a vaší sbírky.

Z čiré vděčnosti zveřejňuji další bonusové hudební video jen pro vás - za pár dní ho zase zatemním, je to opět živák, takže nechci, aby strašilo na veřejnosti moc dlouho.

Požadovaná částka už byla úžasně překročena, ale to nevadí, ono to stejně bude stát víc, když se ve studiu ukázalo, jaký jsme dřeva. Takže klidě dál ponoukejte své bližní, ať přihazují, a já slibuju, že to všechno poctivě rozfofrujeme. I tak se ale rýsuje nějaký drobný přebytek, jeden ze startérů mi navrhl, abych za to koupil kapele svačinu, no tak to ne, žádné rozmazlování, ale nejspíš to investuju tak, že posílím hodnotu odměn, které jste si vybrali. Napadlo mě taky uložit zbylý peníz na další cédéčko, ale to už nám doufám bude financovat Warner Music.

Jsme tam!

Mým startérům:

Přátelé, další důležitá psychologická hranice překonána - tentokrát 100%! Jste báječné mužstvo (ženstvo neopomíjeje) a máte se na co těšit. Tentokrát bez obrázků, bez videa, ani se moc nerozpovídám, protože jsem zrovna ve studiu a natáčíme naše vysněné cédéčko Loser Friendly, jež nepochybně potěší všechny lůzry, co jich po internetu běhá. Love zdar!

Maličký knírek

Mým startérům Maličký knírek Obrázek

Velký dík všem! Jsme za půlkou, a přitom do půlky sběrné doby ještě mnoho zbývá! Z vděčnosti za podporu posílám další BONUS - píseň Maličký knírek, která na CD Loser Friendly nebude, ale třeba na nějakém jiném. Je to cover Stephena Lynche, živák z loňského podzimu, kdy jsem ji hrál úplně poprvé - takže bavte se dobře a posuzujte shovívavě.