Little Devil - crowfunding kampaň

Novinky - Little Devil

Logický rychlík pro iOS systémy (iPhone, iPad). Jedná se o Tetris klon s několika vylepšeními.

Hry & Apps

Máme 100% !!!

Máme stoprocentní pokrytí

Chtěl bych poděkovat všem, kteří přispěli, ať již anonymně, nebo se nestyděli a napsali své jméno, popř. pseudonym. Co se bude s Vašimi penězi dít? Cca 10 procent si vezme Startovač (což je myslím fér za poskytnutí prostoru, lehkou reklamu atd.). Něco přes polovinu "sežerou" faktury za grafiku, která je již hotová z devadesáti procent určitě (nebudu psát kompletně, protože se může vždycky něco přihodit a bude potřeba něco dodělat), něco přes dva tisíce půjdou Applu na poplatky a zbytek půjde na koupi testovacího iPhonu (jedná se o ten nejosekanější model, na kterém ještě hra poběží, abych to na něm mohl odladit).

Nás čeká ještě v tomto parném létě mnoho práce, aby konečné dílko bylo vypuštěno do světa určitě do konce roku. 

Takže ještě jednou díky všem startérům.

Nová odměna

Přidal jsem novou odměnu

Jelikož práce pokročila, mohl jsem si dovolit přidat další odměnu. Za částku 450 korun získáte tedy kompletní sadu pozadí, která se ve hře budou vyskytovat (jde celkem o deset pozadí) v digitální podobě v rozlišení 1536x2048px (jde o rozlišení iPadu s Retinou) a soundtrack (k tomu zatím podrobnosti uvádět nebudu, protože je vše ve fázi jednání).

Půlka je fuč

Jedeme dál

Čas strašně letí a my jsme se přehoupli do druhé poloviny projektu. Grafika je hotová z devadesátidevíti procent, začíná se rýsovat soundtrack a zvuky. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem lidičkám, kteří přispěli, strašně to dodává sílu k další usilovné práci. A pokud uvažujete o příspěvku, ale zatím jste tak neučinili, neváhejte - čas se krátí :).