Liber Vitae - crowfunding kampaň

Novinky - Liber Vitae

Podpořte fans vydání potemnělého dystopií zavánějícího příběhu, jehož největší část se odehrává v jedné nitek historie z roku 2061.

Knihy
Milí Startéři, chci vám moc poděkovat za vaši důvěru, že knížka bude fajn čtení a za příspěvek. Protože fanoušků bylo o moc méně, než bylo třeba, projekt neuspěl a všechny vaše příspěvky se vám během příštích dní vrátí. Ale knížka tu je. Zatím není tištěná s ilustracemi, jak jsem plánoval, ale je tu. Zatím ji najdete na webu http://liber-vitae.com Projekt na Startovači skončil - a co dál? Obrázek

Milí Startéři, chci vám moc poděkovat za vaši důvěru, že knížka bude fajn čtení a za příspěvek. Protože fanoušků bylo o moc méně, než bylo třeba, projekt neuspěl a všechny vaše příspěvky se vám během příštích dní vrátí.
Ale knížka tu je. Zatím není tištěná s ilustracemi, jak jsem plánoval, ale je tu. Zatím ji najdete na webu
http://liber-vitae.com (přesměruje vás na eshop, kde ji můžete koupit jako ebook v PDF nebo epub). Dneska do půlnoci ji tam najdete za speciální cenu, která je mallým dárkem pro vás. Najdete tam i ukázky volně ke stažení.

Vytištěná zatím není. Pokud po přečtení ebooku budete chtít její tištěnou verzi, vydžte prosím. Pšechny čtenáře ebooku budeme kontaktovat, jakmile bude knížka vydaná, a cenu ebooku vám odečteme od ceny výtisku.

Ukázka knížky ke stažení. Prolistujte si ukázku! Obrázek

Zkázka tištěné knížky ke stažení liber-vitae-ukazka.pdf

Takhlle temný dárek se pod stromečkem neztratí. Navíc když uvnitř bude takhle temná knížka. Jak se vám líbí obálka? Obrázek

Takhlle temný dárek se pod stromečkem neztratí. Navíc když uvnitř bude takhle temná knížka.