Little Devil | crowdfunding kampaň

Novinky - Little Devil

Logický rychlík pro iOS systémy (iPhone, iPad). Jedná se o Tetris klon s několika vylepšeními.

Hry & Apps

22. červenec 2014

Máme 100% !!!

Máme stoprocentní pokrytí

Chtěl bych poděkovat všem, kteří přispěli, ať již anonymně, nebo se nestyděli a napsali své jméno, popř. pseudonym. Co se bude s Vašimi penězi dít? Cca 10 procent si vezme Startovač (což je myslím fér za poskytnutí prostoru, lehkou reklamu atd.). Něco přes polovinu "sežerou" faktury za grafiku, která je již hotová z devadesáti procent určitě (nebudu psát kompletně, protože se může vždycky něco přihodit a bude potřeba něco dodělat), něco přes dva tisíce půjdou Applu na poplatky a zbytek půjde na koupi testovacího iPhonu (jedná se o ten nejosekanější model, na kterém ještě hra poběží, abych to na něm mohl odladit).

Nás čeká ještě v tomto parném létě mnoho práce, aby konečné dílko bylo vypuštěno do světa určitě do konce roku. 

Takže ještě jednou díky všem startérům.

26. červen 2014

Nová odměna

Přidal jsem novou odměnu

Jelikož práce pokročila, mohl jsem si dovolit přidat další odměnu. Za částku 450 korun získáte tedy kompletní sadu pozadí, která se ve hře budou vyskytovat (jde celkem o deset pozadí) v digitální podobě v rozlišení 1536x2048px (jde o rozlišení iPadu s Retinou) a soundtrack (k tomu zatím podrobnosti uvádět nebudu, protože je vše ve fázi jednání).

26. červen 2014

Půlka je fuč

Jedeme dál

Čas strašně letí a my jsme se přehoupli do druhé poloviny projektu. Grafika je hotová z devadesátidevíti procent, začíná se rýsovat soundtrack a zvuky. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem lidičkám, kteří přispěli, strašně to dodává sílu k další usilovné práci. A pokud uvažujete o příspěvku, ale zatím jste tak neučinili, neváhejte - čas se krátí :).

  • Splněno 20 200 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 9 Startérů

Autor projektu

Baerdon - obrázek
  • projekt od Baerdon
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Podpora projektu

Ne každý má doma iPhone nebo iPad a přesto by rád podpořil tento projekt. Za tuto symbolickou částku získáte můj dík.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Little Devil

Každý, kdo věnuje tomuto projektu tuto částku, získá plnou hru Little Devil po jejím vydání a poděkování na webu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Thank You Devil

Za tuto částku dostane dotyčný hru, poděkování na webu a objeví se i v titulcích hry jako sponzor.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Media Devil

Za tuto cenu dostanete plnou hru, poděkování na webu, v titulcích a dále kompletní sbírku všech pozadí, která se ve hře objeví a také kompletní soundtrack ke hře.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
950 Kč

Tester Devil

Tato částka umožní dotyčnému (kromě toho, že hru samozřejmě dostane a bude jak na webu, tak v titulcích hry) účast v testovací fázi hry.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 450 Kč

Art Collector Devil

Líbí se vám ukázky pozadí do mojí hry? Za tuto částku můžete mít jedno z nich (třeba na zdi) doma. Jedná se o perokresbu formátu A4, tudíž žádné barvy (to vše bylo dodělávané na počítači). První bude mít na výběr z pěti různých pozadí, druhý ze čtyř atd. Vše originál BeepArt tak , jak jsem je získal. Proč pouze 5? Některá z nich jsou mojí srdeční záležitostí a tudíž si je ponechám.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
1 950 Kč

Level Designer Devil

Chcete mít ve hře úroveň, která bude Vaše dílo? Až si bude kamarád stěžovat, že přes tuhle úroveň ne a ne projít, můžete hrdě prohlásit : "Tu sem dělal já". Úroveň bude kompletně Vaše dílko (s tím, že samozřejmě je potřeba brát ohled na hratelnost a obtížnost, takže úplně všechno Vám neprojde). A na mě je, kam jí zařadím (aby se neobjevila příliš těžká úroveň hned na začátku, popř. příliš lehká na konci). Samozřejmostí je hra, poděkování a testovací fáze.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit