Startovač - financování projektů

Livingcraft server - crowfunding kampaň

Novinky - Livingcraft server

Modded Minecraft a Starmade servery Livingcraft shání peníze pro možnost provozovat některý z nových 1.6.4 FTB Modpacků.

Hry & Apps

Zrušení classic serveru a otevření Real-Life

Rozhodli jsme se definitivně ukončit naši činnost v oblasti Bukkit Minecraftu a zrušili neoblíbený classic server. Na jeho místě jsme vytvořili náš vlastní modpack, zaměřený na stavební prvky, dekorace, dopravu a z části i na techniku.

Náš starý classic projekt už delší dobu umíral na nezájem hráčů i admin teamu. Proto jsme se rozhodli ho definitivně ukončit, a pohřbít s ním i dobu, kdy Livingcraft provozoval Bukkit servery. Na jeho místo jsme vytvořili unikátní modpack, obsahující takové módy, jako MoCreatures, Flan a balíčky pro něj, Flenixova města, Traincraft, Computercraft, Decocraft, Forge Multiparts na řezané blocky, 1.6.4 IndustrialCraft, Tconstructs a mnoho dalších. Server jede zatím na Beta provozu a modpack se ještě o některé módy rozroste. Už teď má ovšem server potenciá, stát se dobrou základnou pro hráče, kteří zase tolik nemusí někdy až přehnanou automatizaci na Unleashed, a raději staví a snaží se o komunitní život.

Server jede na MCPC++ 1.6.4

Odkaz : http://survival.livingcraft.cz/

Zpět na výpis