Létající výčep - crowfunding kampaň

Létající výčep

Pomozte klukům z pivovaru Mazaný Lišák splnit sen jejich čtyřkolého závozníka Karla a přestavět ho na Létající výčep - auto s radostí.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

POMOZTE NÁM
DOSTAT SE BLÍŽE K VÁM

Jsme čtyři kamarádi, z jejichž záliby v domácím vaření piva vznikl před více jak rokem létající pivovar Mazaný Lišák. Po malých krůčcích se posouváme dál a dál, ale teď nás čeká velký skok.

lisaci.jpg

Abychom zvládli narůstají nároky na logistiku, rozhodli jsme se rozšířit náš tým o japonského pracanta na čtyřech kolech. Jmenuje se Pivomoto Nakaši, ale my mu domácky říkáme Karel.

Přeprava zlatavého moku do všech koutů ČR mu jistě půjde náramně od kola, ale Karel se nám svěřil se svým snem... Chtěl by rozdávat radost... A my máme plán, jak jeho sen splnit. Z obyčejného závozníka Karla uděláme Létající výčep – auto s radostí.

A právě s tím potřebujeme vaši pomoc.

karel-bila.png

Změna Karlovy vizáže bude provedena formou nástavby, která při zachování většiny přepravní kapacity umožní rozdávat radost přímo z výčepního okénka na jeho pravém boku.

Musíte uznat, že představa je to hezká, ale realizace není jen tak. Karlova přítomnost je už teď podmíněna dluhem a se splněním jeho snu potřebujeme pomoc. Proto se obracíme na vás, veřejnost, ale hlavně na naše věrné mazané fanoušky. Máte možnost rozhodnout o osudu Karla formou crowdfundingu.

 

- - - - - -

 

KARLOVY KLADNÉ STRÁNKY

ikony.png

VÝČEP PEVNĚ POD KONTROLOU
Na jeden zátah načepované pivo a žádné dlouhé čekání ve frontě. To je pivo z Létajícího výčepu přes otočné výčepní kohouty.

KVALITA POD TLAKEM
Žádné hnaní piva vzduchem, ale směsí dusíku a oxidu uhličitého, která pivo chrání před oxidací a zabraňuje přesycení. Navíc nezávislý tlak pro každý kohout, aby byla piva všech stylů jak se patří.

ČISTOTA = PŮL ZDRAVÍ
I sebelepší pivo zkazí špinavé trubky. V Létajícím výčepu nikdy nezůstane pivo v trubkách na konci dne. Pravidelné čištění je základ a krátké chlazené cesty pomáhají udržet maximálně hygienické podmínky.

MRAZIVÝ NÁKLAD
V parních letních měsících je třeba dbát na správné skladování. Nechceme přehřáté pivo chladit až cestou na výčep. Teplota nákladového prostoru proto nepřesáhne 5 °C a naše nefiltrované a nepasterizované pivo tak bude v perfektní kondici, a to nejen z výčepu, ale i cestou do hospod.

VODNÍ LÁZEŇ
Nechceme náš zlatavý mok šokovat, a proto je třeba jej před čepováním hodit do klidu. Přílišné pěnivosti předejdeme vyrovnáním tlaku mezi sudem a výčepem, které proběhne plynule průchodem přes nerezové smyčky vodní lázně.

JSME TAM, KDE JSTE VY
Chceme vám dělat společnost na akcích a nabídnout perfektně ošetřené pivo přímo na místě. Karlova mobilita a rychlost sestavení výčepu předurčují naši četnou přítomnost na akcích ve Žďáře i okolí.

 

- - - - - -

 

ODMĚNY ZA VAŠE PŘÍSPĚVKY

Bohužel vám nemůžeme nabídnout odměny odpovídající hodnotě příspěvku, to bychom prostředky na Létající výčep nikdy nevybrali. Ale sestavili jsme jednotlivé úrovně tak, aby si každý přišel na své :-)

1-odmena-placka.jpg

2-odmena-pivo.jpg

3-odmena-tricko-2.jpg

4-odmena-nosic-2.jpg

5-odmena-keg-2.jpg

 

A CO KDYŽ SE NÁM PODAŘÍ PŘEKONAT CÍLOVOU ČÁSTKU?

Každá koruna navíc nám usnadní financování Karlova příchodu. Pokud ale vybereme víc než 220 tisíc korun, uspořádáme venkovní akci ve Žďáře nad Sázavou, kde vytočíme 200 litrů Mazaného Lišáka zdarma.

 

- - - - - -

 

Ať už podpoříte Létající výčep finančním obnosem, nebo jen sdílením či zmínkou svým kamarádům, moc vám děkujeme!

 

Za Mazaného Lišáka zdraví

Jakub, Jirka, Michal a Štěpán

 

hlavy.jpg

* Vážíme si vašich příspěvků a nechceme vybrané peníze vyhodit za spediční náklady. Proto bude možné si trička a nosiče vyzvednout pouze na vybraných místech ve Žďáře nad Sázavou, Brně a Praze. Po domluvě i při návštěvě Létajícího výčepu.

** Přijedeme za vámi kamkoliv vede sjízdná komunikace v okruhu 60 km od Žďáru nad Sázavou. Termín a délku trvání naší návštevy je třeba dohodnout dopředu. Logo vaší firmy budeme hrdě vozit, ale musíme být trochu vybíraví. Výrobce či prodejce erotických pomůcek, alkoholických a tabákových výrobků, politickou stranu či hnutí na výčepu však nechceme.

Co si o tomto projektu myslíte?