Liber Vitae - crowfunding kampaň

Liber Vitae

Podpořte fans vydání potemnělého dystopií zavánějícího příběhu, jehož největší část se odehrává v jedné nitek historie z roku 2061.

Knihy
Liber Vitae

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Fanouškovské vydání

To, oč tu běží, je sběratelské a fanouškovské tištěné vydání. Když se kampaň povede, vyjde knížka tištěná a plná drobných laskomin, které se elektronicky do žádného pdf vpravit nedají.

O čem příběh je

Liber Vitae je potemnělý dystopický příběh. Velká čás příběhu se odehrává v v blízké budoucnosti kolem roku 2061. Mystika, akce, erotika, střílečky, to vše tu najdete. Tenhle příběh je temný, dramatický, akční. Ale není to jediná linka. Jiná nás zavede do okamžiku, kdy vznikal jeden tajemný středověký manuskript. V zadních plánech probíhají mnohem záhadnější věci. Linky se ke konci protnou, ale nečekejte stroje času nebo nějakou fantasy magii. Knížka bude nejvíc bavit čtenáře, kteří se neleknou, že po dočtení na konec zjistí, že možná přehlédli některá patra a dějové linky a že možná stojí za to je v knížce najít.

O autorovi

Autor napsal několik knížek, scénářů a larpů. Středověkou detektivku Zlatý křížek, Mystický a temný román z ranně středověké Itálie Králův Havran, svojí knížku Graffiti rules adaptoval do scénáře k filmu Gympl. Je spolutvůrce středověkého larpu Albigenští. (Krom toho založil třeba Mensa gymnázium a napsal hromádku učebnic a knížek pro učitele o tom, jak učit.) 

Jaká knížka to je? 

3knihy.jpg

Je to akční temný příběh. Na začátku vypadá jednoduše, postupně se ale komplikuje a zaplétá. Pro čtenáře starších autorových knížek - Není o moc jednodušší a méně duchovní než třeba Králův Havran. Jen je napsaný úsporněji a čte se rychleji. V tom se podobá Graffiti rules nebo Zlatému křížku.

  

 

Proč přispět?

Je několik důvodů, pro které má smysl přispívat.

Ten první je, že milujete stejně úchylné příběhy jako autor, a štědrý večer chcete místo nad pánví s připáleným kaprem trávit na gauči s čtečkou naládovanou něčím, co vás ve finále natolik rozčílí, že to půjdete přečíst znovu.

Druhý důvod je, že vám čtečka s písmenky nestačí a chcete listovat papírovým vydáním.

Třetí důvod je, že i když to bude jen PDF, bude to vydání rozšířené o některé ilustrace a kousek textu, které nebudou v eknihách dostupných později v eshopech. A naopak všechny tištěné knížky dostupné pro Startéry v odměnách, budou výjimečné něčím, co už nikdy nedostanete v knihkupectví. Můžete to brát jako takové předplatné s bonusem.

Čtvrtý důvod je, že chcete vědět co se stalo v roce 2061. 

upoutavka1a1.jpg

Knížku seženete jako eBook na webu  www.liber-vitae.com, kde najdete i ukázky a další informace.

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?