Livingcraft server | crowdfunding kampaň

Novinky - Livingcraft server

Modded Minecraft a Starmade servery Livingcraft shání peníze pro možnost provozovat některý z nových 1.6.4 FTB Modpacků.

Hry & Apps

07. únor 2014

Zrušení classic serveru a otevření Real-Life

Rozhodli jsme se definitivně ukončit naši činnost v oblasti Bukkit Minecraftu a zrušili neoblíbený classic server. Na jeho místě jsme vytvořili náš vlastní modpack, zaměřený na stavební prvky, dekorace, dopravu a z části i na techniku.

Náš starý classic projekt už delší dobu umíral na nezájem hráčů i admin teamu. Proto jsme se rozhodli ho definitivně ukončit, a pohřbít s ním i dobu, kdy Livingcraft provozoval Bukkit servery. Na jeho místo jsme vytvořili unikátní modpack, obsahující takové módy, jako MoCreatures, Flan a balíčky pro něj, Flenixova města, Traincraft, Computercraft, Decocraft, Forge Multiparts na řezané blocky, 1.6.4 IndustrialCraft, Tconstructs a mnoho dalších. Server jede zatím na Beta provozu a modpack se ještě o některé módy rozroste. Už teď má ovšem server potenciá, stát se dobrou základnou pro hráče, kteří zase tolik nemusí někdy až přehnanou automatizaci na Unleashed, a raději staví a snaží se o komunitní život.

Server jede na MCPC++ 1.6.4

Odkaz : http://survival.livingcraft.cz/

Zpět na výpis

  • Splněno 2 946 Kč (36 %)
  • 36 %
  • 8 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Fyr - obrázek
  • projekt od Fyr
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

249 Kč

Kredity + Solar

Peníze x 1.5 kreditů pro náš VIP Shop, + Hybrid Solar Panel pro každého dárce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
399 Kč

Permanentní VIP / Kredity. + Solar

Permanentní VIP na jeden z našich serverů, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop. + Ultimate Hybrid Solar Panel pro každého takového dárce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
499 Kč

Permanentní E_VIP / Kredity + Solar, IC Credity

Permanentní E_VIP na jednom z našich serverů, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop. + Ultimate Hybrid Solar Panel a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
699 Kč

Permanentní E_VIP / Kredity. + Solar panely, IC Cr

E_VIP status na všech našich serverech, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop.+ 3 Ultimate Hybrid Solar Panely a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Čestný hráč

HONORED status na všech našich serverech, nebo Peníze x 1.5 kreditů pro VIP Shop.+ 3 Ultimate Hybrid Solar Panely a 200IC Creditů pro každého takového dárce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit