Lesana z paneláku - crowfunding kampaň

Lesana z paneláku

Obrázková knížka pro všechny obyčejný mámy! Nejsi na to sama! Ukážu ti, že pozlátko instáče není reálný! Jsme tu my, mámy, který drží za jeden provaz.

Knihy
Lesana z paneláku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Tři ..... Dva ....... Jedna .........

sketch1554058888438.png

Ahoooooj, jmenuju se Petra a před téměř třemi lety jsem se stala mámou. Pomalu a jistě jsem zjistila, že to není tak úplně snadnej job. A tak jsem po nějaký době začala malovat. Malovat všechno, co mi přišlo klíčový a děsně podstatný. Taky něco, co mě často vytáčelo a naopak vážně těšilo! A hle. Obrázky měly úspěch a já zjistila, že to máme vlastně všechny dost podobně. A tak pomalu vznikal můj plán .... 

                                                 VŠECHNY MÁMY SVĚTA, SPOJME SE !!!! ❤❤❤

Tak jooo a jsi tu. Vítám tě na stránce svého projektu, který by mohl bořit bariéry. Ty mateřský. Fakt. Představ si, že jsi těhotná žena, možná jsi už dokonce máma. Wow ! Právě prožíváš období, který je to nejlepší na celym širym světě. Dáváš život, tvoříš novýho člověka, jsi BOHYNĚ! ❤❤❤ Jenomže ejhle. Ty máš občas pocit, že to prostě nedáváš. Že sis to celý představovala trošku jinak. Hodně se v tobě pere to, co ti radí nejchytřejší okolí s tím, co cítíš ty sama. Taky ti občas chybí tvoje starý JÁ. Tvůj čas, nervy a možná i šatník. Přijde ti, že se asi i málo raduješ. He ? 

                                                            

 

Ale víš co ? Od toho je tu tahle knížka! Pomůže ti. Ukazuje totiž mateřství v tý podobě, jakou zná každá z nás. Nic opravdu není černobílý a dost věcí do sebe zapadá, když jim dáme šanci. V dnešní době pozlátkovýho instagramu se zkrátka ztrácí ta obyčejnost, opravdovost. Ale Mámo, neboj!!!! Jedeme dál... Všechny totiž někdy máme pocit, že to nedáme. Prostě a jednoduše jsme na pokraji sil. Dokonce si někdy připadáme, že potřebujeme utéct hooodně daleko a ideálně s tunou čokolády na zádech. Všechny občas potřebujeme akutně poradit, ale proboha s LÁSKOU A ÚCTOU. A hlavně Mámo, všechny si občas zapomeneme oholit nohy. Nekecám! Obzvláště pak ve vyššim stádiu těhotenství ???

V KNÍŽCE NAJDEŠ SPOUSTU OBRÁZKŮ, KTERÉ S NADSÁZKOU UKAZUJOU BĚŽNÝ NEDUHY I RADOSTI TĚHOTNÝCH ŽEN I DNŮ V ŠESTINĚDĚLÍ. A když říkám běžný, tak fakt myslim běžný. Joooo, i ta z těch internetů to tak má!

sketch1554059832591.png

Zároveň tu ale najdeš cenný postřehy týkající se kojení, nošení, společného spaní a obecně přirozeného rodičovství. Tyhle přirozený věci, mámo, ty jsou totiž klíčem ke spokojenýmu miminku a tím i ke spokojený mámě. A že bude rozcapený..... ?! Áááááááááále mámo, na to nehrajem. Věř mi!

sketch1555265984717.png

...PROTOŽE, MÁMO, mám malou radu. KDYŽ BUDEŠ POSLOUCHAT SVŮJ INSTINKT A SVÉ STALETÍMI ZAŽITÉ INTUICE, BUDE MATEŘSTVÍ O DOST LEHČÍ. VYDEJ SE SPOLEČNĚ S NÁNAMA NA DOBRODRUŽNOU CESTU MATEŘSTVÍM A ULEV SI, ŽE NA TO VÁŽNĚ NEJSI SAMA!!! ❤❤❤

Pojd´ se mnou a mojí knížkou zjistit, že nálepka EKO-EZO-BIO-KOJO LESANY není úplně špatná. A víš co ? Pojd´ na naší stranu dostat i zbytek maminek! 

    VŠECHNY JSME MÁMY, VŠECHNY JSME SKVĚLÉ, VŠECHNY DĚLÁME TO, CO UMÍME NEJLÍP! 

                                                    MILOVAT SVOJE DĚTIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!

Tak co ? Jdeš do knížky se mnou ???? ❤❤❤

sketch1551128584786.png

Co si o tomto projektu myslíte?