Liga škol - crowfunding kampaň

Liga škol

Liga škol už přivedla ke sportu tisíce dětí. Pomozte nám dosáhnout požadované částky, která nám chybí na pokrytí nákladů.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Už 15 let přivádí Liga škol stovky dětí ke sportu. Pomozte nám svým příspěvkem akci udržet a zajistit co nejlepší úroveň. Přidejte se k našim sponzorům, kteří nechtějí nechat děti posedávat doma. Vaše peníze poslouží tomu nejlepšímu účelu. Díky Vašemu příspěvku pokryjeme náklady na tuto obří akci a budeme moci zajistit dostatek rozhodčích, atletické náčiní a ceny pro vítěze. Staňte se podporovateli atletické série 4 závodů, kterou každý rok navštěvuje okolo 500 dětí. Děkujeme vám všem, jenž chcete zachránit a pozvednout naší akci, umožnit dětem zakopávat o překážky, nabrat plné boty písku a padat vyčerpáním v cíli.

Unikátnost spočívá v tom, že se nejedná o žádnou akci v rámci školy. Probíhá odpoledne, ve volném čase a je na každém jestli chce nebo nechce přijít. Pro místní školy se z toho stala prestižní událost. Vzhledem k 70-ti leté tradici atletiky na Českolipsku, byla volba disciplín poměrně jasná. Zápolení v lehké atletice se stalo natolik populární, že se díky tomu zlepšila výuka atletických disciplín na místních základních školách, neboť především učitelé zjistili, jak atletika vypadá. Díky moderním molitanovým pomůckám jsme v posledních letech zařadili i dětskou atletiku. Předškolní děti tak získaly svou vlastní soutěž v rámci našeho seriálu. Lize škol patří vždy 4 dubnová odpoledne. Letos byly termíny stanoveny na 4 po sobě jdoucí pátky.

 Na velikost a barvu budete dotázáni e-mailem po skončení kampaně.

triko bílé.jpg

 

triko černé.jpg

 

Proč podpořit právě naší akci je prosté. Veškeré vybrané prostředky půjdou na ceny pro nejlepší závodníky, na nezbytné náčiní a nářadí a zajištění dostatku rozhodčích a dobrovolníků. Ať už se rozhodnete pro drobný příspěvek, nebo firemní sponzoring, budou vám vděčny nejen spousty dětí a pořadatelský tým, ale zároveň získáte příjemné odměny ať už v podobě triček či jiných předmětů nebo velmi atraktivní reklamy vaší společnosti v rámci celé akce. Po skončení akce si budete moci prohlédnout  spoustu fotografií, a letos připravujeme i aftermovie pro lepší propagaci akce v dalších letech. Náš cíl do budoucna je nejen dále rozvíjet Ligu škol v České Lípě, ale rádi bychom našli podobné nadšence i v dalších městech a společně s Vámi dostali Ligu škol i dál. Děkujeme všem za jakoukoliv podporu.

 

batoh bílý.jpg

batoh černý.jpg

Pokud se chcete zúčastnit osobně, v následujícím harmonogramu naleznete data konání a jednotlivé disciplíny. Přihlášky vždy startují v 15:00 a závodit se začíná v 16:00.

 liga-skol-tabulka.jpg

Více informací na http://clsport.cz/liga-skol nebo na Facebooku: https://facebook.com/LigaSkol

DSC_0260 (1).jpg

DSC_0299 (1).jpg

DSC_0304.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?