LEVEL-Startovac-update.png

ČASOPIS LEVEL: DIGITÁLNÍ ARCHIV VŠECH ČÍSEL! Knihy

Už 25 let píšeme o videohrách. Nyní jsme se rozhodli tento obrovský archiv článků a herních recenzí zdigitalizovat ve vysoké kvalitě

Pohled na skenování Levelu
17. 2. 2022

Pohled na skenování Levelu

Stručný pohled na skenování Levelu ve firmě Exon

Máme pro vás dobré zprávy! Všechny Levely byly úspěšně odvezeny do firmy Exon, která se stará o jejich skenování. Jak to probíhá uvidíte v tomto stručném sestřihu. Brzy bude vše naskenováno, a pak začneme odlaďovat zadávání do databáze (ta je již v přípravě).

Vyšel nový LEVEL + update o odměnách
19. 12. 2021

Vyšel nový LEVEL + update o odměnách

Už tři týdny uplynuly od konce naší kampaně na Startovači a my jsme mezitím dokončili práce na posledním letošním Levelu.

Číslo 316 vyšlo v pátek (viz článek na Games.cz) a ke koupi se vás bude snažit přesvědčit i tradiční představovací video na Youtube. Vedle toho jsme i představili plán vydání Levelu na rok 2022 a samozřejmě jsme se věnovali i tomu, co vás zřejmě zajímá nejvíc – odměnám a stretch goalům ze Startovače. Vezměme to hezky popořádku:

Odměny s předplatným

Všechny odměny s ročními nebo doživotními předplatnými papírového Levelu byly nastaveny od čísla 316. První Level tedy všem startérům už přišel. Pokud jste už předplatné měli, bylo vám automaticky prodlouženo. Pokud vám Level 316 nepřišel, kontaktujte nás na redakčním emailu, napravíme to.

Odměna „My jsme LEVEL“ – podepsaný LEVEL 300

Podepsali jsme všech 100 Levelů číslo 300 slíbených v odměně „My jsme LEVEL“. Časopisy odejdou na adresy všech startérů v pondělí 20. 12., takže pokud nás pošta nezradí, dostanete je pěkně pod stromeček. Svůj podpis na časopisy vlastnoručně připojili Ondřej Průša, Martin Bach, Petr Poláček, Pavel Dobrovský, Michal Rybka, Jirka Pavlovský, Lukáš Grygar, Radek Friedrich, Honza Olejník a naši grafici Memory a Honza Diblík.

Naskenování archivu Levelu

Do firmy Exon jsme odvezli zhruba polovinu časopisů, které se budou skenovat. Dostali jsme už i první čísla na ukázku a ladíme nastavení kvality a další drobnosti. Druhá polovina časopisů se bude skenovat po Novém roce. Mezitím budeme řešit i technickou stránku věci, vyhledávání na webu, přihlašování a podobně. Přesný termín spuštění archivu zatím nechceme napevno slibovat. Informovat vás budeme v dalších updatech.

Knihy

Začali jsme vybírat materiály pro rozhovorovou a retro knihu, setkáváme se s vydavateli a řešíme detaily konceptu a obsahu. V lednu začnou práce na knihách naplno. Opět, termíny nechceme slibovat, více se dozvíte v příštích updatech.

Odměny s napsáním recenze/tématu

Kontaktovali jsme všechny startéry, kteří si vybrali odměnu v podobě napsání recenze nebo jiného článku do časopisu a domlouváme s nimi podrobnosti. Jejich články budou v Levelu vycházet postupně.

Party a pařby s redakcí

V redakci jsme se shodli, že s uspořádáním party pro platinové předplatitele a také večírku „pařba s redakcí“, počkáme na uklidnění covidové situace. Doufáme, že někdy na přelomu jara a léta už bude všechno OK a obě akce proběhnou bez kompromisů a problémů.

Vánoční poukazy

Protože Vánoce jsou za rohem a je možné, že někteří z vás by si mohli chtít odměnu ze Startovače nadělit pod stromeček, nebo případně ji věnovat někomu blízkému, připravili jsme dárkové poukazy. Ty si můžete vytisknout a darovat tak alespoň něco hmotného, namísto pouhého příslibu vstupu do archivu Levelu nebo jedné z knih.

Stáhnout voucher v PDF

Stáhnout voucher v PDF

Stáhnout voucher v PDF

Stáhnout voucher v PDF

Stáhnout voucher v PDF

Stáhnout voucher v PDF

Update: LEVEL Startovač finišuje!
25. 11. 2021

Update: LEVEL Startovač finišuje!

Naše kampaň na Startovači se chýlí ke konci. Zbývá už jen pár dní a před námi je poslední velký stretch goal. Nyní už ale není ani tak podstatné, zda ho ve velkém finiši překonáme, nebo jestli se zastavíme kdykoliv před ním. Už takhle jste předčili veškerá naše očekávání a my jsme se tak znovu předsvědčili o tom, jak skvělé má LEVEL fanoušky. Děkujeme, jste skvělí!

Honza Herodes o zlatých časech...
10. 11. 2021

Honza Herodes o zlatých časech...

Honza Herodes vzpomíná na staré dobré časy, kdy v roli šéfredaktora dostal LEVEL na pozici nejprodávanějšího herního časopisu u nás. Jaké články by si v digitálním archivu Levelu přečetl jako první?

Čtvrtý cíl pokořen - Retro kniha Levelu skutečně vznikne!
2. 11. 2021

Čtvrtý cíl pokořen - Retro kniha Levelu skutečně vznikne!

