Letní vesmírná škola Alpbach 2015 - crowfunding kampaň

Novinky - Letní vesmírná škola Alpbach 2015

Pomozte mi vyjet na nejprestižnější vědeckou letní školu v oboru vesmírného výzkumu ve spolupráci s Evropskou kosmickou agenturou ESA.

Technika

Už se to blíží

Přípravy vrcholí a Letní vesmírná škola se blíží.

Chtěla bych všem nesmírně poděkovat za projevenou podporu. Čím blíže je odjezd na školu, tím více se těším.

Již za týden si budu balit věci a vědomosti a pomalu se připravovat na odjezd do Rakouska a již za dva týdny se budu účastnit prvních, celkem náročných dní. Právě jsem dostala program celé školy a startujeme většinou v 9 hod. ráno a denní výuku končíme kolem 19 hod. Po večeři nás vždy čeká ještě večerní část od 21 hod. Budu muset vložit spoustu energie a díky vám a vaši podpoře se této školy můžu zúčastnit.

Obdržela jsem také seznam odborníků, kteří se o nás budou starat a budou nás vzdělávat. Bude jich minimálně 15 - to je číslo. Tolik lidí, od kterých se budu moci naučit a čerpat vědomosti či inspiraci k dalším projektům.

Už zbývá jen posledních pár dní než budou vrcholit přípravy. Děkuji vám všem za podporu a prosím ještě o sdílení mého nápadu a projektu dále. Stále není jisté, zda budu na školu docházet z dodávky, či si budu moci dovolit penzion s ostatními účastníky školy. Chybí už jen celkem málo - cca 5000 Kč, abych si mohla normální jednoduché ubytování dovolit.

Přeji všem krásný den. Lada

Společnými silami jste mi pomohli a již jsem připravená vyjet a reprezentovat vás na Letní vesmírné škole. Jo, díky! Už se těším jak malá! Obrázek

Chtěla bych Vám všem nesmírně poděkovat, protože již jsme zdolali první vrchol a už je jisté, že se budu moci vydat na Letní vesmírnou školu a všechny Vás tam reprezentovat a také se mnohému naučit.

Vidíte na fotce, jak jsem již natěšená a připravená ve své obytné dodávce odjet na Letní vesmírnou školu? Ještě by však potřebovala trochu vylepšit. A pokud vás projekt baví a rádi by jste mi pomohli ke zdolání druhého vrcholu a to dovybrání částky na jednoduché ubytování spolu s ostatními účastníky této školy, prosím Vás, aby jste dále sdíleli mezi své přátelé a známé.

Už chybí jen málo. Ubytování v rakouském Alpbachu společné pro všechny účasntíky stojí cca 550 EUR, tedy asi 15 000 Kč. Kdyby jste mi pomohli projekt dále sdílet a umožnit mi také mít se kde vysprchovat a zároveň být více v kontaktu s ostatními účastníky školy, budu velmi ráda.

Moc Vám všem děkuju za podporu a všechny Vás zdravím. Přeji krásný den.

Lada