Linka 451 aneb Zachraňte knížky! - crowfunding kampaň

Novinky - Linka 451 aneb Zachraňte knížky!

Lidé pomáhají lékařům, divadelníkům, pivovarníkům... ale na knižní nakladatele se zapomnělo. Pomoci můžete i vy a ještě za to něco dostanete!

Knihy
Kampaň přesáhla 100 tisíc a jedeme dál! Zároveň jsme přidali nový balíček od nakladatelství Golden Dog! Je to tam, ale záchrana pokračuje! Balíček přinesl i Golden Dog Obrázek

Zabralo to nějaký půl den, abychom dosáhli cíle 100 tisíc Kč. Nicméně, pokud jde o pomoc v nouzi, cíle se stanovují velmi těžce. 100 tisíc Kč pro nás určitě byla důležitá meta, ale chceme pokračovat dál do té doby, dokud to bude potřeba!

Navíc, k původní osmičce nakladatelů CREW, Argo, Fantom print, BBart, Stranky na vrbě, Gnom!, Planeta9 a Jan Melvil Publishing se přidává další a to nakladatelství Golden Dog! To také sestavilo vlastní balíček pro oddané fanoušky a podporovatele. Jde o...

GOLDEN DOG: HORORY Balíček obsahuje celou naši hororovou a thrillerovou řadu (celkem 6 knih a 1 časopis) a k tomu ještě dvě akční knihy na odlehčení. Do balíčku navíc přidáme jednu knihu jako bonus. Vše od českých autorů, které stojí za to poznat.

Děkujeme za podporu a jedeme dál!