Whow... ?Nemáme slov. Včera, zhruba 14 dní po startu kampaně, jsme překročili hranici 700 000 Kč, a to znamená jediné - kniha s výběrem nejlepších retro článků z Levelu skutečně vznikne! ?Děkujeme, jste skvělí!

A pořád je tady ještě jeden cíl, na který jsme si v začátcích kampaně ani netroufali pomyslet - původní, námi sepsaná, výpravná kniha o historii českých her a vůbec herní scény v České republice. Její sestavení by bylo samozřejmě mnohem náročnější než příprava sborníkových knih z Levelu, ale o to větší pecka by byla, kdybychom to společně zvládli. Před námi je ještě dlouhých 26 dnů!

Martin Bach ve Vortexu o LEVEL Startovači
31. 10. 2021

Martin Bach ve Vortexu o LEVEL Startovači

Hostem aktuálního vidcastu Vortex 188 byl Martin Bach. A řeč byla samozřejmě hlavně o aktuálním Level Startovači. Dozvíte se, mimo jiné, víc podrobností o chystaných knihách i o samotném digitálním archivu Levelu.

Vybráno1 682 072 Kč(1 121 %)

1 121 %
150 000 Kčpožadováno
865startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuLEVEL

Odměny

100 KčTo ještě vychází?

Pošleme vám jedno papírové starší číslo Levelu na ukázku, abyste se mohli podívat, jak vypadá dnes. Budete koukat!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčFandím znovuzrozenému Levelu!

Přístup k archivu naskenovaných čísel od roku 2013 do roku 2020 s po dobu 1 roku. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčLEVEL Rozhovory e-book

Kniha LEVEL Rozhovory jako e-book.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčLEVEL Retro e-book

Kniha LEVEL Rozhovory jako e-book.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčKniha Historie českých her jako e-book

Původní kniha Historie českých her od redakce Levelu jako e-book

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčFandím Levelu!

Přístup k archivu všech naskenovaných čísel po dobu 1 roku. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčLEVEL Rozhovory kniha s věnováním

Kniha LEVEL Rozhovory s věnováním od autorů. + Poděkování přímo v knize.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčLEVEL Retro kniha s věnováním

Kniha LEVEL Retro s věnováním od autorů. + Poděkování přímo v knize.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčKniha Historie českých her s věnováním

Původní kniha Historie českých her od redakce Levelu s věnováním od autorů. + Poděkování přímo v knize.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčLEVEL Forever

Stříbrné předplatné papírového Levelu na 1 rok (tričko, komiks a poukaz do Železné koule). + Přístup k archivu všech naskenovaných čísel po dobu 1 roku. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčAdoptuji LEVEL

Jedna strana s vaším vzkazem, reklamou nebo jakýmkoliv jiným obsahem (samořejmě legálním ;) v digitálním Levelu náhodného výběru. + Přístup k archivu všech naskenovaných čísel po dobu 1 roku. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet dostupných odměn: 247/250

Odměna nedostupná

2 000 KčLEVEL Gold

Zlaté předplatné papírového Levelu na 1 rok (herní merch od Xzone, tričko, komiks a poukaz do Železné koule). + Přístup k archivu všech naskenovaných čísel po dobu 1 roku. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 500 KčLEVEL Platinum

Platinové předplatné papírového Levelu na 1 rok (vč. herního merche od Xzone.cz a párty s redakcí). + Přístup k archivu všech naskenovaných čísel po dobu 1 roku. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 500 KčNapište si vlastní recenzi

Napíšte si vlastní recenzi na aktuální hru do nového Levelu. Redakce váš článek zedituje a opřipomínkuje, stejně jako u ostatních autorů. V daném čísle budete uveden/a v tiráži. Pošleme vám 5 ks daného Levelu s věnováním od členů redakce.

Počet dostupných odměn: 10/20

Odměna nedostupná

2 500 KčDigitální odysea

Doživotní přístup k archivu všech naskenovaných čísel. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

3 000 KčAdoptuju legendární LEVEL

Jedna strana s poděkováním a vaším vzkazem v 1 konkrétním vydání digitálního Levelu. Konkrétní číslo si budete moct vybrat sami. V případě zájmu více lidí o jedno číslo bude rozhodovat datum a čas podpory zde na Startovači. + Přístup k archivu všech naskenovaných čísel po dobu 1 roku + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet dostupných odměn: 48/50

Odměna nedostupná

5 000 KčPařba s redakcí

Vybraní redaktoři (minulí i budoucí) se s vámi sejdou (v Praze) a zahrajeme si společně legendární „levelácké” hry - Bombermana, Mashed, Mario Smashed Football a další!

Počet dostupných odměn: 5/10

Odměna nedostupná

12 000 KčLEVEL Unlimited #2

Doživotní předplatné Levelu (stříbrná varianta). + Doživotní přístup k online archivu. + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet dostupných odměn: 6/20

Odměna nedostupná

15 000 KčMCD od Drakena

Draken vám osobně doveze vybrané menu z McDonalda až domů. A ani ho nemusíte porazit v Bombermanovi! Omezeno na Prahu a blízké okolí (do 50 km).

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

20 000 KčLEVEL Complete & Unlimited

Doživotní předplatné Levelu. + Doživotní přístup k online archivu. + Kniha LEVEL Rozhovory s věnováním. + Kniha LEVEL Retro s věnováním + Kniha Historie českých her s věnováním + Poděkování v "Síni slávy" na našem webu.

Počet dostupných odměn: 2/10

Odměna nedostupná