Loch Ness Plavani - crowfunding kampaň

Loch Ness Plavani

My, Born to Swim Team, se chystáme přeplavat jezero Loch Ness ve Skotsku pouze v plavkách, bez neoprenů.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Základní informace:

My, Born to Swim Team, se chystáme přeplavat jezero Loch Ness ve Skotsku pouze v plavkách, bez neoprenů.

Datum: 2. - 6. září 2019

Délka plavby: 36,2 km

Voda: černá, neprůhledná

Předpokládaná teplota vody: 12-14 °C

Bonus: možné setkání s Lochnesskou

náš tým se sestává ze 4 plavců a plavba bude probíhat štafetově. Každý poplave v kuse 1 hodinu a poté bude vystřídán dalším členem týmu, dokud nedosáhneme druhé strany Loch Ness.

Náš tým a naše zkoušenosti:

Chun Kong MAK (Hong Kong, narozen 1986)

MAK je první člověk z Hongkongu, který kdy uplaval jeden kilometr v ledové vodě ( teplota pod 2 °C) a absolvoval ledovou míli (1600 metrů plavání bez neoprenu ve vodě pod 5 stupňů Celsia). Jako plavec ze subtropického podnebí je 311. člověkem na světě, který dokončil ledovou míli. Pravidelně se účastní závodů v ledovém plavání a plavání na dlouhé vzdálenosti (5 km, 10 km, 15 km, 20 km). Tentokrát je vůdcem a organizátorem této plavecké výzvy.

Kamil Čepelák (Česká republika, narozen 1980)

Kamil Čepelák (Česká republika, narozen 1980) ČEPELÁK byl před 9 lety sprinterem na tratě 100 a 50 metrů motýlem. Minulou zimu se začal věnovat zimnímu plavání. Tato výzva k plavání ho motivuje k tomu, aby zase začal trénovat. Tentokrát však poprvé, jako už 39letý, vyzkouší dálkové plavání v temné a studené vodě, kterou Loch Ness nabízí.

Ondřej Smisitel (Česká republika, narozen 1994)

SMISITEL se podílí hlavně na závodech vodních záchranářů. Také se věnuje dálkovému a zimnímu plavání a v minulosti hrál vodní pólo. Jako nejmladší člen týmu má rychlost, energii a sílu. Bude to pro něj dobrodružstvím a možností všechny tyto aspekty podrobit zkoušce.

Zdeněk Sláma (Česká republika, narozen 1978)

SLÁMA je nejzkušenějším ledovým a dálkovým plavcem v týmu. V roce 2018 byl součástí štafetového týmu CZECH-IT, se kterým obousměrně přeplaval Severní kanál mezi Severním Irskem a Skotskem. Tým vytvořil nový světový rekord, i přes silný proud, 10-12 stupňovou vodu, 80 km vzdálenost a až 2 metrové medúzy. Přeplavání Loch Ness se stane určitě dalším velkým milníkem v jeho plaveckém životě.

Odměny pro Vás:

Za Vaši podporu můžete obdržet dárkové předměty v odpovídající ceně. Produkty jsme schopni dodat po celém světě. Poté, co nás podpoříte, prosím uveďte, o jaké produkty máte zájem a Vaši poštovní adresu. Všechny produkty jsou vyrobeny firmou Born To Swim, kvalitně a s láskou.

 

Crowdfunding_Loch_Ness_swim_cap.png

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?