LESANI z Karviné slaví už 40 let! | crowdfunding kampaň

LESANI z Karviné slaví už 40 let!

Pomož nám prosím uskutečnit jubilejní setkání pro všechny členy od roku 1976.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

S čím potřebujeme pomoci?

Už 40 let jsme turistický oddíl starající se o karvinskou mládež. U příležitosti tohoto významného jubilea je naším cílem uspořádat důstojné setkání pro všechny naše bývalé členy.  Vzhledem k tomu, že oddílem prošlo na 800 dětí, očekáváme minimálně 100 lidí, k tomuto důvodu máme v plánu si pronajmout tábornickou základnu s odpovídající kapacitou.

Na programu máme bohatý animační program, na jehož organizaci je třeba nakoupit spoustu sportovního vybavení. Nicméně náš vzpomínkový víkend nebude jen o hrách, ale za celou dobu se nám nashromáždila spousta fotek a videí, o které se chceme podělit v našem kině pod hvězdami, potřebujeme tedy zajistit odpovídající techniku.

Jedná se o víkendové shromáždění. Což znamená, že je třeba také zajistit catering celé akce a s tím spojenou logistiku plánování. Na toto všechno potřebujeme vybrat alespoň 21. 000 Kč. Budeme moc rádi, když nás podpoříte!

4.jpg

Co když se to povede?

Samozřejmě že, 21.000 není strop, když budete hodně štědří a rozhodnete se nás podpořit větším obnosem máme připravené další projekty:202.jpg

Kdo jsou LESANI?

Jsme turistický oddíl mládeže, který vznikl už v roce 1976. Od té doby se, coby nezisková organizace, staráme o karvinské děti. Za celých 40 let existence naším turistickým oddílem prošlo více jak 800 členů. Zabýváme se převážně tábornictvím a zálesáctvím v přírodě, nicméně jdeme s dobou a snažíme se náš program co nejvíc inovovat. Mezi naše oblíbené aktivity patří například horolezectví, airsoftové zbraně, LARPy, výlety na kolech a mnoho dalších. 

7.png

Co že to slavíme?

 • 40 let nezapomenutelných zážitků a srandy.
 • 40 let tábornictví a zálesáctví.
 • 40 let jedné velké party přátel a kamarádů.
 • 40 let oddílu, který se stará a vychoval za dobu své existence přes 800 členů.

9.png

Co máme na programu?

Celá akce začne slavnostním nástupem všech zúčastněných a vztyčením oddílové vlajky bude vyhlášen denní rozkaz.

Dopolední program bude patřit klasickým hrám, které hrajeme co jsou lesani lesany. Mezi ně patří hry jako je Hututu, Pasák nebo oblíbená hra dnešních dětí Famfrpál. Pro děti našich bývalých členů připravujeme program pod dozorem oddílových instruktorů, aby si rodiče užili volné dopoledne. Díky blízkému lesu dojde taky na tradiční bojovky jako je: Boj o vlajku, Maršál a špión a mnoho dalších aktivit. Na oběd máme připravený tradiční oddílový kotlíkový guláš.

Odpoledne bude ve stejném duchu jako dopoledne. S tím, že na večer máme připravené kino pod hvězdami, neboli promítání krátkých filmečků z oddílového života, fotek, jak naskenovaných tak i z poslední dekády, a dále máme připravené i kroniky k prohlížení.

Po rautové večeři se přesuneme ke slavnostnímu táborovému ohni a za doprovodu kytar budeme vzpomínat na krásných 40 let až do ranních hodin.

10.png

Kde bude setkání probíhat?

Jak už bylo řečeno, nebude nás zrovna málo, a věřte, že najít odpovídající místo nebylo vůbec jednoduché, nicméně kdo hledá, najde. I na nás se usmálo štěstí. Podařilo se nám zajistit táborovou základnu kousek od Fulneku s dobrým dojezdem. Lokalita je vyhovující díky rozsáhlým loukám a lesům.

8.png

 Chcete vědět víc? 

Jestli vás tento projekt nadchl a rádi by jste se o nás dozvěděli více, určitě neváhejte a navštivte naše webové stránky www.lesani.info, nebo na náš fb profil www.facebook.com/Lesani2611. Komunikaci s námi můžete navázat právě na facebooku nebo na emailu: lesani@atlas.cz

11.png

Jak vlastně vypadají odměny?

