LIDIČKY - dětské hudební divadlo a písničky - crowfunding kampaň

LIDIČKY - dětské hudební divadlo a písničky

Děti hrají pro děti - originální hudební pohádky i písničky. Pomozte nám je natočit, a rozdat kopu radosti i mimo divadelní prkna, na DVD a on line.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chceme natočit další zpívané pohádky a písničky pro děti a vypustit je do světa prostřednIctvím YouTube kanálu LIDIČKY i na DVD.

Jsme parta dětí. Zpíváme, muzicírujeme a hrajeme divadlo, se kterým v létě taky kočujeme po našem kraji, pěkně po staru s povozy a koňmi. Pohádkami, písničkami a zábavou, kterou dělají děti pro děti, chceme plnit taky nový YouTube kanál LIDIČKY, ať si je mohou užít všichni. Jsme amatéři a nadšenci, a možná, že to je právě naše velká výhoda. Posuďte sami: Holka modrooká

Zpívaná pohádka O neposlušných kůzlátkách     Zpívaná Propletená pohádka

Zkusili jsme natočit první várku a rádi bychom pokračovali. Máme 13 originálních autorských hudebních pohádek a spoustu nových nápadů jak oživit svět vkusné dětské zábavy. Potřebujeme penízky na natočení zvuku, obrazu a postprodukci. Rádi vydáme i DVD, když nám s tím pomůžete.

Natáčení v improvizovaném studiu   Dětská cimbálovka

KDO JSOU LIDIČKY:

Všichni žijeme v jihomoravském Kyjově nebo jeho nejbližším okolí. Už devět let hrajeme dětské divadýlko. Hudební pohádky si píšeme sami, hrají a zpívají děti a doprovází skvělá živá kapela. Velká část divadelníků také tančí, zpívá nebo hraje ve folklorním souboru Kyjovánek, tak jsme naše aktivity propojili.

Máme za sebou desítky (a vlastně už stovky) představení a taky hromady fanoušků, kterým se naše práce líbí. Trávíme spolu spoustu hodin, protože jsme skvělá parta, baví nás to, a taky máme pocit, že to má smysl.

Kočování   Fanoušci  Kočujeme

CO VÁM ZA PODPORU NABÍZÍME?

Určitě dobrý pocit, že podporujete něco, co dává smysl a rozdává radost tisícům dětí, a jak máme vyzkoušeno, tak i dospělým. Jako malou upomínku a poděkování pro vás máme pěkné tričko nebo hrníček. A pak taky zážitky s námi, které opravdu stojí za to. Předem DÍKY!

Hrníček   Tričko

A JAK ŽE MAJÍ VYPADAT TY NAŠE POHÁDKY? Tady je jedna z nich

Co si o tomto projektu myslíte?