Lidské jednání - crowfunding kampaň

Lidské jednání

Pomozte nám znovu vydat již vyprodanou klasiku od Ludwiga von Misese "Lidské jednání"

Knihy
Lidské jednání

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Lidské jednání z roku 1949 je největším dílem největší osobnosti rakouské ekonomické školy Ludwiga von Misese. Mises tímto dílem dodal zlatý hřeb svojí skvostné ekonomické kariéře.

Liberální institut vydal Lidské jednání v roce 2006 a dnes je výtisk několik let beznadějně vyprodaný. Téměř 1000stránkové dílo zdobí řadu knihoven, ale v mnohých stále chybí. To bychom rádi s vaší pomocí napravili.

hlaska1.jpg

mises2.jpgKdyby Ludwig von Mises znal Startovač, byl by nadšený. Vy od nás získáte krásnou knihu v pevné vazbě s přebalem. A s výraznou slevou proti plánované maloobchodní ceně kolem 800 Kč. My budeme dopředu vědět, že je o ni zájem a zaplatíme tisk. Směna je oboustranně výhodná, řekl by Adam Smith.

O vydání knihy jsme mluvili s Michalem Hardynem, CEO Tipli.cz, a Martinou Bacíkovou, ředitelkou Institutu ekonomického vzdělávání:

Minule jsme vám slibovali za každých 5 tisíc Kč nad náš cíl převést do digitální podoby jednu knihu z našeho archivu a dát ji k dispozici zdarma. Tento cíl postupně plníme, vydáváme knihy klasické i moderní. Proto vám nové e-knihy zdarma zatím slíbit nemůžeme. Přispějete nám ale na provoz – na semináře se zajímavými hosty, na nové publikace v podobě knih i policy analýz, na dobré infografiky pro Facebook a Twitter.

V roce 2006 jsme na křest knihy pozvali Rona Paula, jeho přednášku si poslechněte níže. Když vybereme nad náš cíl, pozveme určitě zajímavého hosta i na letošní křest. Pokud vybereme 100 tisíc Kč nad stanovený cíl, pozveme významného hosta ze Spojených států.

krest2006.jpg

Fotky ze křtu v roce 2006 za účasti Rona Paula, prof. Josefa Šímy, pozdějšího guvernéra ČNB Miroslava Singera nebo prezidenta Václava Klause, který si odnáší čerstvý výtisk Lidského jednání

S vaší pomocí stihneme knihu vydat a zaslat během září, takže budete mít příležitost číst si tuto nestárnoucí klasiku ještě během babího léta.

Poštovné je v ceně. V případě, že byste rádi zakoupili větší množství knih, napište nám na info@libinst.cz a určitě se domluvíme.

---

For our friends from abroad: The Czech translation of Human Action is sold out for way too long, so we have decided to republish it. Your contribution will help to spread the ideas of liberty. Thank you.

vnitrek_resize.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?