Nikdo z nás nerad kupuje zajíce v pytli a proto zde máte pár ukázek naších odměn. Co se týče kronik můžete se podívat na tento odkaz: http://1drv.ms/211j0g3 Naše originální L-shirt jste už určitě viděli v úvodním videu. Lesoplacek máme hned několik motivů, stačí si jen vybrat, jejich průměr je 5 - 6cm. 

Kroniky:

Bez názvu.jpg

L-shirt:

Bez názvu1.jpg

Lesoplacka:

plackyyy.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 22 250 Kč (105 %)
 • 105 %
 • 21 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 42 Startérů

Autor projektu

Lesani 2611 - obrázek
 • projekt od Lesani 2611
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Listina díků

"Korunka sem, korunka tam, lesanům dvě stovky dám. Ti mi za to ve videu poděkují a na webu mé jméno vystavují."

Všem přispěvatelům naše děti poděkují ve speciálním videu a na našich webovkách budete na listině přispěvatelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Lesanské světlo poslední záchrany (LSPZ)

"tři sta z místa, odměna je jistá. Zápalky dostanu, zimu díky nim zaženu."

pro všechny třístovkáře máme připravené originální zápalky s lesanským logem a speciálním přírodním podpalovačem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Lesoplacka

"Jasné jak facka, země je placka."

Všichni dárci v této cenové relaci od nás dostanou originální ručně malovanou placku se zavíracím špendlíkem a jako bonus přibalíme i LSPZ a klíč k jedné e-kronice dle vlastního výběru.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Modrá čmáračka

"Propisek není nikdy dost, koupím si jednu pro radost."

Tenhle balíček bude obsahovat originální lesanskou propisku, lesoplacku a taky 3 klíče k e-kronikám dle vlastního uvážení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Vzpomínky na staré časy

"800 korun není málo, co by tak za to stálo. Co takhle kronika, kouknout jak čas utíká."

Chytla vás nostalgická nálada? Nebo se o nás chcete dozvědět více? Na naších webových stránkách najdete nascanované kroniky, ke kterým vám pošleme e-klíč. Kronik máme celkem 8 a všechny mají přes 100 stran textu, fotografií a malůvek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

L-shirt

"Gucci ani Versage to není, na radosti z dárku se nic nemění. Originální lesanské triko skoro nikdo nemá, žádný člen ho z ruky nedá."

Vy nám pošlete tisícovku a my vám na oplátku pošleme jedno z našich triček, v kterém uděláte parádu v lese při sportu, nebo doma na gauči při listování e-kronikou na našem webu, jejíž 2 klíče budou taky součástí balíčku.

Počet dostupných odměn: 12/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Jeden den lesanem

"Být stále mlád, vzepřít se kalendáři. V lese si hrát a zapomenout na stáří."

Za tuto nemalou částku se budete moct zúčastnit jednodenní výpravy s naším oddílem a vyzkoušet si veškeré hry a opičárny co děláváme. Na výběr máme hned několik typů výprav: zimní bobování, výlet do Beskyd, Výstup na Ivančenu k mohyle skautů a junáků a mnoho dalších, stačí se jen domluvit.

Počet dostupných odměn: 11/12

Nelze podpořit
2 700 Kč

Tři dny jako táborník

"Víkend v přírodě bez starostí, obklopení jen dětskou radostí. To vám nabízíme, o to se s vámi rádi podělíme."

Náš oddíl podniká co 14 dní vícedenní výpravy a vy se můžete stát jejich součástí na výběr je opět z více variant. Jednoduše se však jedná o to, jestli by jste rádi s námi pod stan, nebo radši do chaty.
Veškeré potřebné vybavení jsme schopni zapůjčit.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
9 000 Kč

Sponzoring

"Firmu mám, reklamu žádnou. Lesanům peníze dám, oni mi s ní helpnou."

9.000 je pro nás opravdu hodně peněz a stáváte se de facto našim opravdovým sponzorem. Za tyto peníze si vyvěsíme vaše logo jak na náš web tak i na náš facebook a můžeme se domluvit i na další spolupráci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit