Startovač - financování projektů

Les Gars d'en Bas - nové/nouvel/new CD - crowfunding kampaň

Podpořit - Les Gars d'en Bas - nové/nouvel/new CD

Nové CD s novým členem a hosty – krása! Un nouveau CD avec un nouveau membre et des invités – Oh! A new CD with a new member and guests – beautiful!

Hudba

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

79 Kč Pěkný sen / Un joli rêve / A beautiful dream

Pošlete-li nám 79, můžete si jednou nechat zdát o kterémkoli členovi (i bývalém) Les Gars d’en Bas nebo i o celé kapele. Téma snů je libovolné.

Si vous nous envoyez 3€, vous aurez le droit de rêver d’un des membres des Gars d’en Bas. Et même de tout le groupe si vous le souhaitez. Le sujet du rêve est à votre choix (non ce n’est pas une contrepèterie).

Send us 79 czk, and you can have a dream featuring one or more of our band's members.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

98 Kč Pivo se štrngnutím / A toast with a beer

Za 98 kč Vás člen Les Gars d’en Bas, kterého si zvolíte (bude-li právě přítomen), pozve na pivo a přátelsky si s Vámi štrngne.

If you send us 98 czk, one of our band members of your choice will invite you for a beer with a friendly toast. (the "cheers" action, not the food)

Pour 4€ un musicien de votre choix vous invite à boire une bière et à trinquer avec lui.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

128 Kč Panáček se štrngnutím / A toast with a shot

Za 128 kč Vás člen Les Gars d’en Bas, kterého si zvolíte (bude-li právě přítomen), pozve na panáčka a přátelsky si s Vámi štrngne.

Pour 5€ un musicien de votre choix vous invite à boire un panák et à trinquer avec lui.

For 128 czk, a band member of your choice will invite you for a shot of spirit of your choice, drank with a friendly toast.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

189 Kč 1. CD Les Gars d’en Bas

V rámci zvýhodněné nabídky obdržíte za 189 korun první CD Les Gars d’en Bas nahrané v Bretani roku 2013, a to za nižší cenu, než kdy dříve bylo možné, a navíc i s podpisy všech v danou chvíli přítomných členů.

Parmi nos offres, pour 7€50 vous recevrez notre premier CD enregistré en Bretagne en 2013, et ce pour un prix plus bas qu’il ne fut ! En plus de cela le CD sera signé par tous les membres, du moins par tous ceux présents au moment de le signer.

Our first CD for a very low price, signed by all the band members present at the moment. Soon, we will run out of these CD's!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

196 Kč 2. CD Les Gars d'en Bas

V rámci zvýhodněné nabídky obdržíte za 196 korun druhé CD Les Gars d’en Bas nahrané v Bretani roku 2015, a to za nižší cenu, než kdy dříve bylo možné, a navíc i s podpisy všech v danou chvíli přítomných členů.

8€ - Notre deuxième CD enregistré en Bretagne au « Trousse chemise » en 2015, et ce pour un prix plus bas qu’il ne fut ! En plus de cela le CD sera signé par tous les membres, du moins par tous ceux présents au moment!

With this special offer, you can get our second cd, recorded live in Bretagne in 2015, for a very low price, and signed by all the band members present at the moment.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

222 Kč Nové / le nouveau / new CD Les Gars d’en Bas !

Za 222kč si můžete objednat to skvělé nové CD nahrané letos v Praze i za přítomnosti vzácných hostí, a to dokonce ještě dříve, než bude fyzicky existovat. Tím si zajistíte, že ho budete vlastnit dříve, než kdokoli jiný. A navíc kvůli tomu novému CD je vlastně celá tahle kampaň, žejo.

Notre tout nouvel opus enregistré cette même année à Prague et l’acheter avant même qu’il n’existe physiquement. Vous vous assurez par-là d’en devenir l’heureux propriétaire et ce avant tout le monde. Après tout c’est à cause de ce CD qu’on fait tout ça n’est-ce pas ?

Buy our new CD before it even exists!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

333 Kč 1. + 2. CD Les Gars d'en Bas

V rámci zvýhodněné nabídky obdržíte za 333 korun první i druhé CD Les Gars d’en Bas, a to za nižší cenu, než kdy dříve bylo možné, a navíc i s podpisy všech v danou chvíli přítomných členů. Tím předejdete tomu, že byste snad v budoucnosti, až nám stará CD dojdou, zjistili, že jste si je zapomněli pořídit.

13€: premier ET notre deuxième CD, et ce pour un prix plus bas qu’ils ne le furent ! En plus de cela les CD seront signés par tous les membres, du moins par tous ceux présents au moment de le signer.

With this special offer, you can get our first and second CD for a very low price.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

500 Kč 1. + 2. + 3.(!) CD Les Gars d'en Bas

V rámci zvýhodněné nabídky obdržíte za 500 korun první, druhé, ba i třetí CD Les Gars d’en Bas, a to za nižší cenu, než kdy dříve bylo možné, a navíc i s podpisy všech v danou chvíli přítomných členů. Tím předejdete tomu, že byste snad v budoucnosti, až nám stará CD dojdou, zjistili, že jste si je zapomněli pořídit, a navíc budete mezi zcela prvními majiteli nového CD.

For this special price, you can get all of our CD's at once, signed by all the present band's members.

Parmi nos offres, vous recevrez notre premier, deuxième ET troisième CD, et ce pour un prix plus bas qu’ils ne le furent!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

999 Kč Komentovaná prohlídka nádraží Veleslavín

Zažijte s námi znovu příběh, kdy nám bodrý samorost Vasil ukradl klarinet, kabát a peněženku. Přijďte si na půl hodinky představit dobrodružný příběh, který se odehrál během pořizování fotografií na obal nového CD Les Gars d’en Bas. Jeden z členů Les Gars d’en Bas Vám vše podrobně a poutavě převypráví a provede Vás klíčovými místy děje včetně Vasilova brdlohu. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

For this price, we will take you to the place, where the mysterious man called Vasil stole our clarinet, jacket, and wallet. Plus you will get our new CD as a bonus for free!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit

1 500 Kč Lekce hry na aerofon / Saxophone, clarinet lesson

Chcete hrát na jednoplátkový aerofon jako naši sólisté? Pořiďte si tedy s nimi hodinovou lekci libovolné úrovně (nižší nebo stejné, jako mají oni). Matěj nebo Zdenda Vám osvětlí leckteré triky a taje hry na klarinet nebo saxofon kterékoli velikosti od sopránky po baryton. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

If you want to play a reed wind instrument like our soloists, buy a lesson with one of them! During one hour, Matěj or Zdenda can show you many tricks and secrets of how to play theese instruments. Plus you will get our new CD as a bonus for free!

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit

1 500 Kč Lekce hry na kytaru / Guitar lesson

Chcete hrát na kytaru se šišatou dírou jako naši kytaristé? Pořiďte si tedy s nimi hodinovou lekci libovolné úrovně (nižší nebo stejné, jako mají oni). Grégoire nebo Maxime Vám osvětlí leckteré triky a taje hry na gypsy kytaru anebo třeba i na jinou kytaru a naučí vás ty správné francouzské manouche akordy, s nimiž se stanete hvězdami večírků. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

If you want to play a gipsy guitar, take a lesson with one of our guitarists! Maxime or Grégoire can teach you guitar tips and tricks. Plus you will get our new CD as a bonus for free!

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit

1 500 Kč Lekce hry na akordeon / Accordion lesson

Chcete hrát na akordeon, ale zatím to vůbec neumíte? Pořiďte si tedy hodinovou lekci a připravte si zářivou budoucnost vyhledávaných společníků. Vojtěch Vám ukáže, co se kde mačká a co se potom stane, takže si budete moci zahrát každou písničku, která Vás napadne. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

If you want to play accordion, but you don't know how to do it at all, then take a lesson with Vojta! He will show you which buttons to press, so that you will be able to play any song that comes to your mind! Plus you will get our new CD as a bonus for free!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

2 000 Kč Host Les Gars d'en Bas

Přispějte nám a poznejte, jaké to je jet na koncert, jsme-li my. Naložíme Vás do auta (přijedeme trochu pozdě), možná se budete mačkat, podělíme se o svačinu, pokud někdo bude něco mít, cestou možná i zabloudíme, nakonec na místo dorazíme, ale později, než bylo domluveno, půjdete/me to organizátorům omluvně vysvětlit, potom budeme psát playlist, takže se dozvíte, jak v zákulisí říkáme jednotlivým písničkám, na koncert se potom můžete koukat z boku a celou dobu si budeme dělat srandu. A pak se budeme i s Vámi dohadovat, kdo řídí zpátky. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

2 500 Kč Noc v karavanu / A night in the caravan

Chcete-li se vžít do naší kůže a představit si cestování Les Gars d’en Bas v dřevěném karavanu, pojďte v něm s někým z nás jednu noc přespat a vezměte si s sebou klidně i další blízkou osobu. Součástí odměny bude krátké večerní posezení s někým z Les Gars d’en Bas a ráno snídaně, jak si ji děláme my sami. Zda má být v karavanu smrad, jako by tam pět muzikantů cestovalo po měsíce, či zda máme vyvětrat, necháme na Vaší volbě. Termín bychom domluvili podle našich i Vašich možností, a kdyby to nebylo v Praze, nechali bychom si zaplatit cestu. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit

10 000 Kč Intimní koncert LGDB u Vás doma (či jinde)

Za kulatou sumu Vám učiníme koncert na místě, jež se k tomu podle Vás nejvíce hodí. V obýváku, koupelně, na chatě, na svatbě, na hausbótu, na záchodcích (pokud je vlastníte nebo si to tam domluvíte), v historickém vlaku, v jeskyni v úplné tmě atp. Termín bychom domluvili podle našich i Vašich možností, a kdyby to nebylo v Praze, nechali bychom si trošku ještě zaplatit cestu (pokud byste nás nenechali dovézt vlastním dopravním prostředkem). Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zdarma!

An intimate Les Gars d'en bas concert at your home or elsewhere.

390€ - Concert intime des Gars d’en Bas.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit

20 000 Kč Luxusní sen a dárkový balíček

Přispějte nám štědře a za odměnu obdržíte po dvou kusech od každého našeho CD, což se bude velmi hodit na sv.Mikuláše, a navíc si o nás můžete nechat zdát krásný sen, ovšem velmi luxusní sen, kde se vše bude odehrávat v těch nejpřepychovějších prostorách a plenérech, budou se podávat nejvybranější pokrmy i nápoje a bude to natolik silný zážitek, že ještě po probuzení se budete cítit úžasně. (k vyzvednutí na kterémkoli koncertě, ideálně po předchozí domluvě, protože občas zapomeneme cédéčka, anebo poštou)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit

30 000 Kč Kontrabas kapely / A double-bass Les Gars d’en Bas

Pořiďte si živoucí a trvalou vzpomínku a sahejte na námi osahané. Žlutý ručně postavený kontrabas, který s námi také projel kus světa, Vám na požádání podepíšeme, případně i doplníme darovacím listem. Navíc jako bonus dostanete naše nové CD zcela zdarma!

Get a huge and long-lasting memory and touch the instrument touched by us. We will sign the yellow hand bulit double-bass, that has also travelled with us through the world, on your wish or we can even make a certificate of the origin. Plus you get our new CD for free!

1170€ Une contrebasse jaune faite à la main des Gars d’en Bas + un CD!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit